HTC Desire X

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC Desire X

Post od djosa@ »

dali ti posle nudi ok ili tako nešto,jel kad izrezes fotku i stisnes ok.trebalo bi da ti ponudi opciju SACUVAJ...I onda je to to....

Banex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 14. Apr 2013. 23:30
:: Samsung Galaxy A5

Re: HTC Desire X

Post od Banex »

Da, kad izrezem kliknem na sacuvaj i on se vrati na sliku u galeriji. I kad se vratim na kontakte nista...i dalje nema slike. :(

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: HTC Desire X

Post od mb011 »

imam jedno pitanje: Imam ovaj model nekih 2-3 meseca, i posto mi je ovo prvi Android telefon, a planiram da putujem u Grcku na more na leto, a nosio bih telefon, zbog muzike, WiFi neta, itd, ne bih hteo da mi po povratku stigne nenormalan racun za data transfer.
pitanje: ovaj model ima opciju on/off za data roaming, koja bi trebala da spreci ovo gore navedeno. mene zanima da mi neko iskusniji od mene, kaze da li je samo to dovoljno, ili treba preduzeti jos neke mere opreza... Hvala!

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: HTC Desire X

Post od fannY »

mb011, koliko znam dovoljno je to.Najbolje da se ne opustis,nego i nekad proveris racun.

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC Desire X

Post od djosa@ »

slobodno se opusti to je sasvim dovoljno...Nepostoji mogućnost da se ista naplati.....Kada je u off-u...

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Re: HTC Desire X

Post od fannY »

djosa@, drugar je moj prosle godine nesto cackao kacio se na WiFi i ne zna ni sam sta je radio i stigao mu racun 7000 dinara.Tako da bolje biti na oprezu. :)

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC Desire X

Post od djosa@ »

pa dobro mozda jeste bolje,Ali to je dovoljno...ipak ako ti je drug svašta radio,a kaže da ni sam nezna sta sve.Ne mislim nista lose ....Onda je nesto radio sto se naplacuje..A nije znao... A na kraju krajeva,najbolje je da se tel ostavi u avio rezimu.... :)

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Re: HTC Desire X

Post od ZacinC »

da li je ovaj mob fabricki sim free cak i ako je kupljen u telenoru?

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Desire X

Post od toda81 »

Svaki tel kupljen u Telenoru je zakljucan, ali po isteku ugovorne o aveze vlasnik moze da zatrazi kod da se tel otkljuca
Note IV N9100 dual

bata bogdan
Banned
Postovi: 4049
Pridružio se: Pet, 16. Dec 2011. 03:33
:: Huawei X2 7.0 LTE
:: Huawei M2 10.1 LTE
Lokacija: Tamo daleko...

Re: Одг: HTC Desire X

Post od bata bogdan »

toda81 napisao:Svaki tel kupljen u Telenoru je zakljucan, ali po isteku ugovorne o aveze vlasnik moze da zatrazi kod da se tel otkljuca
Eeee....pa bas i nije svaki fon zakljucan,ja sam u telenoru jos davno cim je izasao htc desire hd..kupio i mislio sam svo vreme da je zakljucan...dok prosle godine nisam ubacio nemacku karticu i radi...ja se iznenadio skroz.... :)
Huawei

vip88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 29. Okt 2011. 12:47

Re: HTC Desire X

Post od vip88 »

@Banex ako nemas memorijsku karticu,pokusaj da ubacis i da uradis to sa slikama...ima neki trip sa tim,tako je makar na sestrinom telefonu.
Elem,sestra je kupila taj telefon u Telenoru pre pet dana. Docekao je subotu,prvi izlazak u grad,pao na beton i ode display :D E sad,ustvari display radi,ali je otiso digitizer,puko u delove (sve normalno radi,moze da se koristi telefon,samo sto je digitizer ceo "izlomljen"). Jel znate nekog ko bi se zrtvovao da promeni samo digitizer,a ne ceo display i koliko bi to od prilike kostalo?

