Veliko zimsko okupljanje... 2008...

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Odgovori

Da li ste za okupljanje u?

Glasanje se završava Sub, 18. Okt 2008. 19:43

Beogradu
18
50%
Novom Sadu
18
50%
 
Ukupno glasova: 36

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Da baš sam te prozvao. Hteo sam samo da kažem da, koliko se sećam: tadašnje glasanje je barem imalo rezultat, koji si ti onda poništio otvaranjem ove teme. Samo se nadovezujem na svoj prvi komentar da ne vidim poentu otvaranja ove teme.

Ako ovo nešto govori o meni, onda govori o mojoj lošoj memoriji a ne o lenjosti, ali podstaknut ovim tvojim komentarom pročitao sam sve postove osim trolovanja, i zaključio da me sećanje ne vara i da je glasanja bilo a da ga sad nema, što me navodi na zaključak da si ga ti obrisao. Samo poslednji deo prethodne rečenice je špekulacija, ostalo su činjenice. Izvinjavam se samo za ovo što sam rekao da je obrisana tema. Nije obrisana tema ali glasanje ipak jeste.

Nemam, jedna je baba Vanga, a ni ona više nije živa.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Dakle, tema nije obrisana... Glasanje isto nije obrisano mojom voljom nego bagom foruma kada sam pokušao da u okviru postojeće teme osvežim glasanje usled molbi pojedinih članova preko pp... a i sam smatram da je ovako pravednije.... delotvornije nije, to se pokazalo... a gledano iz ugla onih kojima je rezultat prvog glasanja odgovarao sigurno je da sam glavni krivac... Prihvatam to... ali opet nikakva šteta nije načinjena sem toga da će se okupljanje održati malo kasnije a napominjem da datum čak ni okvirno nije odredjen...

Da rezimiram, niko ništa nije izgubio ovim glasanjem, sem malo vremena, što i nije neki problem, priznaćete... :) A problem je u tome što niko neće da se prihvati organizacije, ja bih rado al nisam siguran ni da ću doći kao što rekoh, a kada je puno ljudi različitih profila, kako je na ovom forumu, jako je teško dogovoriti se a da to na kraju ispadne najbolje rešenje koje će odgovarati većini što je bio cilj ove teme i glasanja... Zato je najbolje da neko preuzme to na sebe al ispade da je većina jaka na rečima al na delima... ko god bude organizovao imaće moju pomoć... ;)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

Do sada su poslove organizacije zavrsavali Dexter, Nina i cini mi se Mishko [ako sam nekog propusito izvinjamvam se], a okupljanja su bila na visokom nivou, Bilo bi dobro da tako i ostane :)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Znači ništa od okupljanja............ Bio si u pravu Mirko......... :cry:
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Ja sam trenutno na putu, ali sam zainteresovan i dalje, nekako mislim da sat dva ne moze biti problem.
Naravno pod uslovom da se vratim kuci do vremena okupljanja.
gargamel4 ma bit ce sve OK, samo sto treba, i drugi da se ukljuce u organizaciju.
Evo, meni, kad se vratim nije problem da pogledam koji lokal, i po mogucnosti da ima wifi, da malo probamo spravice, a i ja cu do tad da se modernizujem sa necim sa wifi-jem, da ne moram da vucem notebook sa sobom vise.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

znas kako, ako se radi o BGu, imamo vec ustaljeni kaficj [dobro poznati potpis] imamo vec poznato mesto okupljanja [Pravni fakultet 19-20h] fali datum, tako da mi nije jasno kakva tu organizacija treba...
al dobro.... nema veze :wink:
gargamel4, ides na budzu u subotu?

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

potpis? kod masinca? Hm, to mi odgovara vrhunski :D posto mi je na 20 metara od kuce :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: moze, slazem se za potpis! :D
Nokia E71... Elegant, but deadly

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Tu smo se obično okupljali, samo (pošto je ideja za WiFi jako dobra) ako dotični nema WiFi, ne bi bilo loše da ga ti kapoerista90 pustiš od kuće :wink:

Mirko BGD, ne idem. U Novom Sadu sam, a ili ću da ti dam pare ili da mi daš broj onog lika.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

gargamel4, jbm li ga lik nije hteo da mi da broj... a bas bi bilo dobro da i ti podjes da pogledas kakvi su telefoni itd cak je bila jedna crna, u dobrom stanju, samo prasnjava covek je za nju trazio 3000 :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ok, očigledno da treba čovek da vas stavi pred svršen čin. Evo ovako:

Petak, 31.10. od 20 ili 21h u kafiću Potpis.

Izređajte se ovde da vidimo koliko će nam mesta trebati pa da zovnemo za rezervaciju.

Neka ovo bude za BG, a za NS neka neko odande organizuje za drugi put, recimo za sredinu novembra ili kad god.

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

hehe mislim da znam da ce neki imati dezurstva, neki ce biti na sluzbenom putu, neke nisu iz BGa pa nece moci da dodju.... :lol:

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

hehe al ga potrefi bas vece kad sam u BG-u :D svaka cast :) jedino ne znam gde Potpis .
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

madness99, Nekada 27. marta, danas Kraljice Marije, preko puta mašinskog fakulteta, na uglu sa Ivankovačkom - N 44º48'23'', E 20º28'39''. E sad ako i dalje ne budeš znao................. :D
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

gargamel4, ne verujem da ce mu to biti problem i Diamond i E90 imaju GPS :)

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Diamond je danas otisao :) videcu ako uspem da uzmem touch pro u petak pa da ga donesem ako ne onda sledeci put :cry: al dobro odlicno gargamel sto si mi dao adresu sad necu da omasim.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

U extra, meni deda zivi na 30m odatle. Ja cu pokusati da dodjem, da upoznam drugove forumase :D .
Pozdrav :wink:
Linux&Android

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Evo sam sjeo u kafic, narucio nes kafu i konektovao se i kao po obicaju medju prvim stranama pokrenuo i ovu, i momentalno pao na dupe :shock: , i jos ne mogu da dodjem sebi, ovo je skoro pa s neba pa u rebra :cry: .
Da je tamo oko 4-5 pa na dalje, ja bih dosao , ovako kako sam u poslu i na putu, nema sanse da se odazovem.
ALi dobro, osjeca se dobra atmosfera i mislim da ce biti dobro okupljanje, narocito zbog novih clanova, koje ce doci, a koje do sada nismo upoznali.

E posto cu ovo propustiti, sad ocekujem da se okupljanje organizuje u NS-u, gdje cu pretpostavljam uspjeti da dodjem.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Auuu, pa bas znate da potrefite... Miskoni svaka ti dala... i ti nikad ne mogao :D
U petak imam odbojkasku utakmicu (zene), na kojoj moram da budem kao lekarski nadzor - sto traje do pola 9, a u subotu radim uutro :(
Otpisite me jopet :(
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

e ko prs' u dupe, da prostite xD imam neke zurke, od petka do utorka... mada, mozda mogu dodjem na nekih ono... sat ipo, 2 :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

Mirko BGD
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1893
Pridružio se: Uto, 01. Jun 2004. 21:46
:: samsung s8 plus
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Mirko BGD »

eto vidite da sam bio u pravu... a shta kazete da batalimo mi ovo okupljanje, nego da napravimoa jedan mali skup, starog drustva negde oko Banjice recimo pa ako se jos neko odluci da dodje dobrodosao?!

Odgovori