* * * OKUPLJANJE FORUMASA 2006 * * *

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa zato sam rekao da se nadjemo ispred pravnog,ima ovde ljudi koji se vec znaju i prepoznace se,ionako tamo ispred nama puno ljudi pa ko god dodje videce grupicu ljudi pa nek se pridruzi,ne moze da omashi.. 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Kuzman, u 16h? Kapiram ja da si ti još dete, ali brate to je rano za tako neko okupljanje :D
Dexter, i meni odgovara taj vikend :wink:
Ali mi moramo rešiti problem prostora, pa nemože tako čopor ljudi da bane u neki kafić, restoran, klub, nebitno...Mislim da se to treba ozbiljnije organizovati...Evo već su se neki javili kao dobrovoljci, pa da vidimo šta oni predlažu :wink: :)

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

ma bWe lupio sma 16h ali ono d ane bude od 21 pa nadalje...nago lepo predvece..posto ima i onih koji ce dolaziti iz unutrasnjosti i malih bebaca(ki ja)... :lol: :D
Black Sabbath!!!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Po statistici samog sajta MS-a, postoji 4000 registrovanih clanova...Naravno...vecina njih ga vise uopste ni ne posecuje...ali treba prvo videti koliko njih ima nameru da se pojavi tog dana...Od toga zavisi i prostor koji bi nam bio potreban...

A sta mislite da otvorimo temu...Prijavite se za dolazak na okupljanje forumasa...?

Pa da to bude nacin da se vidi ko je ozbiljan za dolazak...i da se da rok za prijavu...?

Jel ima neko mozda drugi predlog sa istim ciljem...saznati ko sve dolazi...?


Ipak dosta vas i nije iz BG-a, pa rizikovati da se nasumice izabere prostor tog dana i da se ne nadje odgovarajuci, moze da unisti sam dogadjaj...a neko je prevalio veci put da bi smo se se sreli...

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Moglo bi da se napravi glasanje....I onda d anapravimo statistiku.......Ne znam....grrrr...Koliko bi njih doslo???E d asta bi sa raspoznavanjem?
Black Sabbath!!!

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Post od mihajlovic »

Mislim da bi bilo dobro da svi zaintersovani ostave u profilima ili na forumu svoj ICQ No,Yahoo,MSN messenger ili GoogleTalk...pa da se do datog datuma okupljanja svi po malo cujemo i iscetujemo,razmenimo koju fotku...itd. Nadam se da se slazete?!

Tako cemo se i nesto detaljnije izmedju sebe dogovoriti sta bi bilo najboloje za okupljanje i koliko nas ce stvarno doci... 8)
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

Kuzman
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 282
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 22:16
Lokacija: Beograd

Post od Kuzman »

Dobar predlog za msn i gtalk... mkuzman@hotmail.com i markokuzman@gmail.com Ajde nek svi koji hoce d aucestvuju posalju meni na gmail da hoce i kada im odgovara pa cu ja to sve d asredim o okacim na forum ili prosledim kome vec...
Black Sabbath!!!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Napravicu ja anketu ali prvo mora da se utvrdi datum okupljanja!! 8)

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

4 dana nisam bio na forumu i onda....mnooogo iznenadjenja!
Pozitivnih uglavnom! :wink:
Svidja mi se sto je ova tema zazivela i vidim da su svi prilicno zainteresovani! :wink:
Sto se tice datuma meni odgovara i 15.april i 29. pa sad za koji bude vise zainteresovanih taj cemo!
Ipak glas za 29.,poslednja nedelja aprila!
Kad utvrdimo datum onda cemo mesto! Kafic,klub,kafana....?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Ocigledno je najvise zainteresovanih za 29. april... :D

Videcemo da uskoro postavimo neku temu sa e-mailom na koji ce se javljati svi zainteresovani... :wink:

U cilju dobijanja neophodnih informacija o broju zainteresovanih..i ostalih podataka, bilo bi lepo a i neophodno...da se odazovu svi koji bi hteli da dodju na skup i da se jave na tu temu... :roll:

Pozdrav... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Za sad je najbolje da se ovde na forumu izjasnimo ko je zainteresovan, a kasnije oko preciznijih dogovaranja u oci okupljanja da koristimo i CHAT... Ali pre toga prvo da vidimo brojno stanje. Da li je moguce da nam MODERATOR ubaci anketu u ovu temu, tipa ko je za 29.04 19h ispred pravnog (ponudjeni odgovori zainteresovan, ne mogu tad)
Poslednja izmena od Lobachewsky u Uto, 21. Mar 2006. 18:09, izmenjeno 1 put ukupno.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

JEL' MOZE OVAKO? Da ne bi smo otvarali novu temu i pravili guzvu na forumu.
KO JE ZAinteresovan da se okupimo 29. 04 u 19h ispred pravnog. Kad se glasanje zavrsi, analiziramo i vidimo da li je potreban poseban prostor ili je dovoljan kafic. KO NIJE ZA NEKA KAZE SVOJ PREDLOG. (Neka se u postovima pise krupnim slovima DA LI SI ZA ILI NISI, zbog preglednosti, a ostatak posta normalno)
Evo, JA SAM ZA.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Drobnjak81
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 28. Feb 2005. 15:15

Post od Drobnjak81 »

Drugari trenutno sam van zemlje i bas mi je krivo sto necu biti prisutan okupljanju ali ga u potpunosti podrzavam, i nadam sa da ce postti stalna praksa tako da cu vas jos upoznati kasnije, i molim vas da budete slozni i da se dogovorite kako treba!!!!!

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ja ce dodjem ako budem tada u Bg. :)
Kuzmane, pa stavi se neki sto sa papiricem "MobilniSvet"... :lol:

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Sve je u fazi izrade,bicete obaveshteni,organizaciju smo za sada preuzeli Ninolina i ja nadam se da ce sve da bude ok...Uskoro opshirnije... 8)

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Godine nisu bitne, ali KOJE STE GODISTE :) (ako nije tajna)?
Ja sam '86, a sad vi :) ................

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Naravno da nije tajna, i ako sam kao dama, jel :roll: 8) :D :lol:
Ja sam 84 godište :wink: :)

blade_bre
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Uto, 24. Jan 2006. 23:34
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od blade_bre »

84.
Zoko generacijo....

Ima nas od malo malo maloletnih pa do velikih brojeva....
...shit happens... keep d smile!

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

81.
Gledam da uklopim sve ali mislim da je trenutno neizvodljivo, ali mozda se nekim cudom i vidimo, u svakom slucaju svi mi ocekujemo lepe slikice... :wink:

pozdrav :D
HOX Titanium gray

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

blade_bre, generacijo 8) Baš mi je drago da nas ima, 84 8) :D
mkvb, pa šta ćemo slikati ako niko ne može da dodje, a svi traže da vide kako je bilo?!
Šalu na stranu, volela bih da nas bude što više, pa ako možeš nekako dodji :wink:

Zaključana tema