RafaMirko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 28. Mar 2013. 17:14
:: Sony Xperia J ST26i
:: HTC Desire X

HTC Desire X Pomoc

Post od RafaMirko »

Ne znam kako da prebacim sa memorije telefona na memorijsku, imam memorijsku, ali mi npr. pesme pamti u telefonu pa nemam toliko prostora, moze li mi neko reci kako da prebacim sve na memorijsku? Hvala unapred.

PedjaBL
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Sre, 08. Maj 2013. 08:03
:: Note N7100
:: Note n7000
Lokacija: Banjaluka

Re: HTC Desire X Pomoc

Post od PedjaBL »

???? Spojis na racunar I prebacis!!!

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Re: HTC Desire X

Post od ZacinC »

Koristim ovaj mob nekih mesec dana. Pre njega sam imao iphone 4 i mislim da iOS nece jos dugo dugo da pridje androidu. :uhuh: Za sada sve radi perfektno, tel. je dosta brz. Uz pomoc clana toda81 sam ubacio iGO navigaciju, ma ne oseca je uopste :D

1808
Expert
Expert
Postovi: 2077
Pridružio se: Sre, 03. Apr 2013. 23:02
:: Smartphone
Lokacija: Beograd/Zemun

Re: HTC Desire X

Post od 1808 »

ZacinC napisao:...Pre njega sam imao iphone 4 i mislim da iOS nece jos dugo dugo da pridje androidu. :uhuh:
A zašto tako misliš,... koji su razlozi?

ZacinC
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2012. 14:49
:: Xiaomi A2 Lite
:: Xiaomi Redmi 4 prime
Lokacija: Bor

Re: HTC Desire X

Post od ZacinC »

A zašto tako misliš,... koji su razlozi?[/quote]
Telefon koji sam ja imao nije bio jailbreak-ovan, mada mi ni ovaj htc nije root-ovan pa mogu da se igram sa njim i ulepsavam interfejs po zelji kako meni odgovara. Druga stvar koja mi je jako zasmetala je sto bluetooth na ajfonu ne radi, cak i sa ajfona na ajfon mora prvo da se instalira neki program da bi se razmene fajlovi preko bluetooth-a. Jedina pozitivna stvar je sto je telefon kvalitetno napravljen i pouzdan, za one koji ne vole mnogo da experimentisu ajfon je idealan telefon. Sve ostalo je po meni na strani androida.

Banex
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 14. Apr 2013. 23:30
:: Samsung Galaxy A5

Re: HTC Desire X

Post od Banex »

Ma meni nista nije pomoglo, ubacio sam i memorijsku, i sve slike prebacio na memorijsku, nece pa nece. A sto je najgore, pise lepo u kontaktima da su povezani sa Viber i Whatsup profilima i imas opciju da stavis sliku i sa tih aplikacija ali NECE ! :x

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Re: HTC Desire X

Post od Cooomi »

Ljudi, imam ponudu da menjam Defy za ovaj model, uz doplatu od 20€, šta mislite o tome? Ima li kuvanih ROM-ova za ovo čudo?

vip88
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sub, 29. Okt 2011. 12:47

Re: HTC Desire X

Post od vip88 »

Ljudi, treba mi pomoc, imam jedno pitanje...sestra ima ovaj telefon i ima par aplikacija instalirano na telefonu i pise joj da nema memorije...pokusao sam da joj rutujem telefon (do sad sam rutovao par samsunga bez problema) i sad stvar je sledeca:
1. Otkljucao sam telefon, nije vuse u LOCK MODU, sad je UNLOCKED (i dalje je S-ON, ali sam video da ljudi i sa S-ON imaju rut na telefonu)
2. Instalirao sam CWM recovery.
3. I kad instaliram SuperSU (probao sam sa par verzija) pise "There is no SU binary installed and SuperSU cannot install it"

Ne znam sta da radim?

Odgovori