HTC HD2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Behemoth
Expert
Expert
Postovi: 2757
Pridružio se: Sub, 10. Okt 2009. 13:59

Post od Behemoth »

Poceo je jako da me nervira telefon prilikom kucanja poruka.
Stalno lupa tacke i zareze neretko iza svake reci,neko ce pomisliti da sam nepismen.Jel imao neko slicnu situaciju.Ovo me izludjuje.A desava se obicno ako malo brze od uobicajenog kucam sms.Dodje mi da ga tresnem o zid
Causing heavy casualties, clear opposing nests. Overpower outposts, seizing the crest.
Rushing on to Longarone, speed means surprise. Whole brigades surrender, vanquished at sunrise.

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Imam definitvno nesvakidasnji problem sa hd2, elem, razglavio sam dzeksnu od punjaca koja ulazi u telefon, tako da sam kupio novi usb kabel (posto je usb punjac), ali se telefon nenormalno sporo puni, za celu noc je dosao na 70%, posto sam pomislio da je do baterije problem, jer mi je to rezervna (nije originalna), ubacim originalnu koja je bila skroz prazna, i cim stavim punjac unutra, telefon pocne da se pali (sam od sebe), tacnije pokusava da se pali, jer se odmah i gasi ili resetuje, ne znam.....i sto je najgore, to se samo desava sa tom baterijom, kada stavim iskljucen telefon sa rezervnom baterijom na punjac, telefon se ne pali sam....sta to moze biti???

EDIT:
Behemoth, mozda pokusavas da napravis veliki razmak izmedju reci, hd2 ima u "pomoc" pri pisanju poruka da kad dva puta brzo tapnes razmak, on stavlja tacku
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Krile007, jel imas android na njemu? Posto nekada krene da se restartuje sam od sebe kada m promenis bateriju, onda ga iskljucis i ponov ukljucis i podicice sistem, takodje je normalno ako imas android da se telefon upali kada ga stavis na punjac izgasenog.

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Nemam Android, nisam nista budzio u njega, windows 6.5 je u njemu kao kad sam ga kipuyoy....sem sto sam ga nosio jednom na hard reset i to je to
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Krile007, onda mu odradi jos jednom hard reset pa vidi onda, i vidi da popravis to sto si slomio moguce je i da te to zeza :/

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

http://blog.gsmarena.com/htc-hd2-gets-a ... disbelief/

Jedan jedini i neponovljivi.....njegovo visocanstvo HTC HD2! :)
Nokia Lumia 1520

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Adams, jes vala HD2 telefon za sva vremena :wink:
and justice for all...

Dread Lord
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 07. Dec 2006. 20:42
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od Dread Lord »

Hteo bih da kupim polovam HTC HD 2, da li neko zna odprilike koliko kosta polovan hd2 i kako da proverim da je ispravan i da nije fake?
Nokia 6230 uskoro N70

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Dread Lord,
Pa nov je 350evra a koliko vredi polovan-pa to je već diskutabilno,ja recimo za moj koji je star godinu dana,telenor varijanta nigde ogreban,radi perfektno,baterija 2-3dana,full pakovanje bih recimo tražila oko 200e.
HTC HD2 ANDROID

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

sanjke, znači prodaješ ga?? :)
and justice for all...

predrag17
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 26. Nov 2011. 21:04

Post od predrag17 »

Moj HD2 poludeo i ne prihvat sifru. Sad, vidim da to i nije tako retko, i da je potrebno da se uradi hard reset. (Volume+) + (Volume -) + Power button. E, sad... Meni ne radi Volume -, tako da to nece ici. Sta da radim?

tammy_faca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 13:35
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od tammy_faca »

Imam problem. Imam win 6.5. Povezala sam imenik sa fb-om i svaki kontakt mi je imao sliku sa facebook-a, a nesto sam cackala u Task Manager-u i ugasila nesto i sada ne pokazuje uopste slike u kontaktima. Jel zna neko kako da vratim to?? Sve sam probala. Hvala vam puno na odgovoru

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

tammy_faca, da li si jednostavno probala da restartujes telefon? Sve sto si zaustavila u task menadzeru ce se ponovo pokrenuti posle restarta.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

tammy_faca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 13:35
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od tammy_faca »

Naravno da sam probala to, i probala sam i da se izlogujem sa fejsa i ulogujem opet i nista. Nesto sam ugasila u tasku ali ne znam sta. Mislim da sam ugasila parametre za MTSnet, jer nisam htela da mi se pali samo, ali imam Wi-fi i konektuje se na fejs, skine statuse sa fba za kontakte ali ne i sliku. Sta mislite sta je?

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

tammy_faca, cekaj nije mi jasno kako si nesto ugasila trajno u Windows Mobile task menadzeru? Koji si task menadzer zapravo koristila?
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

tammy_faca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 13:35
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od tammy_faca »

Task koji je u menuju, i sada nemam parametre za MTS net, i meni nije jasno. Ili je mozda nesto drugo problem. Jer mi je radilo to sam kontaktima dok nisam imala nikakve parametre za net, preko wi-fi. Mozda sam nesto drugo ugasila :/

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Dream Weaver, pa neznam,još razmišljam šta ću da radim,videćemo.
Mada ako bih ga i prodala neznam šta bih sledeće uzela.
Neki predlog?
HTC HD2 ANDROID

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

tammy_faca, u task menadzeru (ako je u pitanju standardni WM task menadzer) se procesi ubijaju samo trenutno i posle restarta telefona se vracaju. Da bi nesto trajno uklonila morala si nesto drugo menjati.

Sto se tice mt:s GPRS parametara probaj da posaljes SMS poruku all na 4777. Ako to ne pomogne moraces da pokusas da uneses parametre rucno.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

tammy_faca
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Ned, 27. Nov 2011. 13:35
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od tammy_faca »

ma za parametre nije problem otici cu u mts pa ce mi to uraditi, tako su mi i prvi put. Ali kako da vratim ove slike, to mi treba? Ali nista drugo nisam dirala samo to u tasku, i to standardnom isla na end proces, ai ne znam tacno sta sam uradila. Hocu da vratim sao te slike u kontakte :cry:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

tammy_faca, daklem da jos jednom ponovim - sa end process nikako nisi mogla da trajno promenis konfiguraciju, daklem sta god da si gasila to nije mogla da poremeti bilo sta.
Sto se tice gprs-a, ne vidim zasto prvo ne pokusas da posaljes SMS umesto da se mlatis odlaskom do poslovnice.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Odgovori