HTC Wildfire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

Ljudi, samo da dodam, nije mozda bas u vezi ove teme ali... uzeo sam Gratiu, posle Wildfire-a i mogu vam reci da je ipak razlika velika i vredi menjati... neko je to pomeno ovde u ovoj temi, pa reko', da dodam... pozzz

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

U cemu je razlika , ekranu ili ima jos nesto ? Koliko si platio, licno mislim da ako si uzeo za 300 e ne vredi bolje je neki polovan desire, to je moje licno misljenje.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

i ja bih se slozio sa tobom tolero, .

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

To sam i ja rekao i ne bih dao toliko ali sam ga dobio za wildfire plus SE Spiro... znaci, oko 280 ili manje. U fullu je... telefon je mnogo brzi, ekran mnogo lepsi, ima onaj fazon kao HD2 sa vremenom, ono preko ekrana... cvrsci je, ima malo gumirana ledja, lepse lezi u ruci...

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

pa to sa vremenom preko ekrana ima i wildfire i bilo koji android. Mada mislim da si u svakom slucaju ako si presao cifru od 230 evra dao mnogo za gratiu.

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

Ljudi meni uopste ne radi Alarm clock... :( Nece da me budi telefon, a 100% sam sve ukljucio i stiklirao dane od pon. do petka... :? Ne znam u cemu je problem?? Ima li jos neka caka ili sta? :disgust:
Interesantno je da kada ga namestim na primer u 7:00h nece da me probudi, a namestim ga radi probe u 14:00h i alarm se oglasi... ccc :uhuh:
LG G2 black

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

da ga ne ubijes task killerom ?

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

lesa0208, hmmm, pa razmisljao sam o tome, ali probao sam i da ga ne ubijem... Znaci ostavim Clock da je aktivan... :dry: Ne znam sta bi drugo moglo biti.... Mozda je neki bag... :wacko:
Inace imam Android 2.1 fabricki...
LG G2 black

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

Probaj da maknes task killer pa testiraj da vidis mozda ga on sam nesto gasi u pozadini.. Probaj da namestis dva alarma u isto vreme da zvone jedan u 7:00 drugi u 7:01 pa probaj tako.
Sad mi pade na pamet,probaj da udjes u alarm,pa menu dugme pa u settings i otkaci ono da ti alarm svira i u silent modu. Mozda nisi ni primetio da ti je telefon na silent a sravio si alarm.
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

ovo gore sto ste pominjali za animacije za weather... kako da namestim da mi se prikazuju... posto kada udjem u weather app, imam opciju preview i prikaze mi kako bi to izgledalo... a na Home-u nece...
btw: pod podesavanjima displeja mi je podeseno 'all animations shown' ili tako nesto... :?
Samo nek se rolaju....sarme.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Skloni taj clcok widget, i kada ga budeš ponovo postavljao na homescreen imaćeš da otkačiš screen animation (ne znam da li se baš tako zove).
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

ja na beautiful widget imam tu opciju da cekiram unlock animation da mi krene animacija kada otklucam telefon, takodje imam i na widget locker htc animations isto da podesim tu animaciju

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

vanjuska, ukljucio sm dva alarma i jednom od ta dva dao cak i naslov... i zamisli jutros su se oba oglasila... :? eee svasta :) nema veze sad bar rade... :wink:
hvala na savetu...
LG G2 black

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

telep, nemam tu opciju.... Kada postavljam sat samo me pita koji grad hocu, a za to nema... Sad me bas nervira... Mozda zbog custom roma, mada to nema nikakvog smisla.. A cini mi se da nije to prikazivao na na fabrickom 2.1... :dry:
Samo nek se rolaju....sarme.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

onda skini aplikaciju beautiful widget i imaces tu animaciju i jos gomilu stvari u podesavanju. mada generalno nisam neki ljubitelj te animacije .

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

jel zna neko zasto nece da mi dozvoli da uradim Restore aplikacija preko Titanium-a nakon instalacije CyanogenMod 7 #19...?
Samo nek se rolaju....sarme.

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Ne bi trebalo da zeza , jel si uradio po upustvu full vipe ? Neke je zezalo kad su restorovali sistemska podesavanja , nije im radio bluetooth, itd. Ako prvi put instaliras cyanogenmod uradi po uputstvu a kad radis titanium restore uradi samo restore aplikacija i njihovih podataka, meni zezalo kad sam uradio full restore titaniuma, posle sam izabrao samo aplikacije i radilo je. Jel ides na meni-batch backup ? Aj pa javi kako si uradio , meni super radi.

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

ma imao sam ranije CM6... ali na kratko, CM7 stavljam prvi put i svidja mi se, koristio bih ga ali samo ako uspem da uradim restore...
naravno da sam ga instalirao sa full wipe... uradio sam i full wipe/data factory reset i wipe dalwik cache (valjda se tako zove...) tako radim za svaki ROM bez obzira da li je potrebno - sigurno ce bolje raditi... :roll:

titanium sam instalirao iz recovery-ja jer zam kreirao .zip fajl kroz samu aplikaciju... i do sad je uvek radilo, ne verujem da je u tome problem... (mozda je matora verzija titanium-a, ovu koristim od prvog menjanja ROMa... )

nakon instaliranja, kliknem na dugme >problems?< pa se instalira onaj 'busybox'.... zatim idem na menu --> batch --> restore all apps with data.... i kao fora krene da restore-uje, i samo mi se pojavi ona CM7 boot animacija koja traje mozda 20-ak sekundi i odvede me na lock screen...

probao sam vise puta restore, uradio sam 2 puta reboot telefona i nista...

sta sad? :dry:
Samo nek se rolaju....sarme.

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Mozda je do verzije i do toga sto si preko recoveria instalirao...ja instaliram preko file managera koji imas u cyanogenu i restoruje se lepo , koristim titanium backup pro 3.6.6.3. Nije me zezalo do sada da nece restore. Probaj drugu verziju i instaliraj preko file manager, drugo ne znam sta bi trebalo da bude.

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

sad sam skapirao, u stvari nema nikakve veze sa titianiumom, nece nista da instalira, pokusao sam titanium da instaliram preko file menagera, isto me odvede na boot animaciju, krenem da instaliram setCPU, sa kartice --> isto... pokusam da instaliram nesto sa Marketa, izvalim da ni nemam Market..?! :shock:
Samo nek se rolaju....sarme.

Odgovori