HTC Desire 516

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
bane0202
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2014. 14:13
:: HTC One S
:: HTC Desire 516

HTC Desire 516

Post od bane0202 »

Da li neko zna gde može da se nabavi silikonska futrola za HTC 516? Nedavno sam ga nabavio i obišao ceo BG u pokušaju da kupim neku futrolu, ali bezuspešno...

kolumbo95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 22. Avg 2013. 14:26
:: SE xperia mini pro

Re: HTC Desire 516

Post od kolumbo95 »

Mozes da nam kazes nesto iz prve ruke o tom htc-u?

Izgleda kao zanimljiv model

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: HTC Desire 516

Post od Apolo »

Hteo sam uzeti LG G2 mini ali sam primetio ovaj telefon i sada se dvoumim. Nadovezujem se na prethodni komentar, moze li koja rec vise o ovom modelu ko ga poseduje? :)
Festina lente.

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Re: HTC Desire 516

Post od zokowmali »

ja proklinjem dan kada sam uzeo ovaj telefon,ne postoji opcija za prebacivanja aplikacija (cak i one koje mogu) na sd card,interna memorije sramotno mala, oko 1,5gb za korisnika,znaci samo muzika i slike idu na karticu,sve ostalo na internu...lepo radi,ali memorija i kameru odavno losiju nisam video na telefonu,moj bivsi Alcatel idol je profesionalni aparat u odnosu na ovaj telefon. Sve u svemu,osim kamere i memorije,ovaj telefon lepo radi....ko moze da proguta ove nedostatke koje sam nabrojao

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: HTC Desire 516

Post od acamatic »

Zoko, jesi li siguran da ne mogu aplikacije da se prebace na SD karticu, jer neke nemaju tu mogućnost, dok neke imaju. I koje ti pokušavaš da ubaciš u sd i znaj da mali broj može da se prebaci na sd..

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC Desire 516

Post od majkon80 »

uopste mi nije jasna ta firma,bila je vodeca nekada,dok su svi furali nokie oni su imali neku posebnu eleganciju sa modelima i inovacije sa w.m. uredjajima a sad je doslo dotle da huawei i lenovo ugradjuju bolju kameru,daj deder okaci neku sliku slikanu tom kamerom bas me interesuje koliko su besramni

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: HTC Desire 516

Post od Coni »

Pa ovo je low end uređaj... Mene zanima kako radi, jer nema sense nego neki čist Google android skin...

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Re: HTC Desire 516

Post od zokowmali »

acamatic, jednostavno ne postoji opcija da prebacis na sd...intaliram onaj app2sd cisto da vidim da nisam lud,on mi prijavi gomilu app koje mogu pa cak i sam "app2sd" ...pokusam da prebacim,al nema opcije uopste?!lepo radi... ali kamera,u ravni sa Alcatelom 992d (najblize poredjenje),samo je na alcatelu blic malo jaci....totalno razocarenje, ko voli da cepa Asphalt ili neku "glomazniju" igricu neka zaboravi,ne zato sto nece moci da je potera,nego jednostavno nece moci ni da je skine! Dok poskidate FB,dok se apdejtuju svi guglovi,dok skines raznorazne messengere koje koristis...ostane ispod 0.9gb.. Sto se interfejsa tice,deluje kao sense samo na pocetnom ekranu i meniju,sve ostalo klasican android,doduse nema bloatwera i stvarno radi sve fluidno i brzo.... Dizajn je ok,ali je to u oku posmatraca,brzina rada je odlicna, ali ta prokleta interna memorija i uzasna kamera...i ovo za prebacivanje na eksternu,razumem da je kao na Lg L70 ili L80 Kitkat pa ima to ogranicenje,ali ovde je Jelly Bean! Verujem da ce mnogi biti zadovoljni ovim telefonom,ali ako ga koriste za FB i poruke i razgovore,po meni cak nije ni za jednog prosecnog korisnika kakav sam i ja sam...danas sam ga na moju srecu prodao,i neverovatno sam olaksanje osetio.
Ja se izvinjavam na ovolikom pisanju,ali odavno nisam bio toliko iznerviran nekim telefonom.
majkon80, posto sam ga prodao,videcu da nemam neku fotku kuci na kompu pa da okacim da se sam uveris,ali Alcatel 992 ima svetlije slike po danu,i malo jaci blic nocu..kvalitet isti...
Coni, Radi on brzo i fluidno,bez lagova,sve otvara brzo,zna da zaglupi neki put sa melodijama za poruku (koje su njegove fabricke) neki put cujes,a neki put jednostavno se ne oglasi...pa se desavalo da ne vidim poruku,senzor zna da zabaguje,pa neki put nece da upali ekran posle prekida veze,a neki put nece da ugasi ekran kada se javis...preksinoc mi je bila otvorena veza oko 35 min samo zato sto nije upalio ekran kada sam ga skinuo sa uveta...i slucajno sam bacio pogled na tel..srecom,razgovor je bio u mrezi. Resetovao par puta,nije pomoglo. Na pocetnoj je kao neki Sense 5.0,kao i meni...cim udjes malo dublje,klasican AOSP...

Eto,ja ukratko :D

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC Desire 516

Post od majkon80 »

deder reci sta planiras da uzmes?ako si fan htc preporucujem ti htc 816 ili 820 :)

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Re: HTC Desire 516

Post od zokowmali »

Ma vraticu se ja na provereni Desire 500 dual,taj telefon me je savrseno sluzio,stvarno nikakvu zamerku nisam imao,i dimenzije i rad i kamera i pouzdanost. Ali je natradao mojom greskom,onda sam poceo da eksperimentisem sa Lg,Sony,Huawei,Alcatel...pa opet HTC i totalni bedak...uzecu HTC ali desire 500...vracam se staroj ljubavi

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC Desire 516

Post od majkon80 »

Sad sam bas gledao specifikacije desire 500,odlican telefon i dobru kameru ima,bela boja mi se bas dopada

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: HTC Desire 516

Post od Coni »

Slabiji procesor, ali ako kažeš da je radio odlično, nije ni bitno.

zokowmali
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 170
Pridružio se: Pon, 04. Feb 2008. 01:17

Re: HTC Desire 516

Post od zokowmali »

Coni, da na papiru,u praksi totalno druga prica...kada sam uzeo Desire 500 prvih nedelju dana sam bio sumnjicav,posle sam skontao koliko je to pouzdan telefon...

Odgovori