HTC ChaCha

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
jovasatyr
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 09. Dec 2011. 00:11

Post od jovasatyr »

Cenjeni mobil fanovi, može li mi neko reći kako da kada radim na tekstu u word-ovoj aplikaciji kucam slova č, ć, š, itd.?

rebalza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 19. Sep 2006. 15:26

Post od rebalza »

kad kazes word, pretpostavljam da mislis na documents to go. a tu, kao i u vecini (a mozda i svim) aplikacijama gde se unosi tekst, mozes da dobijes nasa slova tako sto drzis dugo slova s,c,d za č,ć,š,đ

booster
Banned
Postovi: 51
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2010. 16:34
:: Iphone 5
:: XPERIA ARC
Lokacija: Modena,Italy

Post od booster »

Caos ljudi, sretna Nova godina :)

E ovako planiram da uzemem ovaj fon, ali vidim iz pretthodna dva teksta da su neki pisali da WI-FI ne valja im, a drugi da je ok , pa u cemu je problem da li je dobar WI-FI??

I da li na ovom telefonu ima instaliran Skajp ili ja moram i mogu li se e-mail otvarati na njemu ( HOTMAIL npr. ) ???

amaryllis
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2012. 10:01

Post od amaryllis »

Da li znate zasto ne mogu neke aplikacije da prebacim na SD? Na primer quick office i svasta jos nesto!

amaryllis
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2012. 10:01

Post od amaryllis »

Ja kad drzim d ne izlazi mi đ???!!!! a na c imam i ć i č??? Ne razumem zaista. fdfndjklfndjnfjdnf

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

dilema

Post od Gaga3 »

ljudi da li da uzmem ovaj tel ili SE Xperia mini pro...u vipu cena ista za paket 325? Hvala :D .
HTC Tattoo

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Gaga3, ja bih ti pre preporučila SE Xperiu, ali je najbolje da otvoriš odgovarajuću temu u odeljku Poređenje modela jer će ti na taj način članovi najbolje pomoći u izboru...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

Hehehe pa ti si svuda bre........jos malo pa treba da odlucim, a nemam ideju uopste....nesto mi ova xperia tako naopaka...da idem ulicom i da okrecem ovo da kuckam sa jednom rukom nesto ne znam, da li je prakticno...mada meni ce ovo biti prvi tel sa qwerti nesto i nisam ljubitelj toga....ok....otvoricu temu tamo...:)......nadam se da si mi ti ok....pisem tiiiiii kiss
HTC Tattoo

Gate4
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2011. 16:13

Post od Gate4 »

ljudi mozete li mi pomoci kada hocu da udjem na market ocitava jedno 3 min i izbaci mi ovo : nije moguce uspostaviti pouzdanu vezu za prenos podataka sa serverom!? aj pomagajte :( hvala unapred

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Gate4, koji internet koristiš? Wifi ili mobilni net? Ako ti je spora veza hoće to da se dogodi!
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Gate4
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2011. 16:13

Post od Gate4 »

Brate wifi ali i ovako kada probam preko mobilnog neta imam megabajte nece nikako... i to nije samo za market nece uopste net da mi pokrene :(

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

Gate4, probaj da obrises cash memory od marketa desava se jer taj telefon ima slabu memoriju,znam meni se to desavalo
Iphone 4s white clear install

Gate4
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2011. 16:13

Post od Gate4 »

cekajte namesto sam podesavanja i sad mi radi net ali ovako ako idem preko kredita ali kad hocu preko wifija koristim preko kucnog nece da radi u cemu je sad problem sa wairlesom ?

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

Gate4, probaj na nekom drugom mestu gde ima wifi signal mozda je do tvog kucnog neta greska,jer u zadnje vreme opasno baguje net mislim na adsl jer verovatno taj i imas?
Iphone 4s white clear install

Gate4
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2011. 16:13

Post od Gate4 »

Imam kablovski net na prosli telefon mi je super radio wifi sada na chacha nece ali samo na taj moj kucni inace probao sam ovako negde drugde da uhvatim wifi radi odlicno... sve u svemu fon je boli glava :D

xerosoft
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 352
Pridružio se: Sre, 09. Dec 2009. 17:41
:: Iphone 4s
:: Iphone 3gs
Lokacija: Novi Pazar
Kontakt:

Post od xerosoft »

Gate4, pa o tome sam ti i pisao desava se da zabaguje kucni net meni se desava to cesto s netom na poslu a kod kuce mi super radi
Iphone 4s white clear install

Gate4
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2011. 16:13

Post od Gate4 »

E ljudi kako da pogledam koju email adresu koristim za market ? jer sam napravio bio novu i sad zaboravio kako ide a automatski se uloguje na market kako da vidim adresu ? :)

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

menu - settings - account and sync pa vidi koja je adresa pod Google :)

Gate4
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 14. Dec 2011. 16:13

Post od Gate4 »

Ljudi sta trebam da ukljucim tj da namestim da mogu sa kompa da skidam aplikacije na fon ali mislim na market ? nadam se da me razumete sta hocu da pitam :) hvala unapred na odgovoru

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Треба преко компа да се улогујеш на Маркет помоћу свог Google налога и подесиш који фон имаш. Остало ће ти се само касти :wink:

Odgovori