Kucni ljubimci

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Kucni ljubimci

Post od Behemoth »

Vidim da se u temi o slikama pokrenula diskusija o kucnim ljubimcima,a kako nema teme mozemo ovde da nastavimo,ako administrator nema nista protiv?
Evo da pocnem,imam cetiri psa,dva Crna Ruska Terijera i dva Fox Terijera.

Evo i par slikica
Slika Slika Slika

Inace se bavim psima od malih nogu,cale se isto bavio.Izlagali smo pse na izlozbama po zemlji,dosta titula i pehara,pohvala.Na zalost,u zadnje vreme ne mogu vise toliko da se posvetim sredjivanju pasa za izlozbe,a i troskovi toga postaju sve veci,istrimuj psa,prijavi za izlozbu pa vozi bogu iza nogu.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Kucni ljubimci

Post od toda81 »

Frace, pa ti si terijerdzija kao i ja ;) Samo sto sam ja gajio nemacke lovne terijere i sa njima izjamario silne lisice i jazavce i imao sam grupu drugara koje sam navukao da zavole terijere i od 5-og razreda smo krenuli u akciju
Note IV N9100 dual

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Kucni ljubimci

Post od Behemoth »

Gajio sam i ja NLT-ove,Velike Snaucere i sad se zadrzao na ovim ludacima.Treniraju mi zivce svaki dan,mnogo su prgavi i vecito bi se tukli :lol:
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Kucni ljubimci

Post od toda81 »

Meni je uginuo poslednji NLT, a sada vise nisam kuci pa ne mogu ja da ih cuvam, mada sam mojima nasao neku obicnu kucu, a razmisljao sam da nabavim fox terijera ili ponovo NLT-a. Da li si ih vodio na jamarenje dok si ih imao
Note IV N9100 dual

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Kucni ljubimci

Post od Behemoth »

Nisam,bio sam mali kad smo imali NLT,ali komsija je vodio svoje.Nisam pristalica takve vrste lova i maltretiranja zivotinja
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Kucni ljubimci

Post od toda81 »

Ne kazem da je humano, ali da nije bilo moje grupice vladalo bi besnilo jer su lovci bili nesposobni da ubiju lisice, a mi smo ih puno izjamarili. Kada smo prestali da idemo na jamarenje poceli su problemi sa prevelikim brojem lisica sto naravno povlaci i besnilo...
Note IV N9100 dual

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Kucni ljubimci

Post od Green »

Ekstra tema, volim kucice uglavnom svih rasa, ali najvise Rotvajlere i Boksere. Mi u familiji smo imali dva puta po pekinezera i jednog prelepog Nemackog ovcara. Nazalost, moje omiljene rase nismo nikad drzali, ali zato zet ima blentavu Rotvajlercinu, koga svi obozavaju. :D
Sada imam uslove drzanja, ali bi mi previse uticali na budzet...

Behemoth, prelepa je i ova tvoja banda dzukaca. 8)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post od miodrage »

Do pre par dana sam imao 2 papigice, sad samo jednu :( (God rest his soul)
Imao i 2 male kornjacice, ali su vrlo brzo zavrsile svoje karijere... :(
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: Kucni ljubimci

Post od Behemoth »

toda81, sve zavisi gde zivis,ovde u mom kraju nema lisica niti besnila,sva sreca.
Foxove sam igrom slucaja poceo da gajim,racunao sam da su mirniji od NLT-a ali ne lezi vraze,ispade da su jos gori.Imam i jednu zenku ali ona ne voli da se slika pa ne mogu da je uhvatim :lol:
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Kucni ljubimci

Post od toda81 »

Videcu sa mojima ako hoce da cuvaju jos jednog malisana pa cu im naci ostrodlakog fox terijer jer obozavam tako zivahne male psice, mada mi je i zlatni retriver jedan od favorita
Note IV N9100 dual

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: Kucni ljubimci

Post od lesa0208 »

Ja sam se uvek vukao od malih nogu sa zivotinjama, trenutno imam Dogo Argentino zenku koja je opicena skroz, prava maza :-). Takodje se intresujem i za teraristiku imam par vrsta tarantula neki ljudi se jeze i plase toga mada ne vidim sta im je tu strasno, takodje imam i jednu crvenouhu kornjacu staru 10 godina. Takodje se pripremam i za nabavku kameleona i crested gekona al to verovatno sledece godine kada isplaniram kako i sta sa njima jer su osetljive zivotinje.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Kucni ljubimci

Post od toda81 »

Svaka cas lesa, prelepo je kada ljudi vole zivotinje. Ja imam mrsko prase koje je prava maza i koje cim vidi ili cuje moju suprugu ili mene poc e da skici kaopravo prasnce i doziva nas da mu damo nesto da racka iako uvekima nesto u poud od hrane
Note IV N9100 dual

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Re: Kucni ljubimci

Post od gargamel4 »

Jeste, i ja mogu da potvrdim da je Lesina Kai mačka u telu doge. Svaki put me obalavi i posle pola sata se smiri :D A tarantulice dugo nisam video.

I ja obožavam životinje, nekad smo imali trobojnog goniča, ali tempo života mi ne dozvoljava kuče, mačku eventualno, a nisam u fazonu mučenja životinje ostavljanjem same kod kuće po 15 sati, tako da za sad ništa :cry:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Komsija Gerasim
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 208
Pridružio se: Sub, 17. Dec 2011. 15:41
:: Mate 7
Lokacija: Nis

Re: Kucni ljubimci

Post od Komsija Gerasim »

miodrage, koliko dugo su bili u paru? Mozda bi bilo najbolje da mu dovedes novo drustvo, posto su papagaji dosta osetljivi kad izgube svog para. Ovako bi mu malo olaksao.
Ja imam Kozicu blesavu, skroz je opicen :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Kucni ljubimci

Post od Azimuth »

Ja imam samo onog jednog kojeg ste svi vec videli :oops:
Jeste krupan i sve, ali je veeeeeeelika maza i uzasno je ljubomoran :) Mada, kontam da je ljubomoran jer je mlad jos uvek, nema ni 18 meseci :roll:

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Kucni ljubimci

Post od acamatic »

Morao sam ovo da izbacim,nadam se da tim urednika nece da se ljuti,jer ne odskacem od teme.. :)
Slika

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Kucni ljubimci

Post od miodrage »

Komsija Gerasim, oko 2 godine... Pa videcu da nabavim novu papigicu za moju Fridu....
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Kucni ljubimci

Post od toda81 »

Bas je pazljiva kuca. Vidi se kako vodi racuna o malisanu
Note IV N9100 dual

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Re: Kucni ljubimci

Post od lesa0208 »

acamatic, Ja imam Dogosa i generalno su kul psi mazni su i druzeljubivi jako, al samo ako se lepo vaspitaju, imas ljude koji su u fazonu da je to pas koji treba da bude opasan jer izgleda opasno pa naprave psa debila i onda rasa ode na los glas :/

Evo ga moj pas kada je bila mala :)

Slika

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Kucni ljubimci

Post od acamatic »

lesa0208, pa to je i glavni problem,iskreno da ti kazem,ja nemam neko pozitivno misljenje o toj rasi,jer uvek sam cuo da su krvolocni,problematicni,da napadaju,itd da ne nabrajam vise..Ako me razumes sta hocu da kazem,cak ovaj snimak me je potpuno odusevio i promenio malo sliku o njima,jer nisam mogao da verujem da ono radi sa bebcem.. :)
Bas je sladak,koliko je star?

Odgovori