HTC One (M7)

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: HTC One (M7)

Post od fannY »

Jel kacio neko slike? Ne mogu da nadjem nigde. Jel kamera bolja s novim update-om?

Baraba
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 11008
Pridružio se: Ned, 08. Feb 2009. 04:06
:: Ivan I. na Kupujem
:: Prodajem

Re: HTC One (M7)

Post od Baraba »

Meni deluje da je na M8 malo bolja .

Sunny
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 30. Jun 2015. 16:22
:: HTC One 7

Re: HTC One (M7)

Post od Sunny »

Zdravo,
Imam problem sa HTC One 7 posle godinu dana korišćenja. Jednostavno ponekad poludi, sam krene da kucka neke gluposti, nekad neće, a ponekad hoće da kuca slovo I. Koju god aplikaciju da pokrenem sam prelazi sa strane na stranu, piše nešto, onda uzme pa zove neke ljude iz imenika. POnaša se totalno budalasto. VIŠE PUTA SAM GA RESETOVALA, ali opet isto. Imam malo aplikacija, redovno koristim clean master. Šta treba da uradim da bi radio normalno?

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: HTC One (M7)

Post od bata bogdan »

Nisam upućen u m7, da li ima slot za memorijsku karticu?
Ako ima, probaj memorijsku da izvadiš pa vidi kako se ponaša, sličan problem sam imao sa note 3 koji je bas tako pobudalio, i izvadio memorijsku, stavio novu i sve bilo ok. Probaj, mozda je isti problem, ukoliko m7 ima slot za, memorijsku
Huawei

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Re: HTC One (M7)

Post od Ninolina »

Sunny, od kada se to dešava? Da li se sećaš da si nešto instalirala? Inače, taj Clean Master je gomili mojih kolega pravio problem i telefon im se preporodio nakon njegovog deinstaliranja. Probaj da ga malo koristiš bez tog Clean Mastera i posle restarta vidi da li je i dalje "lud"?
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Re: HTC One (M7)

Post od LittlePrince »

Смара ме телефон са Лизалицом, да ли апдејтовати на 5 или остати на 4.4? Каква је 5-ица, нисам испратио промене шта се губи, шта се добија?

benedikt
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 28. Dec 2015. 17:13
:: HTC One M7
:: HTC One X

Re: HTC One (M7)

Post od benedikt »

Ima neko informacije gde moze povoljnio da se zameni kamera?Kamera mi je ruzicasta sto vidim da je cest problem.

Odgovori