WI-FI RUTERI

teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija
Pravila foruma
Teme koje ne spadaju ni u jednu od postojećih kategorija.
Postovi napisani u ovom delu foruma ne ulaze u ukupan broj korisničkih postova.
Prestige
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2012. 10:21

WI-FI RUTERI

Post od Prestige »

Cao , planiram da kupim wi-fi ruter za kucu, vec posedujem kablovski intertnet pa bi hteo sad da imam u citavoj kuci net. pa zbog toga i uzimam ruter, ali dvoumim se koji sad, koji bi najbolji bio da pokrije kucu.

gledao sam neke od TP -LINK-a i to ova dva modela pa mi vi recite dal mo mogla proci???

1 . TP-Link TL-WR740N Wireless

2. TP-Link TL-WR543G Wireless

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Ne znam za te modele ali ja imam TP- Link TL- WR 340G i sasvim dobro radi,bez ikakvih problema.
Takodje jako se lako podesava i na koncu svega jeftin je pa nije preterani novcani izdatak.Sto se tice signala sasvim je ok i nema nekih vecih odstupanja.
U principu gledaj da prodjes jeftinije jer svi su ono skoro isti samo su neke sitne finese u pitanju koje i ne moraju da ti nesto mnogo znace. :wink:
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Ja imam TP link,ne znam koji model,radi ocajno.Cas salje signal,cas ne,a niko ne zna zasto je to tako.
Planiram da uzmem neki bolji,ovo je vise izludjivanje.Meni ne,al mojima dole na kompu,i ja kad treba preko fona da idem na market.uzas
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

U principu sto se rutera tice,TP-link-ovih ima najvise i najvise se prodaju,a ovaj model sto ti je preporucio Wicker Man je jedan od best buy modela neko vreme unazad.
Mada opet, ne mora biti TP Link da bi radio dobro.
Raspitaj se malo na nekim drugim forumima za racunare i internet ako hoces da izaberes bas neki extra uredjaj.
Ima i dobrih rutera drugih proizvodjaca,ja konkretno imam marku Tenda Wifi/N ruter i platio sam ga pre 2 ipo/3 godine samo 30 ili 35 evra i radi bez greske i ima odlican signal,nikad nisam imao nikakav problem s njim.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Prestige
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2012. 10:21

Post od Prestige »

Wicker Man napisao:Ne znam za te modele ali ja imam TP- Link TL- WR 340G i sasvim dobro radi,bez ikakvih problema.
Takodje jako se lako podesava i na koncu svega jeftin je pa nije preterani novcani izdatak.Sto se tice signala sasvim je ok i nema nekih vecih odstupanja.
U principu gledaj da prodjes jeftinije jer svi su ono skoro isti samo su neke sitne finese u pitanju koje i ne moraju da ti nesto mnogo znace. :wink:
i meni su nudili taj model sto ti imas, ali posle mi rekli ako hocu da pokrijem kucu sa tim ruterom-da bas i ne mogu . Koliko ti pokrivas sa njim?? :?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Prestige, postoji tema, nije trebalo da otvaraš novu...:)
http://www.mobilnisvet.com/forum/viewtopic.php?t=11739
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Zaključana tema