Predstavi se

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori
vladat
Postovi: 0
Pridružio se: Sre, 17. Avg 2011. 19:14
Lokacija: Trstenik
Kontakt:

Predstavi se

Post od vladat »

Pozdrav drugari,voleo bih da se svi na ovom forumu predstavljaju ovde,kako bi znali sa kim imamo posla :D Evo pocecu od sebe, zovem se Vladimir Taskovic imam 16 godina,iz Trstenika sam,interesuju me telefoni,flesovanje telefona,programiranje,rad u photoshopu,popravljanje i ujedino voznja tomosa(imam nov tomos streetmate),pecanje,igrice,filmovi(horor pretezno),itd. Inace imam samsung galaxy mini telefon i prezadovoljan sam sa nim(ubacio sam mu bezbroj aplikacija igrica,navigaciju,itd).Pozdrav
Uklonjena slika iz potpisa, pročitaj pravila foruma!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Da dobro si se dosetio da otvoris ovu temu, takvih tema ima na pojedinim forumima ali bi se trebala otvoriti i jedna za strarije clanove da napisu koju o sebi a moglo bi i ovde.
Svaka cast za Valtera eee to su bili filmovi.
Dobro dosao.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Miodrag Nikodijevic, 1977. god (da ne spominjem koliko je to godina), po struci lekar, trenutno na specijalizaciji iz ortopedije (eto afinitet ka krsenju ekstremiteta).
Obozavam iPhone, i iPad. Ja sam Apple fanboy, barem su me tako ovde na forumu prozvali, e sad koliko to ima veze sa mozgom ne znam. Uglavnom volim novotarije, razne gadgete, pristalica sam jednostavnih all-in-one resenja. Steta sto iPad nema mogucnost i telefoniranja. Znam da to ima Galaxy Tab, ali niti volim Android, niti bih ikad uzeo neki Android uredjaj (pitanje je i principa).
Volim Internet (bez toga ne bih mogao da zamislim svoj zivot).
Jesam li vec spomenuo da ne volim Android? :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

siera
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 21
Pridružio se: Pet, 20. Jul 2012. 16:41
:: samsung
:: nokia

Re: Predstavljanje

Post od siera »

Moje ime Rade mesto Cacak godina dosta pa se drzim toga sto ne znam da pitam :)

appostol
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 09. Nov 2012. 23:55
:: OT991

Re: Predstavljanje

Post od appostol »

Cao svima ja sam Misa, zivim u Zrenjaninu. Imam 24 godine. :-)

Layne_Staley
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1768
Pridružio se: Čet, 16. Feb 2006. 18:41
:: iPhone 6 64gb SG
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Predstavljanje

Post od Layne_Staley »

Nakon dugo godina :

Cao :) Ja sam Marko. Iz Beograda sam, '86 godiste.. Apsolvent Elektrotehnickog Fakulteta u Beogradu, programiranje (zasto ovoliko studiram dugo, nije odgovor jer je etf tezak, vec zato sto sam bio van faxa 2 godine i radio po kurirskim sluzbama, jednostavno puko, kad sam se vratio, davao sam godinu za godinu).
Strasni obozavalac androida. Ne hejter Apple-a .. Objektivan sam sto se tice svega, jer mi je to donekle i profesija :)

Trenutno na mukama kako da mi drugar posalje Nexus 4 iz Skotske :D
There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't...
-- iPhone 6 space gray, 64 GB --

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Predstavljanje

Post od sugarcoated_ass »

Vid' teme... kako ja ovo nisam primetio? :?
Aj' i ja posle tacno dve godine na forumu da nesto napiskaram. 8)
Ime mi je Aleksandar, ali me retko ko zove tako. Svi zovu Sasa, Sale, Aca, Alex, Alek, itd. i jedino dok sam bio klinja kad mi keva kaze:"Aleksandre..." znam da sam na*eb'o. :D
"psyhound" mi je, da tako kazem, umetnicko ime koje koristim vec par godina. :)
Ozenjen sam, tacnije udat :D, '86. sam godiste, raduckam tako okolo neke poslice i manijak sam za tehnologiju. Sve volim da cacnem i isprobam. :)
Do skoro sam se bas aktivno bavio muzikom i do pre mesec dana sam radio na projektu pod imenom Surreal Eternity sa kojim sam nastupao i na EXIT-u 2009. kao i na nekim manjim desavanjima. Trenutno sredjujem neke bitnije stvarcice u zivotu, ali lagano radim na nekom novom projektu koji se nadam da ce potpuno proraditi posle nove godine. :)
To bi bilo to u najosnovnijim crtama. 8)

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: Predstavljanje

Post od ~Arkan~ »

Da se i ja predstavim.
David Dojcinovic, '99 sam godiste, dakle ucenik,zivim u Leskovcu, obozavam telefone i kompjutere, android fanboy, posedujem Samsung Galaxy 5 (galaksija moja) koju planiram uskoro da menjam. U dobrim sam odnosima sa srbodroid ekipom (ako ih neko zna).
To je od mene. :)

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Re: Predstavljanje

Post od skar »

And long awaited,Panić Momčilo 1987 Zrenjanin,posao neću otkrivati B-) al ima veze sa mobilnom telefonijom ;-)
Jednom rečju Hedonista :-) i da Miodrage matori ;)

AndroMan
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1039
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 13:25
:: Galaxy Note 9 N960F
:: BB Passport; N808PV

Re: Predstavljanje

Post od AndroMan »

