HTC HD2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

nemanjale, imaš ovde temu za sluške...i sada su ti 95% sluški za sve telefone :wink:

viewtopic.php?t=21545&highlight=
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

Ajde ljubitelji IGO, da li neko zna ili je probao od vas da ukljuci opciju upozorenja na radar, misleci na radar koji koriste ''plaviili'' . Da li je to uopste izvodljivo na IGO???

Ja san ukljucio tu opciju s tim da sam dobio upozorenje da je to u odredjenim zemljama kaznjivo zakonom, ali voznjom kraj "plavi" koji su drzali radar nisam dobio nikakvo upozorenje.

Ako neko nesta zna oko ovoga neka mi napise na PP ili ovde ako nije zabranjeno.

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

sanjke, Krile007, hvala vam, najverovatnije cu se odluciti za ove sto je sanjke, postavila...

a sad jedno pitanj za sve koji imaju iGo navigaciju ako moze link sa SERBIAN VOICE na PP....
SGS2, iPhone 4 32GB

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

zeljovan zar ne treba ti da skines sa neta lokacije gde se nalaze radari ? :) .... (100 limit) (100 limit)

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

Win6.1x, e' to vec nisam znao. Mada mi nije jasno jedno ako skinem lokacije sa neta da li to znaci da su radari na tim mestima???? Nisam mislio stacionarne radare kao sta su postavljeni po gradu.

Znaci interesuje me pokretni radar koji "plavi" drze u ruci, a u IGO je napisano "Upozorenje na radar" kad se stiklira ova opcija onda dobijete da li ste sigurni da zalite tu pciju jer to je u odredjenim zemljama zakonom kaznjivo.

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

To znači su to tačke na kojima se češće montiraju nego na nekim drugim mestima. Potencijalne lokacije, jer ko može da ti kaže koga su kog dana i gde tačno poslali na teren.

Pitanje je za GPS i funkcionalnost.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

Verovatno mogu samo da se provale oni koju su direktno povezani sa satelitom i to su oni iz kojih se ne brisu snimci vec direktno idu u SUP. A oni radari koje drze u rukama nisu povezani sa satelitom tako da je nemoguce otkriti ih...
SGS2, iPhone 4 32GB

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Upravo sad koristim wifi na fonu i pretrazujem
forum i mogu vam reci da se polako navikavam
na fon i net na njemu.
Sta trebam da iradim da bi mi brze nasao
signal na Gps-u jer dosta sporo to radi?Mislim nesmeta
mi 1-2 ali 5 i vise je bas mnogo,nervira.
HTC HD2 ANDROID

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Instalirao sam SRS WOWHD koji je nemanjale, pohvali i sad i mene bole usi :lol: .

DObije se na glasnoci, bas ali se malo izgubi na kvalitetu zvuka ali izgleda da ne mogu jare i pare :lol:

Niko mi nista nije odgovorio u vezi programa za zakljucavanje imenika, poruka itd. , jer postoji takav program za HD2?
and justice for all...

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

Dream Weaver, :D u pravu si. dobija se na glasnoci ali se gubi kvalitet...videcemo, mozda ima jos boljih programa za muziku....

e ljudi koristim dve navigacije, iGo 8 my way i on hvata satelite za par sekundi, i koristim iGo8.5 a na njemu nikako da uhvatim satelite..pokusavao sam i preko gprs-a i apdejtujem QUICKGPS ali u igo8.5 i dalje nista...
SGS2, iPhone 4 32GB

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

nemanjale, ni jedan nije direktno povezan sa satelitom nego su neki pokretni a neki stacionarni (na banderi), pa su ljudi zabeležili lokacije na kojima su ih viđali i stavili ih u POI. Neki su sigurno tu, a nešto su lokacije na kojima je velika verovatnoća da mogu da se montiraju.

sanjke, 1-2 min. je ok, 5 ne bi smelo. Čudi me da nekima u zavisnosti od verzije iGo-a traži sporije ili ih ni ne nađe ali je moguće, a ubrzaćeš traženje ako uključiš Asissted GPS odnosno da traži podatke i od bazne stanice za koju su poznate koordinate. To pravi data saobraćaj ali minimalan.

Dream Weaver, još ništa ne znam za prog. za zaključavanje poruka i galerije.......... :( Slabo palim Win.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Našla sam Igo my way pa ću probati njega kako radi i koliko brzo hvata signal.

Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

E ljudi,izgubio sam futrolu za telefon sto sam dobio uz telenorov paket,dal neko zna da li ima negde da e nabavi ista onakva? :cry:
Nokia Lumia 1520

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

sanjke, znaci meni bukvalno za 3-4 sekundi nadje satelite, naravno kada se nalazim napolju.

ali sa iGo 8.5 Primo, nikakooooo da uhvatim satelite...
SGS2, iPhone 4 32GB

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

ljudi smorio me ovaj WM, niti ima dobrih igrica niti aplikacija, tako da mi treba pomoc koji android je najbolji za hd2 i kako se to radi. Moj hd2 je sa telenora i ima oficijalni rom, nista dosad nije radjeno. pozz

moze i na PP
SGS2, iPhone 4 32GB

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

nemanjale, možda glupo pitanje ali odgovaraju li mape od igo primo za Igo my way?
Probaću njega da ubacim pa da vidim kako se on ponaša.

Adams, uf ja mislim da kod nas nema nigde da se kupi takva fotrola.Tražila sam ja firme koje uvoze HTC jer me je interesovala jedna originalna fotrola ali nisam uspela da nađem nigde kod nas.Pitaću sutra u jednoj firmi za koju sam juče saznala da uvozi HTC pa ću ti javiti imaju li išta od dodatne opreme.

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

gargamel4, trazio sam ali ne mogu da nadjem program koji radi na HD2 :x

Kako to mislis da slabo palis Win?? To si namestio androdir na HD-u? 8)
and justice for all...

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

nemanjale, bilo je reči o tome u temi DualBoot. Sa oficijelnim ROMom i radijom nećeš moć da staviś Android. Uz većinu Buildova ide preporučena kombinacija, ali radio će morati da ti bude preko 2:15.

sanjke, za sve MioMap, iGo, iGoPrimo, Ndrive i još po koju verziju idu iste mape, ne pate od kompatibilnosti kao Garminove. Na GPS Srbiji ima spiskovi mapa pa po tome nije loše tražiti.

Dream Weaver, da da, stavio Androd - MDJs Desire Froyo 2.4 with sense (tako nekako se zove) i ne mrdam. Činjenica je samo da je iGo mnogo bolje i detaljnije odradjen za Win nego za Android. Isprobaću uskoro i neki DHD ROM. Cućemo se da isprobamo to ako hoćeš ali moraćemo da ti menjamo taj Radio.
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

gargamel4, mogao bi isprobam android na HD-u , jel nije veliko cimanje da se sve namesti?
Kako ti radi android? Jel rade svi (većina) programa? kako baterija drži?

Planirao sam da menjam ROM na fonu tako da bi mogli da uradimo ubacivanje i novog OS-a :-)
and justice for all...

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

nemanjale, Kazi mi kako si deinstalirao CoPilot, sem sta si brisao precicu koju sam ti ja rekao da ides u start meni, program itd...

Da li si izbrisao ikonicu ili sta si vec radio?

Isprobao samIGO Primo i nije mi se svideo, zasto? Zato sta je siromasan sa podacima, kao sta su: brzina, kurs, vreme do cilja itd... ocu reci to je sve vidno na IGO 8.3. Za sad sam se vratio na IGO 8.3 a ako neko zna za bolji neka me uputi :-)

Odgovori