HTC One S

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC One S

Post od Azimuth »

Ako sam te dobro razumeo, kod mene na Note se to nalazi u porukama pa setting pa Cell Broadcast. To isključi i nećeš imati vise obaveštenja.

Resničanin
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 259
Pridružio se: Pet, 02. Mar 2007. 23:05
:: Lumia 520
Lokacija: Resnik

Re: HTC One S

Post od Resničanin »

Ili jednostavno obrises taj kanal i problem je resen.

Malo je glupo kako je to reseno kod Android-a da tako izbacuje kao poruku te lokacije, to sal slucajno pre neki dan ukljucio rodjaku, secam se da je bilo u podesavanjima kao na dumb telefonima da udjes u podesavanja poruke, tako sam i sada usao i vidim to, onako je ranije bilo bolje, kao na sony ericsson-u, ispod izabrane mreze, napise gde se nalazis.
KISS ME I AM 93

spavac86
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Sre, 10. Okt 2012. 20:20
:: HTC Desire S
:: HTC ONE S

Re: HTC One S

Post od spavac86 »

Probao odavno i nemoguće je tako rešiti. Kod HTC a tog podešavanja u message settings nema ali ima u call settings. Brisao sam sve kanale pa su se sami vracali. Isključivao skroz opciju cell broadcast pa se sama aktivira ponovo. Nije mi jasno...

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Drugari neznam dali je vama stigla neka ispravka ili nadogradnja..Ali meni jeste i to pre par dana veličine 28 MB.Nakon instalacije nije došlo do nekih vidljivih promena,ili ih ja do sada nisam uočio.Osim promene broja softvera.

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC One S

Post od majkon80 »

Jel ikako moguce promeniti bateriju i ako pise da je integrisana?cuo sam da moze,pa rekoh da proverim ovde od ljudi strucnih

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Moguće je naravno.Samo je bitno da se informises,koji od servisa je stručan i pažljiv prilikom otvaranja telefona.Da ga ogrebu sto manje ukoliko ti je očuvan..

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC One S

Post od majkon80 »

zaprepascen sam koliko su dobre fotografije kamerom uradjene na ovom telefonu,video sam neke kasnije modele iz 2014 sa onim ultra pikselima,pa to je ni prici kvalitetu.djosa@, hvala na informaciji

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Nema na čemu,iskreno nisam baš mnogo pomogao.Srecom do sada nisam imao potrebe da idem po servisima pa da ti kažem,ko valja a ko ne... Na forumu ćeš svakako naci na tu temu :wink:

majkon80
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1988
Pridružio se: Pet, 03. Okt 2008. 07:25
:: ..
:: ..

Re: HTC One S

Post od majkon80 »

jel ima neki rom za S3 verziju sa sense a da je pouzdan ili bar stabilan? :) djosa@, ?

djosa@
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Pon, 13. Avg 2012. 09:29
:: Samsung Note 9
Lokacija: Pancevo

Re: HTC One S

Post od djosa@ »

Izvini sto kasno odgovaram.Iskreno ja sam ti teški laik,duduk vezano za romove :)
Šta god bi ti rekao,samo bi lupao.Zato bolje da ćutim :-)

Odgovori