HTC Evo 3D

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Re: HTC Evo 3D

Post od gica_komandos »

Brisu se druze ali cim namestis telefon na sledecem romu i upises svoj account automatski ce ti poskidati sve sto si imao do tad (tako bar meni).
Stavio sam sinoc custom ICS, ne da sam se smorio. Te stavio ovo, ali ne cek, moras da skines ovo pa ovo i onda instaliras ovo. Ali tvoja verzija ovog ne moze pa moras ovako, pa citaj, bleji, smaraj se...uh, odlepio sam. Al sad je sve dobro...nadam se. Nervira me sto na lock screenu ne mogu da promenim koje ce mi shortcut ikone biti nego moraju biti one koje sam stavio na launcher...al dobro.
Kad jako brzo spustim notification bar secne, nece lepo da predje. Dalje moram jos da cackam da bi video promene mada znam da je ICS odlican. Kad sam ga stavio na galaxy s ranije telefon se preporodio.

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Re: HTC Evo 3D

Post od mladen_bgd »

Pa kako i gde to onda mogu da namestim, da mi automatski sve svuce sto sam imao sa Google play-a na mom acc?
Jer hocu da vratim sve na fabricki, onda da odradim update na ICS i posle da vratim sve te aplikacije... Nego ne bih da se smaram da sad skidam jednu po jednu opet... :)

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Evo 3D

Post od hirurg »

Pa to ce samo od sebe da radi. Nema sta da se namjesta...
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: HTC Evo 3D

Post od Zeljkamp »

Nije tragedija ako budes morao sve ponovo da instaliras, jer sisto sumnjam da kao pocetnik, to su tvoje reci, imas vise od 20-30 instaliranih aplikacija.vreme za skidanje i instaliranje ne traje vise od 10 do 20 minuta.

Moja preporuka ti je da odradis taj update i da nam javis tvoja iskustva i zapazanja...

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Re: HTC Evo 3D

Post od mladen_bgd »

Pa znam da nije tragedija i vidim da ce tako i biti. Ne bih bas rekao da traje od 20-30min jer imam i neke 3D igrice, a njih kad instaliram na telefon one dodatno skinu jos nekih min 200mb sa neta, npr. Spiderman, NFS i Sims... Inace ne pretpravam telefon koje kakvim aplikacija tako da ih imam oko 15ak. Ove ostale su sve fabricke sto sam dobio uz telefon...

A update cu najverovatnije da odradim danas ako stignem, a ako ne onda tek za vikend...

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Evo 3D

Post od hirurg »

Drugar nemoj ga raditi..sacekaj jos koji dan....nemas potrebe da zuris i bezveze zakljucas telefon...vjerujem da ce mike1986 ubrzo da izbaci ics za tvoj telefon....ako vec i nije a to je zvrk od roma
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Chobby88
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1247
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2012. 22:27
:: LG Nexus 5X

Re: HTC Evo 3D

Post od Chobby88 »

Igrice koje su velike podatke skidaju na sd card,tako da sledeci put kad skines igricu ne moras podatke opet skidati i zajebavati se,samo ce se verifikovati po prvom ulasku u igru.

gica_komandos
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 92
Pridružio se: Ned, 14. Jan 2007. 21:39

Re: HTC Evo 3D

Post od gica_komandos »

Pa sad, to je vec diskutabilno. Neke igre nece moci bas zato sto se preslo sa gingerbreada na ics i nisu lepo optimizirane ili imaju drugacije te dodatne mb sto treba da se skinu (dal su veci/manji bas zbog ics). Cak i preko titanium backupa nece upravo iz tog razloga. Ovo sitno sto si skino sa marketa bi trebalo samo da se skine a ove sa dodatnim sadrzajem ces morati sam, pogotovo ako ih nisi kupio nego si preko nekih sajtova skidao :)

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Re: HTC Evo 3D

Post od mladen_bgd »

Presao sam i ja na oficijalni ICS. Nisam mogao da se zezam oko romova sad. To cu tek tamo kasnije, kad mi bude odmor. Vidim da je dosta dobro optimizovan i manje ram memorije zauzima. Inace stvarno je lepo odradjen i sve glatko ide.

Interesuje me samo kako mogu da aktiviram power saver na njemu, ne mogu nikako da ga nadjem? Npr. kad mi dodje na nekih 15, 20% baterija da sam pogasi sto ne treba.

