Veliki pozdrav za sve :)

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Veliki pozdrav za sve :)

Post od McLaren F1 »

Green hi mate, thanks. :wink:
Pratim i dalje, oko 10 godina već. :roll: Iskren da budem, ne sviđaju mi se stvari koje uvode iz godine u godinu, ali ljubav prema F1 mi je isuviše velika da bih prestao da je gledam. :oops:

L.S.I., bila je to jedna zaista odlična ekipa, sada još samo da upoznam i ovu novu. :D
Imao sam mnoge SE telefone, pa i između ostalog i W850. :wink:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Veliki pozdrav za sve :)

Post od Green »

McLaren F1, sad kad vec brslamo o F1 :D, jesi mozda imao priliku da budes na nekoj od staza? Meni je to oduvek bila zelja, koja mi se konacno ispunila 2003. godine, na stazi Albert Park, ovde u Melburnu. Ko voli automobilizam i auto sport, biti na nekom od F1 Grand Prix-a je vrhunac vrhunca... :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Veliki pozdrav za sve :)

Post od toda81 »

Mora da je extra ugodjaj slusati "zvuk motora i kako skripe gume" na f1 ;)
Note IV N9100 dual

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Re: Veliki pozdrav za sve :)

Post od Lobachewsky »

Nasao si kada ces da se vratis :) :) Ne pamtim da je ovaj forum bio ikada dosadniji. Jbg, smena generacija. Danas ti je sve rootovanje, jailbreakovanje, flesovanje. Izgubi se ona strast. Prvo sam mislio da je to jer smo omatorili, ali jok, i tada dok smo mi bili mladji, bilo je dosta starijih koji su ucestvovali u raznoraznim diskusijama (bili vece paljevine od nas :D ), a danas evo klinaca koliko hoces pa nikom nista - dal zato sto su svi telefoni isti, sta li je.

Mozda zato sto su nama mobilni telefoni tada bili jedna ogromna novost koja je u korenu promenila nacin na koji zivimo nase zivote, revolucija, uzbudjenje, dok u glavama danasnjih klinaca te revolucije nema - nista se nije promenilo, jer nesto sto je bilo uz tebe jos dok si piskio u nosu uzimas zdravo za gotovo. Njihov nacin zivota je oduvek bio "mobilni" i "sms" nacin. Ne cudi onda i transformacija foruma kada se danas loze na telefone i kompjutere koliko mi na televizore. :)
Kad smo vec kod televizora, hteo bih filmove sa kompa bezicno da gledam na mom tv-u sa pocetka ovog veka. :D
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Veliki pozdrav za sve :)

Post od toda81 »

Mnoge stvari su nekad bile lepse i zanimljivije. Nekad nisam bio nor na postpaid-u i nisam imao kao danas silne minute,poruke i mb,ali sam provaljivao svakakve fore da besplatno saljem mms,sms i bilo mi je tada mnogo zanimljivije jer sam morao da se pomucim da bih dosao do neke free fore. Cak je bilo fora kako da se koristi free gprs. Uzivanje, lepota ziva. To na zalost danasnja generacija ne zna jer roditelji uzmu neki oaket sa net-om i ostalim i ne muce se kao mi da posalju sms itd
Note IV N9100 dual

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Veliki pozdrav za sve :)

Post od antec »

Lobachewsky, kad ga kazes kazes ga, svaka cast. Nekako su ljudi bili drugaciji, valjda su vise cenili jedni druge pa je i atmosfera bila lepsa. Mozda su se zbog svih onih kriza,sankcija i cega vec svi drzali zajedno i voleli neke stvari vise nego sto se danas mogu voleti, ko zna. Danas su svi u fazonu "moj je veci" pa im je lakse da gaze jedni druge, valjda otud i opsesija sa flesovanjem zbog zelje da je njihov telefon najlepsi, najbrzi... Poprimamo svasta sa svih strana.

Nikola031
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1558
Pridružio se: Pon, 06. Okt 2008. 20:25
:: Lumia 640 Dual SIM
Lokacija: Ужичка република
Kontakt:

Re: Veliki pozdrav za sve :)

Post od Nikola031 »

McLaren F1, dobrodošao nazad druže! :)
Sony Ericsson prototypes: G702 (BeiBei), W707 (Alicia), 3x M610i (Lizzy)

McLaren F1
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1507
Pridružio se: Pet, 28. Apr 2006. 16:51
:: LG G2
Lokacija: Novi Beograd

Re: Veliki pozdrav za sve :)

Post od McLaren F1 »

Green, imao sam prilike, 2005. godine sam išao u Budimpeštu na Hungaroring. :) Jedno od najlepših iskustava u mom životu i dan danas. Ajde to što vidiš formule, to manje/više, iako naravno mnogo dobro izgledaju, ali ZVUUUKKK motora, to je nešto neverovatno. :roll:
Lobachewsky, gledam SE forum svi moji i Milančetovi tutorijali poskidani. I u prvi mah sam se zapitao zašto, a onda sam shvatio da su flešovanje, patchovanje i ostale zezancije koje si mogao da radiš sa SE "dumb" telefonima bile aktuelne pre nekoliko godina. :cry: Nema više toga, šta više, sadašnji Sony je najavio da neće više uopšte izbacivati "dumb" telefone. Oni polako odlaze u zaborav, a sada samo Android, TS-ovi, rootovanje, jailbrakeovanje... Osećam se tako neinformisano trenutno. :D
Nikola031, hvala druže. :wink:

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Veliki pozdrav za sve :)

Post od Green »

McLaren F1, to to, ZVUK! Nesto sto se ne moze recima opisati. Ja bio na 15-ak metara od staze, sto je bilo sasvim dovoljno da ukapiram da je zvuk motora F1 nesto najglasnije sto sam u zivotu cuo. :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: Veliki pozdrav za sve :)

Post od toda81 »

"Ja volim zvuk motora i kad skripe gume, a muziku voli onaj ko razume" ;)
Note IV N9100 dual

Odgovori