8. Mart

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

8. Mart

Post od Baraba »

Pripadnicama povlašćenijeg, zgodnijeg, namazanijeg i lukavijeg pola. Kao i svima koji se tako osecaju želim srećan osmi mart :D

jelenac
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Pet, 02. Nov 2012. 11:37
:: Samsung galaxy S5

Одг: 8. Mart

Post od jelenac »

:)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: 8. Mart

Post od iLuka »

hvala ti, kolega, najlepse, na lepim zeljama :lol: :lol: :D

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Одг: 8. Mart

Post od OdličanJeMemo »

Pripadnicama ženskog pola u ovoj godini želim mnogo ravnopravnosti i ako je moguće malo više odlučnosti. :p ;-)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: 8. Mart

Post od miodrage »

Pijana naklapanja Klare Cetkin i Roze Luksemburg me se uopste ne doticu. Kakva crna prava zena, kakve budalastine i gluposti? Zenama svaki dan treba da je 8. mart zato sto nas trpe ovakvi kakvi smo :D Evo moja prva :D

A za moju drugaricu koja je zapocela temu - srecan ti 8. mart drugarice, zelim ti neki kvalitetan WP8 telefon, ili iOS.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: 8. Mart

Post od Miškoni »

Joooj, baš ste me raznežili... :oops: :wink: :D
Hvala svima, hvala! :D

OdličanJeMemo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 193
Pridružio se: Uto, 29. Maj 2012. 21:34
:: S3 Neo duos
Lokacija: Banjaluka

Одг: 8. Mart

Post od OdličanJeMemo »

Nego, imate li vi neki prijedlog šta kupiti ravnopravnijim polovinama? Ja sam od Nove 4 puta birao poklon za 4 prigode i više nemam ni inspiracije ni volje, ni malo...

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Re: 8. Mart

Post od Zligor »

Ja relativno cesto kupujem cvece, tako da sam oslobodjen vecuh poklona, 2 - 3 buketa mesecno su mnogo bolji od jednog jednom godisnje : )
A sat uvek prolazi :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: 8. Mart

Post od sugarcoated_ass »

Hvala kolege! Ovo stvarno nisam ocekivao... :D
A sta da se kupi? Pa ja sam sebi umesio i napravio picu, a malo sam dao i zeni. :D Salu na stranu, imam srece sa zenom da ne voli poklone i sl. gluposti (da je citiram - "Sve su to smislile kapitalisticke korporacije da bi jos vise izmuzle para!" ) tako da se uvek sve zavrsi time sto pravim nered u kuJni, a usput napravim i nesto jestivo. 8)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: 8. Mart

Post od miodrage »

[quote="psyhound"]Pa ja sam sebi umesio i napravio picu, a malo sam dao i zeni. /quote]

Ovo isti onaj stos: pise Mujo u dnevnik, kisa pada neprekidno vec 5 dana, tmurno je, hladno je, vetar zavija ko blesav, Fata tuzno gleda kroz prozor. Ako nastavi ovako jos koji dan, moracu da je pustim unutra.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: 8. Mart

Post od Baraba »

miodrage, a ja tebi drugarice želim da se ne primaš na Wp ko baba na penziju, Wp već cvili ko uštipak u tiganju, propada WP ko žeton. Mani se WP, stenje ko jugo na uzbrdici. :lol: Da konačno kupiš android mob i progledaš, da to bude galaxy S4 ili htc one :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: 8. Mart

Post od miodrage »

Baraba, kao sto znas - Android je rodjen kao losa kopija blackberry-a, postao losa kopija iOS-a a skoncace kao losa kopija Windowsa :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: 8. Mart

Post od Baraba »

Ako gledamo tako, onda je iOS kopija blackberry, android je spoijo najbolje od oba i pokazao ko je tata, wp kasni vekovima :D

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: 8. Mart

Post od iLuka »

Hahahahahahahaha, "pa zar i u ovom svetom trenutku!?!" Hahahahahaha

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: 8. Mart

Post od miodrage »

Baraba, sanjaj drugarice, slatko spavaj i sanjaj :D
luca, u svakom trenutku :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: 8. Mart

Post od Baraba »

Sanjaću moju drugaricu Miodraga, zadovoljnog, prešao je na android i konačno ima sve app koje mu trebaju (mislim na ove za pacijente koje pominješ da fale) :D

luca, i ti bi da bocneš, ček ček, ubacićemo tebe u krug :lol:


ps. miodrage, znaš šta mi je mana kod WP (app, a nema ni narodnih verzija, hak mi nije bitan, ne moram da prčkam sistemom), ako mi navedeš neke konkretne razloge da kažem WOW, sutra uzimam WP, dajem reč. Ti kad budeš smeo ovaku izjavu da daš za droid javi (znam da se to neće desiti, ne bi postojao veći fan androida ako bi prešao u te vode to potpisujem, omrzao bi i ios i wp da ne bi mogao da ih smisliš, ma izbrisao bi se sa isrbija :D ) :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Re: 8. Mart

Post od Miškoni »

Baraba, miodrage, srećan vam i 9. mart! :lol:
luca je napisao početak "pa zar i u ovom svetom trenutku", a ja da se nadovežem sa lopatom po leđima? :wink: :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: 8. Mart

Post od miodrage »

Baraba, kao sto ti neces reci WOW za WP (iako moram da priznam da si mnogo otvoreniji po tom pitanju od mene), jer ima stvari koje ti smetaju, tako i meni na Androidu dosta toga smeta, za pocetak sto je Android :D (ovo je sad vec iracionalno, ali sta da radim).
Lumiu si video, drzao u ruci, igrao se sa njom.
Meni je WOW, tebi nije, i ja to postujem. Meni su po hardverskim specifikacijama uredjaji tipa Galaxy Note 8.0, ili Galaxy tab (sto ima telefon) fenomenalni, i da izbace isto to pod WP, uzeo bih odmah. Android necu i punkt.
E da, mnogo sam manje na iSrbija u poslednjih metar dana, sad samo preletim teme, ne citam mnogo i to je to. Paznja mi je trenutno zaokupljena sa XDA-developers (nesto malo) i sa WPCentral (ovo je najjaci WP forum na svetu).
Naravno, MobilniSvet zbog emotivne vezanosti ostaje neprikosnoveni br1, jos kad bi bilo malo vise anti-Androidasa bilo bi divno.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: 8. Mart

Post od Baraba »

Miškoni, pazi šta čestitaš, politički komentar :D 9. mart je poznat po demonstracijama protiv Slobinog režima, pogino jedan demonstrant i policajac. Početak uličnih protesta pre 22 godine.

miodrage, i ništa:
Baraba napisao:ako mi navedeš neke konkretne razloge da kažem WOW, sutra uzimam WP, dajem reč.
Mislio sam da si ovde već ispisao esej o WP (kao kad kreneš da daješ argumente za iOS, tako sam očekivao da ćeš raspaliti po WP), već planirao posle doručka da krenem po neki WP, ti me kočiš :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: 8. Mart

Post od miodrage »

Sta god da ja napisem, ti i jos neki dusebriznici cete da vrnete loptu nazad - Android to ima. Jeste, Android je savrsen sistem, nema mu ravnog i sl. Jedino ima ljudi koji ne mogu ocima d aga vide, i zato svaki uredjaj koji pokrece Android apriori odbacuju kao nesto sugavo.
Sa druge strane, svako zna svoje potrebe, i odlucuje se prema tome.
Na kraju, ti koliko si blesav, uzeo bi neki WP, isprobao ga 2-3 dana, i onda prodao, i opet smo na istom.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori