HTC Evo 3D

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

HTC Evo 3D

Post od PrincIP »

Slika
Specifikacija
Slike iz ruke

Kako se najavljuje ovo ce biti prvi HTC dual core telefon. Imace i mogucnost 3D snimanja a sta ce sve jos opterecivati ovaj procesor, videcemo. Za sada bice US only.
HTC DESIRE HD

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

and justice for all...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ne bih da zvucim "pogresno", ali HTC prvo treba da napravi obicnu kameru kako valja, pa nek posle puca na 3D koliko mu milo. Pre Zedovca sam imao N85 i sad tek kontam, kad sam je poklonio, da sam ja Nokiju koristio kao digitalac ustvari. Ovaj HTC ima kameru da se kaze i da se nadje. Nije losa, ali jednostavno nije to to. Uz HTC obavezno digitalac sa sobom ako je neko slikanje u najavi. Jedino sto uliva nadu je da je do sada vec bilo par updatea za kameru, i svaki put je sve bolja i bolja. Znam da je prvih par dana kamera bila toliko ocajna i mutna da me je hvatao pasivni blam kolika je to blamaza za njih bila. Sad je bolje, stabilizacija slike ponajvise. Sve u svemu, tek kada doteraju obicne kamere da moze da stanu na crtu recimo Nokiji, pocecu da se lozim na ovakve njihove 3D telefone sa zilion funkcija. Do tada, ovo su samo slova na papiru, jer mogu da zamislim na sta ce liciti duplo zlo, ako oni sa jednim jos uvek nisu izasli na kraj.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Deluje zanimljivo telefon, radi lepo, kamera me nije odusevila ni sa time sto ima taj 3d mod jer mi dodje nekako beskorisno da pravim 3d sliku.

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

Ja sam mali pesimista oko te 3D jer me posle svakog fima bole oci. Mislim da ovskva kakva je sada nije odrziva na duzi rok.
A malo me interesuje i baterija koja ce sve ovo da nosi. :?
HTC DESIRE HD

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »


araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Ja u ovome osim šminke stvarno ne vidim ništa specijalno novo :dry:

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

araphel, Pa dobro izgled ali dual core je ipak "nesto". Ovostalo me bas i nije fasciniralo!
HTC DESIRE HD

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

Najveca novost ovdje pored dual core procesora je povecanje rezolucije 4.3inch ekrana na qHD.

Bice vrlo brzo i za evropsko trziste slican model, samo najvjerovatnije bez 3D ekrana (sto po meni i nije neki nedostatak...).


Slika

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

PrincIP, a šta ti znači dual core, ako mu pola snage ode na teranje tih 3d smicalica. Stvarno ne vidim za koji će nekome đavo 3d prikaz na mobu? O potrošnji baterije da ne pričam. Mislim da smo već dobro zagazili u preterivanje, što se tiče specifikacija uređaja koji bi trebalo da je pre svega telefon, a potom i prenosni multimedija plejer. Sve to sasvim dobro radi i bez guranja bespotrebnih smicalica unutra, tek toliko da bi se reklo "eto, stavili smo i to, da se nađe". Ali dobro, ameri vole da gutaju sve tehnološke novotarije, bile one upotrebljive u svakodnevnom životu ili ne.

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

araphel napisao:. Ali dobro, ameri vole da gutaju sve tehnološke novotarije, bile one upotrebljive u svakodnevnom životu ili ne.
http://www.youtube.com/watch?v=8AyVh1_vWYQ
:D :D

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Zligor, ahahaha....video sam ovo već više puta, ali svaki put mi je smešno.....jednostavno jer je istinito.

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

araphel, Pa zato sam i napisao jos u mom prvom postu da cemo videti sra ce opterecivati taj procesor sem 3D. :lol:
HTC DESIRE HD

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Pa ozbiljno, mislim da vec sada pocinju da preteruju sa specifikacijama, 3D kamere, 3D displeji, u najavi dual core procesori od 2Ghz jaci od mog kompa, a baterija uvek jedva izgura dan. Dal' procesor imao jedan, dva, pet gigaherca, jedno ili deset jezgra, baterija uvek traje dan. Rekao sam sebi... sledeci fon kupujem kada mobilni uredjaji dozive revoluciju ne u kameri, ne u procesoru, ne u opcijama, cipovima za placanje po prodavnicama i kaficima i slicnim sr***ima... ceka se revolucija baterija. Od sada se lozim na bateriju.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

Evo jos jednog ali malo boljeg videa!

http://www.youtube.com/watch?v=7pLm8lXD6uU

Sada sam na specifikaciji na Areni video da ce imati LiIon 1730mAh bateriju. Videcemo kako ce se nositi sa svim ovim djakonijama.
HTC DESIRE HD

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

PrincIP napisao:Sada sam na specifikaciji na Areni video da ce imati LiIon 1730mAh bateriju. Videcemo kako ce se nositi sa svim ovim djakonijama.
Evo, i u cemu je problem da tu bateriju stave u manjeg potrosaca (ali vise nego dovoljnog), kao npr Desire HD, Z il' "obicni" i da baterija traje duplo duze, ko covek? Ali ne, oni ce izbaciti telefon sa 5 jezgra od po 3Ghz, 3D HD ekranom, grafickim cipom sa dual core jezgrom da za'ebe i gejmerski komp od 1000 evra, 4GB rama i baterijom od 7500mAh i opet ce jedva da izgurava dan.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

Lobachewsky, Ja bi bio najsrecniji jad bi za moj fon imao bateriju kao HTCov tablet a ako se dobro secam ona je bila 12000 mAh. :lol:
HTC DESIRE HD

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

HTC EVO 3D
Najavljen i HTC EVO 3D sa podrskom za nase prostore, GSM dakle.

Slika

Po ovome sto sam video, HTC je ponovo taj koji zadaje domaci predstavljajuci najmocniji telefon danasnjice. Posle bledog nastupa na WMC-u, htc pokazuje da je to bio samo zalet za ovogodisnju gsm verziju svoje legendarne EVO serije u najsjajnijem izdanju.
Uredjaj ima bukvalno sve, ukljucijuci, dual core 1,2Ghz, HDMI, WiMAX, mikfofon za uklanjanje buke i 3D displej/kameru! Dalje od ovoga ne moze :)

Sto se mene tice, ja cu ovaj model propustiti :lol: jer bi mi radio isti posao kao Zedovac, nije vredan prelaska, bar za moj ukus. Sledece na sta pucam je neki LTE fon (qwerty verovatno :P ), to ce biti pravi korak napred... i vredece da se ponovo robija uz ugovor. Ova danasnja poboljsanja su samo neka fina brusenja, sustina je manje vise ista kao kod desire modela.
btw. Nije valjda da se neko nalozio na 3D ekran :D :D ovo je tek pocetak, steta sto ce mu podici cenu u nebesa.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Post od Ceftriaxone »

http://www.gsmarena.com/htc_pulls_down_ ... s-2453.php

Ipak cemo jos cekati da se pojavi GSM verzija...
ex ivan87

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Post od Ceftriaxone »

ex ivan87

Odgovori