HTC HD2

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
Adams
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1020
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 15:12

Post od Adams »

Ok hvala ti,na ovom sajtu ima ista onakva kakvu sam ja dobio u Telenoru samo sto ne pise HTC na njoj,ali vidim da ima da se naruci i po dimenzijama i da XXL odgovara za HD2.Narucicu ovu pa ako ne valja kukacu ponovo,pa mozda narucim i orginal iz inostranstva. :)
Nokia Lumia 1520

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

kako vam se cini ova kartica za hd2?.... cena je po meni ok za ovu klasu 6... http://www.svezamob.rs/microsd-transflash-16gb
SGS2, iPhone 4 32GB

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Ja koristim takeMS 8gb i zadovoljan sam sa njome nemam nikakvih porblema, a i dobije se pet godina garancije. Tako da predpostavljam da ta od 16gb nije takodje losa samo je meni mnogo 16gb jer ne bih znao sta da stavim na istu :)

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

ma ja vec imam materijala za taj prostor :D
samo me interesuje kako radi po pitanju brzine....dali se mi raditi kao i ova fabricka od 2gb....koristim android kao primarni sistem....pozz
SGS2, iPhone 4 32GB

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Ja koristim Transcend 8gb class 2 karticu i zadovoljna sam sa njome.Razmišljala sam da je promenim sa Kingston karticom od 8 ali class 4 ali videću jer neznam ni da li ću da primetim neku razliku u brzini.
HTC HD2 ANDROID

nemanjale
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 268
Pridružio se: Pet, 26. Mar 2010. 22:50

Post od nemanjale »

jel moguce prilikom stavljanja druge kartice u hd2 da samo iskopiram sve podatke sa stare na novu i da tel i dalje cita te fajlove??

ili moram sve iznova instalirati kada budem kupio drugu karticu?

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Ja sam morala ponovo neke programe da instaliram,nisu hteli svi da rade kad sam ih iskopirala samo.Probaj
HTC HD2 ANDROID

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

nemanjale, U svakom slucaju ako instaliras iste foldere trebalo bi da ih vidi i iz istih WM ocitava sta mu je potrebno.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Postovi koji nedostaju a ticali su se Androida na HD2, prebačeni su u novu temu i ubuduće sve vezano za HD2 i Android pišite u njoj.
HTC HD2 sa Android OS-om

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Moram da vam se požalim,htela sam da poručim neke stvarčice preko neta za hd2 ali su me odbili.Htela sam ovako da odradim:pošto oni neće da šalju za Srbiju ja sam htela da platim sa internet visa karticom a da pošaljem u Austriju.Prvo su prihvatili porudžbinu da bi posle 3-4 dana odbili uz obrazloženje:
"We are sorry to inform you, your order has been declined and cancelled because we are unable to verify the credit card transaction. To protect the credit card holder, orders may be declined if the billing address, shipping address and/or Card Verification Number does not match that of the credit card account.

Please note, your credit card has not been charged. If you feel this is an error, you may place your order again with matching billing and shipping addresses and Card Verification Number. We apologize for any inconvenience."
HTC HD2 ANDROID

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

uzmes u bilo kojoj banci "virtual" VISA karticu i sa njom sve mozes da kupujes , koliko ti treba uplati kupis , najlakse i najsigurnije ....

90% stvari sa eBay ide za Srbiju ja sam licno narucio dve silikonske fotole i 5 folija ... tako da ne znam sta si ti to htela a da ne ide za srbiju ...
onih 10 % je ustvari samo za USA trziste tako da :disgust:

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

Oni jednostavno nešalju za srbiju,a ja sam htela da platim odavde a da robu pošalju za Austriju ali postoji problem jer oni nemogu da provere moju karticu i podatke o meni. :(

EDIT:
Može li neko da mi objasni kako se šalju slike,muzika.... preko bluetooth-a?Probala sam da uparim moj fon sa drugim i to odradim ali neznam kako da prebacim nešto iz mog u drugi fon.Doneli su mi i Htc tatoo i sa njim takođe nisam uspela da odradim.

Izmenila Ninolina:: nemoj pisati poruke jednu za drugom.. koristi opciju Izmeni.. I procitaj pravila foruma..
HTC HD2 ANDROID

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

sanjke, u file manageru otvoris folder u kome se nalazi fajl koji zelis da posaljes, tapnes i zadrzis. Pojavice se pop-up meni u kome treba da izaberes "Beam".
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

sanjke
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 184
Pridružio se: Čet, 11. Dec 2008. 01:43
Lokacija: Kostolac

Post od sanjke »

tomas.hokenberi, hvala puno,sinoć sam se ubila da nađem kako se prebacuje preko bluetootha a normalno se nisam setila da ZADRŽIM i da će izaći pop-up meni. :cry:
HTC HD2 ANDROID

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Fleshnuo HD-a sa omega rom-om i sve je proslo kako treba (da neureknem) i sad se pitam zasto to nisam ranije uradio :lol:

Ajde napisite koji ROM koristite na HD2, da li je fabricki ili neki "kuvani" 8)
and justice for all...

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Samo da napisem da je izasao WP7 za HD2. Radi superbrzo, ali ne rade Live i Marketplace, tako da je prilicno "dumbed down". Brze ga skinuo no sto sam ga stavio.

Dream Weaver, koristim Dutty's V14, sa povremenim izletima u NAND Gingerbread.

Krile007
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 343
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2005. 17:40
:: Apple iPhone X
:: Samsung Galaxy Alpha

Post od Krile007 »

Grandpa, ne radi MSN live ili mislis na nesto drugo? To sto ne radi marketplace ne znaci da ne moze da se instaliraju programi van njega zar ne?

I jel planiraju oni to da poprave ili je to sto je sto se tice sedmice na HD2?
■■■■■ Apple iPhone X■■■■■Samsung Galaxy A5 2016■■■■■

djordje9393
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Čet, 27. Maj 2010. 08:55
Lokacija: Cacak,Srbija
Kontakt:

Post od djordje9393 »

meni ne radi skype na WM....probao sam bas sve moguce skype verzije i nece ni jedna...zato moram da predjem na android :DD
""JuSt LiVe YoUr LiFe""....

zeljovan
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 77
Pridružio se: Pon, 15. Nov 2010. 17:05
Lokacija: Beograd

Post od zeljovan »

sanjke,Nisam dugo bio na netu ali sta se tice kupovine preko kartice, to ferca.... Radi... Ima jedna caka, kao sta ti je napisao lovd uzmes u bilo kojoj banci "virtual" VISA karticu.... Kada se registrujes na Pay Pall sve normalno popunis jedino ima caka da moras uneti zemlju koja je u EU npr. Slovenija, a u mesto gde salju kad popunjavas normalno popunis svoju adresu sa drzavom Srbijom... To radi jer moje kolege kupuju preki e-bay. Nadam se da ces uspeti.

djordje9393, Mislim da ne znas da podesis stvari sta se tice skypa, ja ga imam u HD2 i radi bezprekorno, npr. koristio sam ga u Iraku, nema problema, naravno sta je bolju signala vaerlesa to bolje komuniciras preko njega. pozz.

Ps.podesi skype kako treba.

djordje9393
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Čet, 27. Maj 2010. 08:55
Lokacija: Cacak,Srbija
Kontakt:

Post od djordje9393 »

@zeljovan skinuo sam sve,ali sve verzije od 10-11 mb i nece...samo se singuje i signuje i nece na kraju...mozda moram da ubacim android...a i mozda ti je neka verzija od pre jer na skype sajtu nema vise skajp za WM
""JuSt LiVe YoUr LiFe""....

Odgovori