HTC One M9

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

M9 će ići bolje nego 8ica, ako ni zbog čega drugog, onda zbog ispravljene kamere. Možda mu zato malo sporije bude padala cena, ali se slažem sa Petrom po pitanju pretrpanosti tržišta.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: HTC One M9

Post od iLuka »

Kojim Petrom?! :)
Cena ce biti ona koja je uvek za top modela kada prodje klasicna navala a to je 550... To ce malo stati mada zavisi i od ponude operatora kod nas... S6 je vec najavljen u mts-u...

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

Pa Azimuth, Petar :D

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: HTC One M9

Post od dachakragujevac80 »

iLuka napisao: S6 je vec najavljen u mts-u...
I u Telenoru i to oba modela

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC One M9

Post od znemanja »

Ma Samsung ima ekspresno da stigne kod sva tri nasa operatera. Mislim da sam procitao da uskoro pocinje u Telenoru rezervacija za S6.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Ledjo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 832
Pridružio se: Sre, 05. Feb 2014. 15:03
:: G2

Re: HTC One M9

Post od Ledjo »

S4 kosta 300, tako da verujem da ce s6 dugo da stoji na 500 eventualno neki evro nize

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

Trenutno S5 najbrže gubi cenu, još kad se primi S6, ide 5ica na 320e. S4 neće ispod 240.

m@c|-|oR
Expert
Expert
Postovi: 3245
Pridružio se: Pon, 19. Apr 2010. 21:21
:: Samsung Note 20 Ultr
Lokacija: Smederevo-Niš-Šabac

Re: HTC One M9

Post od m@c|-|oR »

El Laki, da probaš malo forex?
Voliš da prognoziraš :)
"Kad čovek nešto neće, on nađe razlog, kad hoće - nađe način"
Kineska Poslovica

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC One M9

Post od znemanja »

Nema razloga da izlazak S6 utice na cenu S4. Cena S5 ce da pada i to ce tada biti best buy kupovina. S4 ce da stagnira na oko 230-250 i nece se mnogo pomerati od te cifre.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

Ma ja samo kažem svoje mišljenje. S4 je pao koliko je pao, sad ima nov za oko 270, tako da on neće previše pasti. Sad će samo da se smanji razlika između njega i petice, ali zbog pada petice.

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: HTC One M9

Post od somi92 »

Ja mogu samo reci da po meni ne vredi uzimati m9, dizajn isti m8, kamera popravljena al na papiru, pitanje je kako ce biti u realnosti, iskreno sumnjam da se htc mnogo cima oko kamere i da su ovo uradili vise jer su ih mnogi prozivali za to pa kao da isprave i udovolje, sve ostalo je manje vise vec vidjeno, jedino novi procesor i 3gb rama, ekran isti, zvucnici isti, pravljenje tema, eto jedna lepa novina, al sve u svemu nikako ne vredi 300 evra vise od m8 koliko sad ide u radnjama, na oglasima i manje. Jedino sto bih uzeo od novih flagshipova su s6 edge ( s6 mi je spreda ruzan al dobro ukusi su razliciti ) i kao neku egzotiku flex 2 mada ni to nece biti jeftino... Po meni najbolja kupovina je note 4 i jos dosta vremena ce biti...

iKe
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1289
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:57
:: S6 edge
:: Nexus 7 2013
Lokacija: Sokobanja

Re: HTC One M9

Post od iKe »

Slažem se, mada sad su se malo slegli utisci nikako ne može da se kaže za m9 da je loš telefon, izrada je verovatno bez premca, samo ta kamera da se sredi i biće bez mana.
Evo i nekoliko testova vs. S6 edge : http://youtu.be/Eqez7e5JTcU
The Member formerly known as L.S.I. .... Genuine vanilla ice cream sandwich... Nexus Prime

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

Ali pazite, HTC ima mnogo bolju izradu, performanse i zvučnike od npr Samsung. Uz to sada ima i sd karticu i jače baterije. Ako da još i kameru, biće doslovce kompletan i onda treba da udari 150e iznad Samsunga. Nema savršenog telefona, a po mom mišljenju HTC je bliži tome od Samsunga.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: HTC One M9

Post od Dexter »

Mene najvise zanima kako ce se baterija pokazati.

Dizajn mi se svidja, ne znam sto ste zapenili oko toga, M8 je bio dosta klizav, ako su to ispravili sada, meni dovoljno. Jedino zato sto sto je flagship model pa se od njega ocekuje da mora da diktira novi dizajn. Kad vidim koliko Samsung ima istih modela iz mid range klase, kao jaje jajetu, nigde razlike.

Lepo je videti Sense sa toliko mogucnosti modifikacija, kad se setim samo S5 na kojoj ne mozes da promenis onu tirkiz boju menija, smorim se odmah.

Kamera, kazu da nije nesto, ali videcemo kada dodje neki ozbiljniji test.

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

^uz to sense je dosta lakši od tw, kažu da m9 pogotovo nije natrpan matičnim aplikacijama.

Što se tiče izrade, m9 je klizaviji od m8 jer je sada izmenjena obrada poklopca, sad dosta jasnije liči na metal ali je klizaviji. Bar tako kažu na par klipova što sam gledao.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One M9

Post od bata bogdan »

Sve to ide u futrolu, metal se za čas posla izgrebe, iz iskustva govorim dok sam imao htc one s bez futrole... Užas koliko se izgrebao i izgulio
Huawei

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Re: HTC One M9

Post od Dexter »

Mislim da ovog puta ima neki premaz, da bi se manje grebao i sam tim i manje kliza. A ima i ostre ivice sa strane pa manje klizi. Ne znam, videcemo....

somi92
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 859
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2014. 03:15
:: xperia p

Re: HTC One M9

Post od somi92 »

Ja moj desire HD nikad nisam u case stavio, niti xperiu p, a oba su metalna, ne kazem, ima ogrebotina al to je sitno pogotovo ako se pazi, a sto se tice dizajna , nismo mi zapenili da je los, meni se svidjao m8 pa mi se svidja i m9 i oko toga nemam primedbi, imam samo primedbu na cenu i sto nista revolucionarno nisu dali da bi ubedili vlasnike m8 d aprejdu na m8 po sasvim jakoj ceni, opet to je sve moje misljenje. :)

El Laki
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6356
Pridružio se: Uto, 18. Mar 2014. 18:37
:: Xiaomi Redmi Note 4

Re: HTC One M9

Post od El Laki »

Dexter napisao:Mislim da ovog puta ima neki premaz, da bi se manje grebao i sam tim i manje kliza. A ima i ostre ivice sa strane pa manje klizi. Ne znam, videcemo....
E to ne znam. Videćemo kad izađe za koju nedelju detaljniji review kako se pokazao u praksi.

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One M9

Post od bata bogdan »

E pa desire hd je takav da se i ne može ogrebotina, imam ga još uvek i kao nov je, ali htc one s je užas... Bez futrole.
Lep mi je dizajn uopste htc, ali nekako ga više ne mirisom od htc one s....
Dosta dugo sam bio korisnik htc brenda, 4 telefona.
A ako je ovaj m9 napravljen kao desire hd, onda stvarno neće biti potrebe za futrolom
Huawei

Odgovori