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: HTC Evo 3D

Post od Zeljkamp »

mladen_bgd, koliko ti traje baterija i ima li razlike u duzini trajanja iste sa ICS-om? Jesi li zadovoljan, da li vredi uraditi update? :?

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Re: HTC Evo 3D

Post od mladen_bgd »

Juce sam ga tek nabacio, tako da je jos svez. To cu videti kroz par dana. :)
Ali vidim da dosta bolje.radi, lepse je odradjen i vise ram memorije je slobodno. :)

Koliko tebi traje baterija? I jel znas gde se na ICS nalazi onaj power saver? To sam imao dok sam bio na GB u settings-u, ali sad ne mogu nikako da nadjem.

Zeljkamp
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 139
Pridružio se: Uto, 20. Nov 2007. 07:27
:: HTC U11
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: HTC Evo 3D

Post od Zeljkamp »

Jel ti sada jasno zasto sam te na predhodnoj strani pitao da li znas da citas?

Na zalost, ja nisam primetio neku veliku razliku u trajanju baterije. Da budem iskren, nisam ni stigao da je testiram onako kako bih voleo...

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Re: HTC Evo 3D

Post od mladen_bgd »

Nije, rekao sam ti jos na toj strani da ne umem da citam i da me prosvetlis...

Ja sam juce odradio update oko 10 skinuo sa punajca i to nije bio 100% pun. Bio na zurci koristio ga do tad i tamo. Posle sam ga przio na netu jedno tri sata sigruno i izdrzala mi je na 3G nekih 16h. Sto mi je jednostavno bila misaona imenica na GB. Ali to je tek prvi utisak. Videcu kroz par dana da li se stvarno popravila i kako sad radi.

U svakom slucaju ICS je stvarno sjajan i dosta lepo je odradjen... :)

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Re: HTC Evo 3D

Post od Malone »

Cek, meni je pre neki dan ponudio da odradim update softvera. Jel to taj ics o kom pricate?

Ja i dalje koristim task manager, ubija procese kada se iskljuci ekran, ali koliko sam primetio neke aplikacije stalno vracaju proces, a nisam ih pokretao. Znaci da ga brisem kad kazete da ne treba.

mladen_bgd
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 368
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 05:42

Re: HTC Evo 3D

Post od mladen_bgd »

Da, to je taj update. Odradi, odlican je ICS.

A sto se tice task manager, on ti ne treba uopste.

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Re: HTC Evo 3D

Post od Malone »

Hvala, to sam odmah odradio cime je ponudio. U pocetku mi se ics nije svideo, al sada mi deluje bolje zbog drugacijeg menija. Ostalo nisam nista primetio.

jelenadanije
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 07. Avg 2012. 17:09
:: HTC EVO 3D

HTC EVO 3D pomagajte

Post od jelenadanije »

Ljudi kolega mije odradio softver novi ANDROID 4.0.3 tj. abdejtovao ga je. A ja ne mogu da ga abdejtujem da je bog, niti hoce da se abdejtuje uopste, kaze kao da je abdejtovan i da nema novih verzija softvera a moja verzija Androida je 2.3.4, a softver je 1.20.401.8. Ne razumem se puno u android telefone i nisam strucnjak za njih......Pomagajte ako znate kako!

EDIT:
Lose sam se izrazio. On je odradio na istom HTC EVO 3D kao sto ja imam novi android 4.0.3!
To sam hteo da kazem!
POMAGAJTE

cantona
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 25. Avg 2012. 09:24
:: htc
:: samsung

Re: HTC Evo 3D

Post od cantona »

ljudi molim vas pomozite mi! skinuo sam taj update koji mi je ponudio telefon ali sada imam vise problema sa njim. najveci problem je u tome sto kada povezem telefon sa racunarom on ga ne prepoznaje, uradio sam kroz podesavanja da po defaultu bude disk drive ali jednostavno nece i ne znam sta da radim.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Evo 3D

Post od hirurg »

jesi uradio wipe all kad si ga apdejtovo??? ako nisi uradi to i radice ko zvrk
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

cantona
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 25. Avg 2012. 09:24
:: htc
:: samsung

Re: HTC Evo 3D

Post od cantona »

hirurg, misliš da ga vratim na fabričko podešavanje ?

Odgovori