HTC Evo 3D

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
ronin71
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 22. Feb 2007. 20:35

Re: HTC Evo 3D

Post od ronin71 »

Problem je sto kolega ima isti paket kao ja kod mts i on normalno ima video poziv uz minute koje placa ali kad pokusa da zove mene , nece . Ja cak i nemam opciju za video poziv. Pitao sam neke ljude oni kazu da ovaj model mob. nema video poziv. Meni to zvuci suludo ali rekoh da proverim ovde.

dejan72
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Čet, 18. Dec 2008. 21:59

Re: HTC Evo 3D

Post od dejan72 »

---VAŽNO--- Ovaj model ima ozbiljnih problema sa prednjom kamerom.Naime, radi se o tome da kad se aktivira prednja kamera dobije se ustvari naopačke slika sa zadnje kamere.Koliko sam mogao da zaključim sa raznih foruma da je ovaj problem došao sa apdejtom na ICS 4.0.3 a pomoći nema, dok neki tvrde da je problem hardverske prirode i da su mnogima pocrkavale kamere već posle mesec dana od kupovine, tako da ne možete koristiti ovaj fon za video pozive koji svakako nije ni predviđen u 3g modu ali ni video pozive na skype, fring i ostalim sličnim programima..Neverovatno da je HTC dozvolio sebi ovakvu budalaštinu, a namerno neće da daju Jelly Bean iako ovaj fon ima 1GB radne memorije i 1.2GH Dual Core procesor..Mnogi ne obraćaju pažnju na prednju kameru pa nemaju ni pojma da im ne radi..

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: Одг: HTC Evo 3D

Post od toda81 »

To je strasno i sramota za jednu tako ozbiljnu firmu da pravi takve nedopustive propuste
Note IV N9100 dual

Zdravko095
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 23. Nov 2013. 09:49
:: +385912402333

Re: HTC Evo 3D

Post od Zdravko095 »

Meni prednja kamera radi na androidu 4.0.3
Treba vaš operater omogućiti video poziv u tarifi koju koristite da bi se pri pozivanju nekoga pojavila opcija video call.

mile500
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 197
Pridružio se: Sub, 14. Jul 2007. 20:24

Re: HTC Evo 3D

Post od mile500 »

Pozz,

Interesuje me za koliko para sada moze da se proda ovaj telefon naravno koriscen oko 3 god 7/10 stanje u full pakovanju sve radi ko sat ortak oce da mi ga proda,ali ne zna za koliko para da mi ga da..

Koja je realna cena?

Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Re: HTC Evo 3D

Post od Behemoth »

80-100e

.
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: HTC Evo 3D

Post od znemanja »

Mislim da ni 80e ne može da se dobije, dosta je star model, očajna baterija, još očajnija kamera. Danas ima dosta modela u budžet segmentu koji imaju jako dobar hardver za tu cenu. Lično mislim da bi 60 evra bila realnija cifra, naravno stavi 80-90 i spuštaj polako.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC Evo 3D

Post od Azimuth »

Previse je 80e. Em je bas star model, em je njakan vise od 3 godine... Definitivno je realnije 50-60e, pa tacno i da je u 10/10 stanju.
U svakom slucaju, tebi se i isplati da ga sto manje platis, pa kreni od te nize cene, 50e pa se nadjite negde na sredini. Ucinite jedan drugom kad ste vec drugari :wink:

mile500
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 197
Pridružio se: Sub, 14. Jul 2007. 20:24

Re: HTC Evo 3D

Post od mile500 »

Hvala na misljnu ja sam mislio da uzmem ovaj fon za moju tetku i da je naucim da predje sa Nokije 3410 na ovaj fon znaci roknucu se odmah :smutny:

Ali tetki treba da bi se preko vibera cula sa prijateljicama u CG,Svajcarskoj,Nemackoj i td. Pa zbog toga ga i uzimam.


znemanja:

Koji jos modeli ima za te pare a da imaju dobar hardver tako do 80 eura ?

Odgovori