HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Re: HTC Desire HD

Post od Motoman »

Ima li na nekom sajtu vise custom romova za ovaj telefon nego na xda, posto na xda mi je slab izbor... razmisljam da uzmem ovaj fon a bez flash-ovanja mi nece biti zanimljiv :)

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Re: HTC Desire HD

Post od Green »

Na xda slab izbor rom-ova za HD?? :o
You kiddin' bro? Svi sajtovi na netu, koji imaju liste rom-ova za HD su linkovani ka xda. Ako je 637 tema u sekciji "Desire HD Android Development" malo... :roll:

Motoman
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 522
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 05:46

Re: HTC Desire HD

Post od Motoman »

gledao sam samo ics ili jb teme, ostali me ne zanimaju :) velika je steta sto nece dobiti oficijalni ics update...

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: HTC Desire HD

Post od toda81 »

StefiHD, na xda forumu imas detaljno objasnjenje. Samo se registruj kod njih i lako ces pronaci temu o tvom tel
Note IV N9100 dual

sloban
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2012. 11:58
:: hero

Re: HTC Desire HD

Post od sloban »

Imam pitanje za korisnike ovog telefona,htjeo bi da kupim dhd najvise me zanima kamera kakve slike pravi ponoci hvala

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Одг: HTC Desire HD

Post od hirurg »

Kamera mu je losa.....a i baterija tako da biraj nesto drugo. Moj savjet.
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: HTC Desire HD

Post od toda81 »

hirurg, ocajna baterija .
Note IV N9100 dual

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: HTC Desire HD

Post od janka_88 »

sloban, slike su prihvatljive samo po danu i to pri jakoj sunčevoj svijetlosti. Čak i u prostorijama su slike očajne kad se slika. Baterija je takođe najveća mana ovog telefona tako da je najbolje da zaobiđeš ovaj model.

sloban
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2012. 11:58
:: hero

Re: HTC Desire HD

Post od sloban »

a jbt ja se bas za njega bio zagrio mislio gdje ima 8mpx i dual led flash sta mislite o desire s

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: HTC Desire HD

Post od toda81 »

Koliko para ti hoces da das za telefoni i d ali za nov ili polovan?
Note IV N9100 dual

sloban
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2012. 11:58
:: hero

Re: HTC Desire HD

Post od sloban »

nzm negdje oko 300KM sam nasao na ebay polovan..................

Felix55
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Pet, 05. Feb 2010. 22:32

Re: HTC Desire HD

Post od Felix55 »

Ja bih hteo da dodam da kamera i nije toliko losa, mislim po noci pravi solidne fotografije. Onaj ko ocekuje od dual-LED blica rezultate kao xenon to je nerealno.

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: HTC Desire HD

Post od janka_88 »

Felix55, pa dobro iskreno s obzirom da je upravo DUAL led trebalo bi da ima dobre slike, a ne bijele ili zute i potpuno neprirodne boje kao na vecini slika. Recimo Galaxy S2 pravi bolje slike sa blicom nego DHD a ima single LED, da S3 i ne uzimam dalje u razmatranje... :)

acimks1983
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Čet, 20. Sep 2012. 22:28
:: htc hd2
:: c905

Re: HTC Desire HD

Post od acimks1983 »

Primetio sam da svi kukaju na bateriju na ovom tel. Moj prethodni tel je bio htc hd2 sa kojim nisam imao srece, upoznao sam forum sa mojim problemom pa sada sam se takodje zagrejao za ovaj model :D
Nisam manijak i haker telefona, sasvim obican korisnik koji ce obaviti neki razgovor, poslati poruku, i procackati malo net (procitati vesti, pogledati mail i skinuti poneku aplikaciju.....)ali ne provodeci satima na net i iako imam u okviru paketa mb uvek iskljucujem prenos podataka, samo prema potrebi,
Baterija na Htc hd2 mi je trajala u proseku 2-3dana, a takodje i na samsungu galaxy s1, svaki drugi dan punjenje...
dakle interesuje me koliko onda moze da izdrzi
interesuje me i to da li tel ako se ne koristi sam gubi i crpi bateriju iako je na stand bye...
Hvala

mery
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 06. Dec 2011. 15:18
:: SM-N9005

Re: HTC Desire HD

Post od mery »

Kao vlasnik ovog telefona mogu reci da je baterija katastrofalna. Ja inace puno koristim telefon tako da ga dva puta dnevno punim. E kada ga slabo koristim(sto je jako retko) izdrzi ceo dan. A sto se tice samog telefona ja sam zadovoljna.

acimks1983
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Čet, 20. Sep 2012. 22:28
:: htc hd2
:: c905

Re: HTC Desire HD

Post od acimks1983 »

mery-sta ti podrazumevas pod tim 'puno'? Ono kao (neispustanje iz ruku tel, non stop internet konekcija, muzika i tome slicno), bitno mi je posto ja net koristim samo prema potrebi. Hvala

mery
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 06. Dec 2011. 15:18
:: SM-N9005

Re: HTC Desire HD

Post od mery »

Pa ako net koristis samo po potrebi onda neces imati problema sa baterijom. Sa nekim umerenim koriscenjem(20min poziva ,par poruka,par slika,malo muzike)moze da izdrzi ceo dan.Meni je potrebno da mi internet bude stalno ukljucen zbog skypa. Inace pre ovog telefona imala sam samsung galaxy s i bila sam prezadovoljna sa baterijom.Ali posto jako volim htc resila sam da uzmem ovaj telefon.

acimks1983
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Čet, 20. Sep 2012. 22:28
:: htc hd2
:: c905

Re: HTC Desire HD

Post od acimks1983 »

Pa svaki tel sa velikim displejom koji je online na netu vrlo brzo isrpi bateriju, i ja sam koristio galaxy s, ali je on manji tako da baterija duze drzi, ali nista mnogo vise. Posto koristis skype na ovom tel, mozes li mi reci kako radi, da li moze da se koristi zadnja kamera za video? I da li mozes da mi kazes neke mane ovog tel, hocu da ga uzmem za par dana? Ako mozes ti ili neko drugi sa foruma da me posavetuje bio bih veoma zahvalan.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Desire HD

Post od hirurg »

Druze bolje uzmi sensation. Malo vise para a bices prezadovoljan...
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

mery
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 06. Dec 2011. 15:18
:: SM-N9005

Re: HTC Desire HD

Post od mery »

Na samsung galaxy mi je baterija trajala ceo dan sa upaljenim internetom a sa tim istim koriscenjem na desire hd ne moze ni pola dana. Mana mu je ta sto nema prednju kameru. Skype ne radi lose ali zbog nedostatka prednje kamere i nije neki dozivljaj.
Poslusaj hirurga uzmi sensation

Odgovori