HTC Evo 3D

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

To je zanimljivo pitanje jer su baterije najveci probem na ovim TS telefonima sa tako jakim procesorima
Note IV N9100 dual

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

dakiza
Мене занима да ми ви мене кажете...:P
Јеси пробао неки од ромова са хда? Нпр. овај ми се чини јако занимљив због оверклока и самог рома. =)
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1277431
Слобода или смрт

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

jerkann napisao:dakiza, koliko ti drzi baterija u nekom normalnom koriscenju?
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Pa bez problema ceo dan, ali ako ga ne stavim uveče na punjač i tako ga ponesem sutradan na posao, obavezno ide punjenje oko 11-12h

Što se tiče romova, nisam root telefon, jer ne može bez HTC unlock metode. A onda nema garancije :-( iskreno jedva odolevam da ga ne root.

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

dakiza, ja nikad anisma verovao u te agrancije jer sam imao jednom lose iskustvo sa telekomom i garanciju ne gledam kaoneku psebnu podrsku kada je u pitanju potencijalni kvar
Note IV N9100 dual

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

dakiza
Онда је ок трајање батерије, читам неке коментаре на другим сајтовима, "5-10 сати" реко шта му радите јбт?!! :lol:
Него не умеју ни мало да подесе фон да срче толико батерију, после кукају по нету.
Добро да се суздражаваш, ја бих морао одмах нешто петаљам па макар цркао, као са сваким андроидом до сада.

:D
Слобода или смрт

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Evo (3D) i mene na ovoj temi. :D Ovo cudo je loodo skroz. Sve na njemu trci, ekran je odlican, kamera uopste nije losa... Onaj 3D mi je apsolutno nepotreban ali moram priznati da je impresivan i stvorio je onaj WOW efekat. Videcu jos sta i kako funkcionise dalje. :)
Posto me je kolega Soul Fly na drugoj temi priupitao kako sam ga nabavio - naleteo sam na lika koji je bio voljan da mi ga da u zamenu za Neo i Explorer sto mi je skroz leglo. Napominjem da sam Neo uzeo na crno, a Explorer u telenoru za 1000din tako da je ispalo dosta jeVtino... Telefon je bio full upakovan i sve sam iscackao. Jedino sto kad ga ukljucim posle HTC logoa mi iskoci Vodafon logo... Actually, I don't give a damn! I onako cu izdrzati max mesec dana da ne eksperimentisem. :D Bitno da sve radi odlicno...

bgexplorer
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 52
Pridružio se: Pon, 01. Feb 2010. 22:23

Post od bgexplorer »

@psyhound
Cestitam na novom fonu,ja vec dugo snimam evo 3D ,uz moj paket u Telenoru je samo 5000.
Samo me tripuje sto je ovaj Desire HD koji imam jos uvek zver pa ne bi da uzmem skoro isti fon :oops:
Izbaci neku 3D fotku ako te ne mrzi :wink:

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

bgexplorer, a kako si mislio da vidis tu 3D fotku ako nemas 3D monitor?
Inace ono sto je mene razocaralo kod evo 3D je sto ima 200- slobodno rama

Soul Fly
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Sre, 15. Feb 2012. 11:59

Post od Soul Fly »

ako sam dobro primetio u mts-u je za otprilike isti paket jeftiniji nego u telenoru.
http://www.telenor.rs/sr/Privatni-koris ... one_id=377
http://www.mts.telekom.rs/index.php/htc-evo-3d.html
sony ericsson xperia neo v

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

lesa0208, ko zna kako bi to izgledalo na obicnom monitoru... x)
Meni pokazuje slobodno oko 600MB... Palo je na 200 posle pola sata GTA3. :)

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

cestitam psyhound,
zar nisu mogli da nadjiu drugu sliku ovi u mts:u :D
http://www.mts.telekom.rs/index.php/htc-evo-3d.html
a cene u telenoru su katastrofa..