Pozdrav svima,

ja sam Vlada, student iz Niša i zaljubljenik u mobilne telefone :D

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Predstavljanje

Post od toda81 »

miodrage, koliko vidim ti i ja smo najmatoriji ;)
Vladimir Todosijević, ex Jagodina, sada Požarevac (okolina), profesor razredne nastave (nadam se da ću da doživim penziju). Obožavam sve što je vezano za tehniku, a pre svega pametne telefone i kompjutere tako da gde se nađem trudim se da širim android populaciju, što mi odlično polazi za rukom, a dokaz je da sam i matorog gazdu ubedio da kupi S4 :) Nekada sam pravio wap sajtove i stekao puno prijatelja na net-u, a sada me interesuju web sajtovi. Oženjen, a nadam se da ću se ostvariti i kao otac 12-oro dece jer je moj deda imao 11-oro tako da moram da ga preteknem ;) "Deca su ukras sveta" .Volim da pomažem ljudima i da do tančina objašnjavam ono što im nije jasno :-)
Note IV N9100 dual

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Predstavljanje

Post od m@c|-|oR »

toda81, niste, veruj mi 8)
Mislim da ovde ja držim tu titulu (ne samo zbog avatara :) ).
Ima još jedan visoko rangiran član ovde (neću da ga imenujem dok sam sve ne prizna :D !), koji je sa mnom završio srednju školu nekada, ... davno, ... u prošlom veku :D :D :D
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: Predstavljanje

Post od El Laki »

Evo i ja da se predstavim konačno, mada sam na forumu tek 3-4 nedelje.

Ja sam Miloš Lazić, '94 sam godište i studiram Ekonomski fakultet u Beogradu (prva godina). Pored sporta, volim svet tehnike generalno, a telefoni su mi hobi od detinjstva. Uvek sam voleo da ih čačkam, podešava, rasklapam i što češće kupujem :) Do sada sam koristio samo Android ali sam imao i susreta sa Windowsom. Neispunjena mi je želja kupovina Ativ S. Rekao bih da imam neko šire osnovno znanje vezano za smartphone, ali uvek gledam da naučim što više novih stvari. Kratkoročni cilj mi je detaljno razumevanje funkcionisanja kamere na smartphone, svake opcije posebno i detaljno, kako bih pravio još bolje slike. Trenutno sam vlasnik dva telefona, S3 i G300.

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Re: Predstavljanje

Post od Ceftriaxone »

Ја ово нисам видео све до сада.
Зовем се Иван, али ме тако зову само родитељи и девојка, '87 годиште, лекар. Надао сам се послу овде, ал' пошто ме неће - илити пошто нећу да платим, а странци ме звали да радим у иностранству, врло брзо одлазим преко - за три недеље.
Андроиде користим 4 године, и научио сам доста ствари. Први кораци су били овде на овом форуму ;) планирам да једног дана купим јабуку, да видим да ли ваља...

Нормалан нисам, што се види по аватару.
ex ivan87

Drafer
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1053
Pridružio se: Sre, 26. Feb 2014. 15:04
:: Srpska Crnja
:: Xiaomi Mi 11i
Kontakt:

Re: Predstavljanje

Post od Drafer »

Ja sam Dragan, 1971 godiste i nisam ozenjen :)
Masinski tehnicar, zaposlen sam.
Volim sve od tehnickih uredjaja, promenio sam oko 15 telefona, pa posle 5 Symbiana sam presao na Android, prvo na tablet koji me jos uvek sluzi pa na dva telefona za sada. Volim da isprobavam razne programe, kako za komp tako za telefon.
Malo sam se bavio slikarstvom ranije, malo svirao svasta dok nije kupljen prvi komp i tada zivot dobija smisao :)
Android 12

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: Predstavljanje

Post od m@c|-|oR »

Uf, evo ga još jedan matori ovde! :)
Pozdrav generacijo!
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Predstavljanje

Post od janka_88 »

Ja sam Zoran Janković iz Banja Luke, 1988. godište. :) Završio srednju elektrotehničku školu, smjer elektronika ali sam se kasnije preorijentisao i završio Fakultet za bezbjednost u B. Luci. :D Strast prema telefonima i računarima se nikad nije promijenila bez obzira na školovanje. :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Predstavljanje

Post od Deksi »

Epa ja mogu da budem poglavica ovde jer sam 69 godiste. Uhh mnogo je to godina....
Ozenjen sam i imam jedno dete cerku 12 godina. Po struci elektricar i radio sam 20 godina u fabrici ti. Zele Veljkovic proizvodnja carapa dok se nije zatvorila kao i ostale fabrike u Srbiji. Dogurao sam do majstora specijaliste.
Od tada se bavim i bravarijom (proizvodnja sanki itd.) i proizvodnjom cveca.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Predstavljanje

Post od bata bogdan »

Aj da se i ja predstavim...
Bogdan mi je ime,zovu me Bata ili Bogi...imam 35god
Živim u Nemacko od pre 2,5godinej,okolina Stuttgarta.Inace sam iz okoline Novog Sada.Radim u Oldtimer haus...kao Hausmajstror...od održavanja auta...pa do svega ostalog....[SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Inače volim telefone...tablete...komp...sve sto se tice te fine elektronike....[SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Huawei

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: Predstavljanje

Post od toda81 »

miodrage, pa mi smo i mladi kakvih matoraca ovde ima ;) Društvo na forumu je fantastično
Note IV N9100 dual

Odgovori