HTC Touch

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
OtoLeoBenHaker
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 28. Apr 2009. 16:49

HTC Touch

Post od OtoLeoBenHaker »

Imam ovaj fon vec duze vreme... I radi sasvim ok.. Kupio sam karticu od 4giga radi slushanja zike sa fona.. Pa me interesuje gde za njega mogu kupiti slushalice ?!? I koje slushalice on koristi (Da li one preko USB-a ili bezicne blootut slushke) ?!? I da li mu blootut sluzi samo za slushke ili moze da se i preko njega nesto prebacuje (sa fona na fon) ?!?
Da li mozda neko zna odgovore na ova pitanja ?!?
Pozdrav

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Cek, imas ga vec duze vreme i nikada do sada nisi upalio BT?! :ohmy:
Pokusaj da prebacis nesto i saznaces da li moze ili ne :wink:
Ne znam da ima drugo mesto u telefonu gde bi mogao da ubodes slusalice tako da ti preostaje samo u mini USB ili eventualno stereo BT slusalice da uzmes. Gde da ih kupis, pa u radnji, naravno. Tesko da ces ih ovako naci u oglasima.
Ziv bio!

Leonel
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Sre, 27. Feb 2008. 03:17

Post od Leonel »

ja imam druga sa kutekom 9100 i nismo mogli da provalimo slanje blututom skoro 3 mjeseca, da ne pominjem da nas svaki serviser gleda belo 8)
Primarno:Nokia N97 black, full + 8GB
8910, 8850, 8210, 8310 i 7710

JFK
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2008. 04:37
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od JFK »

Da nebih ponovo otvarao temu oko HTC Toucha, interesuje me kakva je razlika izmedju Elf-a i Elf-ina???
Molim vas pomoc :)

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

JFK, elfin ima 128MB RAM memorije, pa ako uzimaš touch, traži Elfin, jer elf sa svojih jadnih 64mb RAM-a i nije baš neki wm :wink:
Nokia C6

JFK
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2008. 04:37
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od JFK »

Ja imam elf-a :P
Jel moze da se ubaci isti rom za elf-a i elf-ina ili ne..?
Kazi neki sajt gde imaju da se skuni rom-ovi....

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

JFK, ne može da se ubaci isti ROM. Sajt: www.xda-developers.com (pa tamo idi na Forum, Wiki....)
Nokia 5800XM

OtoLeoBenHaker
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 28. Apr 2009. 16:49

Post od OtoLeoBenHaker »

Jedno pitanje: Kad sam skoro kupio ovaj fon,lik koji mi je prodao fon,na brzaka mi je objasnio sta ima fon i kako se ukratko snjim barata. Pokazao mi je i neki drugi meni,tj prevukao je prstima preko ekrana i pojavio se neki drugi meni... E sad, ja sam gledao na youtube i video tamo kako to rade, ali prosto ne mogu nikako ja to da uradim... Znaci, probao sam 1000 puta... Jel mozda treba neka funkcija da se ukljuci ili sta ?!?
Znam da vam mozda zvuci smesno, al ja stvarno ne mogu to da uradim ... :) Ako mozda zna neko neshto,daj nek napishe... Nek mi objasni... :)

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

OtoLeoBenHaker, možda je neki program? Iskopaj na PPC Warez-u FTouchFlo, on ima takvu funkciju... Doduše, možda je i SPB Mobile Shell ;)
Što se tiče Blutua, Start -> Settings -> Connections -> Bluetooth -> Mode -> Štikliraj na "Make this device visible to other devices" kad želiš da uključiš Blutut, a kad želiš da isključiš odštikliraj "Turn on Bluetooth"
Instaliraj ObexInboxEx da bi mogao da primaš fajlove na eksternu memoriju, a ne na internu. Za slanje preko Blututa možeš i da probaš program "PersianBlue" (ima ga na XDA-Developers, nemam tačan link!)
Nokia 5800XM

JFK
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2008. 04:37
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od JFK »

Takav problem sam imao i ja sa TouchFlo-om i jos ga imam......ni kod mene nece da radi touchflo i ako sam skinuo i ubacio novu verziju. U vecini slucajeva sam video romove kakve imamo OtoLeoBenHaker i ja, sa standardnim menijem gde ne radi toucflo :(

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

JFK, hajde probaj neki od ovih ROM-ova ;)
Nokia 5800XM

JFK
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Uto, 26. Feb 2008. 04:37
Lokacija: Krusevac
Kontakt:

Post od JFK »

E skinuom sam ovaj rom i mogu ti reci da je mnogo bolji nego sto sam imao na telefonu, ono je sigurno bila neka ligt verzija. Brze i bolje mi radi Touchflo sa ovim romom.....Hvala :wink:

NemanjA^
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 629
Pridružio se: Pet, 30. Jan 2009. 20:46

Post od NemanjA^ »

JFK, nema na čemu, drago mi je da radi ;)
Nokia 5800XM

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

samo da se nadovezem na nemanju...ne moras da skidas programe da bi mogo da snimas bluetooth fajlove na karticu vec odradis sve kako ti je reko nemanja samo dodas jos :jezicak services>oznacis file transfer>advanced i otvori ti se meni u kome biras folder gde ce ti fajlovi da se smeste.........jedan manje program vise mesta za mp3 8)

P.S. tu mozes da biras da li ce da ti trazi sifru prilikom konekcije sa drugim uredjajem ili ne i jos neke zackoljice...uostalom pogledaj sam. 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Ljudi, možda mogu da nabavim ovaj telefon (Elf) u zamjenu za E61i. Da li mislite da je to isplativo? Ja sam mislo glava za glavu, ne znam šta vi mislite o tome... Pošto već imam Symbian na N91, probao bih malo WM, a ovaj model mi djeluje interesantno. A i tih 64MB RAM-a je više nego ova smijurija od RAM-a na E61i kojom ne mogu da otvaram YouTube... Mislim, E61i je strava telefon, mnogo mi se sviđa, ali neki nedostaci su bezobrazni!
EDIT: Još par pitanja: da li je taj njegov procesor mnogo spor i može li mu se ubaciti WM 6.5?
Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Ja bih odmah zamenio da sam na tvom mestu.Kso sto si reko imas vec Symb telefon pa promeni malo.St ose tice procesora ne znam kako se pokazao ali ne veruje mda je mnogo spor.Naravno da mozes da ubacis WM 6.5 .... 8)
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Vincent
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1255
Pridružio se: Pon, 30. Jan 2006. 18:06
Lokacija: Hiperboreja

Post od Vincent »

Propao dil, ne odgovara čovjeku E61i... :(

Pozdrav! :wink:
iPhone 4 16GB Black & N91 8GB facelifted to Silver.
Perfected by Sennheiser PX-200 White and Sennheiser HD-205 Black!

Dali81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 26. Okt 2009. 02:17

Post od Dali81 »

Pozdrav ljudi. Treba mi vasa pomoc.Imam HTC Touch i na njemu instaliran WM6.5. Ne mogu nikako da podesim titanium weather(ide uz WM6.5) da pokazuje nase gradove???

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Ako negde treba da kuckas kod grada onda unesi EUR|CS|YI003|BEOGRAD za Beograd ili promeni ime grada samo. Za Weather u Manili valjda imas neki patch za ROMove na XDA koji ne omogucavaju unos svih gradova.

Dali81
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 26. Okt 2009. 02:17

Post od Dali81 »

Grandpa Hvala! Snasao sam se! Nego cesto me zeza HTC touch,blokira iznenada,ugasi se i nemam pojma sta mu se desava.Znas li sta o tome?

Odgovori