Htc Desire 626g Dual Sim

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Srdjan1996
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 03. Okt 2016. 22:50
:: HTC Desire 626g
:: BlackBerry

Htc Desire 626g Dual Sim

Post od Srdjan1996 »

Naime,imam telefon HTC Desire 626g Dual Sim.Da li neko moze da mi objasni zasto moj telefon nema nikada update i stalno je na 4.4.2?
Da li postoji sansa da se android sistem nekako apdejtuje? Nije mi jasno zbog cega isti takvi telefoni cuo sam imaju veci android sistem.Kada odem da proverim kaze "nema verzija za azuriranje trenutno" nije moguce da nema celih mesec dana..A i telefon nije uopste los da ima tako mali android sistem.Trazio sam po internetu resenja nisam nalazio..Ako moze pomoc ja vas molim poludecu,bas mi je ultra dosadan 4.4.2 sistem..

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: Htc Desire 626g Dual Sim

Post od Green »

Nema šta da šiziš, neki modeli se zvanično ne nadograđuju novijim verzijama Androida. Proizvođači tako odluče i to je to. Ako za tvoj model ima custom rom sa novijom verzijom Androida, to je jedini način.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Htc Desire 626g Dual Sim

Post od sugarcoated_ass »

Po htc-ovom sajtu za praćenje nadogradnji stoji Lollipop 5.0 + Sense 6.0 UI status: Development, ali s obzirom da je zadnji apdejt statusa bio Q4 2015. mislim da od toga ništa.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk

Odgovori