Android smartwatch uređaji

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Android smartwatch uređaji

Post od znemanja »

@iKe, hvala ti na informacijama. Gedao sam neke recenzije i solidno sam se upoznao sa mogućnostima sata, međutim koristilo bi mi još par informacija od korisnika Active 2.

1. Kakva je povezanost sata sa aplikacijama kao sto su hangouts i viber? da li je moguće direktno odgovoriti sa sata na poruke pristigle preko ove dve pomenute aplikacije?

2. Da li sat automatski prepozna mod vežbanja? naime od sporta samo praktikujem lagano trčanje i vožnju kućnog bicikla, zanimam da li pre trčanja i voženje bicikla moram ručno da setujem određeni mod na telefonu ili to on radi automatski?

3. Takođe me zanima AOD opcija tj. mogućnost da watch face bude vidljiv konstantno, da li je ta opcija upotrebljiva u praksi i da li drastično smanjuje trajanje baterije?

Sent from my Samsung Galaxy Tab S2 8.0 LTE using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: Android smartwatch uređaji

Post od iKe »

Hangouts ne koristim. Verovatno je isto kao i za ostale aplikacije. Odmah dobiješ obaveštenje i možeš da odgovoriš predefinisanim porukama ili da pišem po satu slovo po slovo. Takođe možeš i da izdiktiraš poruku. Ono što ne možeš je da se javiš na viber poziv. Samo ti stigne obaveštenje da si imao poziv.
Mislim da sat sam prepoznaje aktivnosti, mada ja sam uključujem, jer ti onda tačno meri kad si krenuo, brzinu vreme, puls meri konstantno prilikom vežbanja. Prilikom plivanja meri dužinu, broj zamaha, okreta u bazenu, puls. Jedino nisam mogao da stavim skijanje, dok ga na telefonu ima.
Možeš da staviš always on, ili da podesiš posle koliko sekundi hoćeš da se ekran ugasi.
Ekran se aktivira kada zamahneš prema licu, tako da je meni to bolja opcija.
Ne znam samo da li je kod nas moguće koristiti Samsunga pay ili drugi vid plaćanja putem sata?
Inače možeš na sat da prebaciš muziku i da pustiš direktno na slušalice, pa da na trčanje ideš bez telefona.
Čim se vratiš sat i telefon se sinhronizuju.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

Odgovori