HTC Wildfire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
kopitaneskita
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 428
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 01:28

Post od kopitaneskita »

Dzeki Cen napisao:Vrednosti ti idu os 0,754w/kg pa do 1,31w/kg .Sve zavisi kako koristis i sta koristis. Ovo su merenja na 1,5cm od tela i glave. To su maksimalne vrednosti i kazu da su,inace,manje.
a gde si našao taj podatak?

jer to što si naveo je nešto slično američkom načinu merenja SAR vrednosti, evropski ne poznaje delove tela, nego se meri maksimalna vrednost zračenja za celo telo na 10 grama tkiva. dakle, bude samo maksimalna cifra mogućeg zračenja.

Dzeki Cen
Banned
Postovi: 60
Pridružio se: Čet, 11. Nov 2010. 14:53

Post od Dzeki Cen »

Nisi u pravu za evropski nacin merenje.U Evropi mere samo za glavu a ameri mere i telo.
Nasao u mom uputstvu koje sam dobio sa telefonom. Detaljisu oni i vise ali nisam hteo da komplikujem i da te plasim jer je,ona niza vrednost,za telo a ova veca za glavu ali to je na toj blizini i pod punim opterecenjem odnosno maksimum koji se nikad ne dostize(ako im je za verovati).

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

E recite mi jel bolje gasiti wi fi kad zavrsim sa netom ili bolje ostaviti upaljen? To pitam zato sto ja uvijek gasim a na primjer poslije pola sata opet idem na net pa ponovo palim pa kontam jel skodi to telefonu? I da li treba sa vremena na vrijeme nesto cistiti sa telefona u vezi skupljanja sajtova mislim na one kolacice itd?
I jos nesto... kako da podesim onu opciju kad zavrsim razgovor da vidim kolilo sam pricao?
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Cleo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 27. Maj 2011. 17:56

Post od Cleo »

@Njegovan

pitao si to i na prosloj strani :D

ja ga uvek gasim kad zavrsim sa wi fi-jem. nista mu ne fali koliko znam

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Hvala Cleo... a recite mi jel radi ta opcija na HTC WILDFIRE taj neki BAR CODE READER? Jel to moze on skenirati te kodove?
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Njegovan, Naravno da radi, skini sa marketa aplikaciju Bar Code Scaner, i furaj... Nego, to je samo za one 'mobilne barkodove' nije za onaj sa chipsa iz supermarketa... :D :P
Samo nek se rolaju....sarme.

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Hahahaha... :lol: dobar si sa tim od cipsa. :D Znam, imaju oni bar kodovi za Androide. Skinucu pa probati, samo mi reci jel ima nesto kako bi se trebalo skenirati, mislim jel samo predjem telefonom preko onog koda ili ima poseban nacin kako se to radi?
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Imaš i google goggles on čita i čipseve i sokove... I android qr kodove... I sto nekih čuda... Ali da ne idemo u off vidi pretraži temu o aplikacijama! :)
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Njegovan, Kad skines app, videces, ne moze da bude jasnije... :wink:
bachika, Taj google goggles ne znam koliko radi to kod nas... :shock:
Samo nek se rolaju....sarme.

Cleo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 27. Maj 2011. 17:56

Post od Cleo »

sa tim bar code scaner-om samo stavi da ti se vidi na ekranu i on sam ce da skenira. mislim da je tako koliko se secam

a google googles,proverno radi,ja isprobao na kondomima :D

extra
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Sre, 14. Jul 2010. 21:08

Post od extra »

DA li bi neko mogao da posalje link do iGo ili neke druge navigacije koaj radi na HTC Wildfire i ima mape za Srbiju a po mogucstvu i glas za Srbiju preko privatne poruke? Hvala vam mnogo unapred.

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Hvala za ovo bar kod. Instalirao sam ovqj googles i dobro radi. Ocitava sve. Daj moze li mi neko reci kako da rijesim ovu tastaturu da ima slova nasa sa kvacicama. S, z, dj itd. Skinuo ja neku tastaturu ali ne radi. Bar nesto nece kod mene. :unsure:
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Kad instaliras tastaturu, moras u Settings ---> Language & Keyboard, da chekiras tastaturu da omogucis da radi, a ispod imas i podesavanja, uglavnom oko AutoCorrection-a i to, pa kad podesis sve to, odes na primer u sms aplikaciju, ili bilo gde, gde mozes da kucas... I na 'text box' kliknes i zadrzis, pojavice ti se menu, gde izaberes 'text input' ili tako nesto pise, i tu izaberes koju ces tastaturu...

Mozda deluje komplikovano ali nije... :wink:
Samo nek se rolaju....sarme.

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Pero legendo, uspjeo sam. Hvala ti. :D Imam pitanje u vezi video klipova. Naime kad sam prebacio karticu iz Nokie u HTC neke od videa nece da ocita. Cak sam sa marketa skidao neke plejere ali nista. Sta moze biti tu? I kako to da rijesim da mogu gledati sada na HTC-u? I jos jedno pitanje...gdje bi mogao naci listu tako neki zajebancija za HTC kod jednog lika sam vidjeo fazon kao rostilj pa kao rostiljas, pa onda virtuelno letenje itd. Tako neke zeze da ima lista jer na marketu ne znam sta bi kucao da mi izbaci to.
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Cleo
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 49
Pridružio se: Pet, 27. Maj 2011. 17:56

Post od Cleo »

mozda telefon ne moze da podrzi format videa


pa pitaj tog lika kako se zove aplikacija i skini :D
probaj na marketu da ukucas na engleskom rostilj i na engleskom avion,letenje. mozda nadjes :D

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Post od Njegovan »

Ma može da podrži kako neć moći samo nešto koči a ne znam šta. Lik mi pokazao ali ne poznajemo se. U prolazu vidjeo. Nešto slično sam kucao na marketu ali bezuspješno.
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Ne znam sta da ti kazem za video klipove, koji je to format?


Ja nikad nisam furao mnogo zezalica na Wildfire-u, jer i ne moze bas lepo da ih prikaze, odnosno, nije bas najjaci telefon za to...
Samo nek se rolaju....sarme.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

drugari postao i ja vlasnik ovog telefoncica..citao sam temu, a prije ovog imao tattoo...koji je bio igracka u svakom pogledu za ovo. E sad me zanima kako da ga plesujem, na njemu je nekakav jokerrom sada....ja bi da stavim CM. moze li neko u kratkim crtama da mi pojasni kako i sta. Hvala i pozz
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

pa mislim da je sve u principu isto kao na tattoo-u... ako mozes da udjes u clockworkMOD recovery, mozes sve, a u recovery ulazis tako sto kad palis telefon drzis Power dugme + Volume Down dugme... sledeci korak je Wipe svega, i flash ROMa koji si prethodno skinuo na SDcard... i to je to... :wink:

evo, ovde imas apsolutno sta god ti treba, naravno, ako zna engleski...: XDA-Wildfire development

ako zapnes negde pisi, pomazem kad god imam vremena... :)
Samo nek se rolaju....sarme.

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

pozzz i hvala na pomoci, samo mi je bila frka uci u recovery. nego koji je sada naj naj rom od svih ovih koji imaju??? stavio sam CM nekakav full...i prvi bag kad sam obrisao widgete nema u meniju market ikonice...svasta....sta vi ostali imate na WF?

kad se ide add acount....podesavanja nekakva zagmail trazi...bezze
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Odgovori