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Zligor, hvala! :D
Aj' slika, ali " 4.3 inca, LCD (LED blacklight)"... Blacklight? Koristi blacklight (UV) kao osvetljenje ekrana? :lol:

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Zligor, psyhound, ulazimo u daleki off ali ovi iz MTS-a su totalno nepismeni!!!
Slika
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

bachika, hahaha! Dobri su! :lol: Toliko o drzavnom operateru. :D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Aj' da i ja nesto kazem u vezi baterije... Navikao sam na duze, ali uzimam u obzir da ovo cudo treba nahraniti strujom. Za nesto oko sat vremena surfa mobilnim internetom mi je spucao 10%... Fair enough! Osvetljenje na 30-35% (sasvim dovoljno i za koriscenje napolju). Juce sam mu ubio bateriju za oko 3 sata ali sam igrao NFS Shift 3D, telefonirao oko pola sata i bio mi je na Wi-Fi svo vreme... Danas cu pokusati da se suzdrzim od 3D-a i igrica. :)

EDIT (12:00): Od jutros imam oko 45 minuta price, par poruka, i skoro 4 sata surfa na mob. netu (Opera mini, XDA app i 9GAG app) i baterija je na 53%... Ravno 7 sati od kako sam ga skinuo sa punjaca. :)

EDIT 2 (16:30): Trenutno je na 2% i Battery Indicator kaze da imam jos oko 5 minuta. Preko 7h neta, sat i nesto price, desetak poruka i - nisam se mogao suzdrzati - par 3D fotki... 11 i po sati rada. Ja sam zadovoljan. :D

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od Zeljkamp »

Ja sam juce kupio Evo 3D! Pre njega sam nosio Desire HD i mogu reci da je Evo skoro za klasu bolji od DHD-a u svakom segmentu. Nisam ocekivao bas toliku razliku! Prvi utisci su odlicni i evo par poredjenja u odnosu na moj, sada vec bivsi telefon.

3D ekran odlican sa obzirom na velicinu, narocito kada je u pitanju mobilni telefon. Rezolucija i boje bolje. Brzi od DHD-a, bolji zvuk u slusalici i interfonu. Drugari kazu da i mene bolje i jasnije cuju u odnosu na DHD. Elegantniji, lepsi i dovoljno uzi, tako da mnogo lepse lezi u saci. Zavrsna obrada je dobra i stavlja do znanja da je rec o telefonu visoke klase. Kamera je ok i telefon pravi dosta dobre fotografije u 2D modu. 3D fotografija nije nesto, ali ponavljam da pricamo o mobilnom telefonu, tako da i ona zasluzuje pozitivnu ocenu. Prednja kamera takodje korektno obavlja posao. Ubacio sam iGO i on radi savrseno! Prijem je odlican i satelite zakljucava za svega nekoliko sekundi.

Baterija je prava revolucija u odnosu na DHD! Skinuo sam telefon sa punjaca jutros u 9:30h i sada u 2:15h imam tacno 10%! Za to vreme sam imao oko 40-ak poziva sa prosekom od 2-3 minuta razgovora, 10-ak poruka, malo surfanja i download-a, 20-30 minuta navigacije, par poruka na viberu i jedan poziv sa istog. 10-15 minuta igrica (ali ne u 3D-u), par instaliranih programa i par fotografija u 2D i 3 D modu...

Napomenucu da wifi nisam iskljucivao, 3G mi je takodje stalno ukljucen (ima 1,5\gb u paketu) a biranje mreze je podeseno na automatsko. Sinhronizacija je danas bila ovakva a sutra cu pojacati frekventnost:
- Facebook
- Facebook for HTC Sense
- Google
- 2x mail na 30 minuta
- Yahoo mail aplikacija (push)
- News je na 12h ali sam ga danas bar 4-5 puta apdejtovao (imam oko 15-16 novina za updejt)
- Twiter for HTCX Sense na 8h
- Vremenska prognoza svakih sat vremena
- WhatsApp
- Viber
- Dropbox

Raspisah se ja u ove sitne sate...
:wacko: :wacko:

gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Post od gica_komandos »

Kupih i ja ovo cudo, malo da promenim. Nego me nervira zvuk koji se cuje kad otkljucam fon i tako jos ponegde. Ne znam gde da ga iskljucim pa ako zna neko nek kaze dok nisam prso od njega. Nije onaj klik zvuk neg bas ko neki uvod u film :p

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

gica_komandos, e da me ubijes ne znam na sta mislis... Ja nisam imao nikakav zvuk pri otkljucavanju, a podesavanje je settings -> sound -> screen lock sound... to je sve sto ja znam. :D

dakiza
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 140
Pridružio se: Pon, 02. Nov 2009. 20:35

Post od dakiza »

gica_komandos, Pa to su efekti iz vremenske prognoze, čuju se kad otključaš telefon. Možeš da ih isključiš tako što "tapneš" na vremensku pa ideš na drugi senzorski taster sa leva pa setings pa dečekiraš sound effects. Pozdrav!

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

dakiza, ahaaaa! Sad kontam... x) Ja nisam ni podesio weather app pa nisam ni imao nikakav zvuk... :D

Odgovori