HTC Wildfire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
sprinter
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Pet, 21. Jan 2011. 18:47

Post od sprinter »

maxa_23> hvala ti puno , odradjeno sve za par minuta i radi sve ok. trebao mi je samo program pomocu kojeg cu da pokrenem instalaciju,u ovom slucaju ES File Explorer , jod jednom hvala i pozdrav !

dragang
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pon, 05. Dec 2005. 13:19

Post od dragang »

Zna li neko gde ima da se nabavi original HTC futrola za ovaj telefon. Futrola nosi oznaku HTC PO S530.

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

tolero, hvala na pomoci, ali ne mogu da nadjem taj program a2sd na Marketu. :(
Bas se tako zove? Kako da ga nadjem? Please help... :unsure:
LG G2 black

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Imas ih dosta na marketu app 2 sd je taj o kome sam govorio, movetosd itd ali kao sto sam ti rekao one te obavestavaju koje aplikacije mozes da prebacis na sd , zbog toga sto ne podrzavaju to sve.

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

tolero, da u pravu si, ne mze bas svaka... :uhuh: :uhuh: A reci mi molim te jos nesto. Kako da prebacim neki kontakt sa SIM kartice na telefon? Ne nadjem nigde opciju... :disgust:
Hteo bih da povezem na primer neki kontakt koji imam u telefonu sa fb profilom iste te osobe, ali mi ne uspeva. :smutny: Neke je sam povezao, ali ja hocu i ostale da povezem koje nije...
AAA PROVALIO SAM... JUHUUU :D
LG G2 black

extra
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 32
Pridružio se: Sre, 14. Jul 2010. 21:08

Post od extra »

Da li postoji(ako postoji i kako se zove) aplikacija kojom mogu da iskljucim internet? Za 1 dan sam potrosio skoro sav net(mada sam krenuo sa 1/3 mesecnog), pa se bojim da mi nece trajati do kraja meseca. Da li se muzika i slike mogu prebacivati na SD karticu ili i to ide na telefon?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Idi u settings i iskljuci mobile network da ti ne trosi te megabajte. A slike i muzika ti ne idu na memoriju telefona nego na sd karticu

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

Juce sam instalirao iGO navigaciju, i danas je odmah isprobana... :D Radi sve fenomenalno! :)
Ubacena kata srbije, glas na srpskom, pa cak i meni na srpskom sam ubacio.
Evo jedan mali savet... ako ne mozete ili vam je nezgodno da dohvatite neki od tabova, vi jednostavno okrenite Wildfire u horizontalu i moci cete sve da dohvatite... 8)
LG G2 black

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Imas i optimizovanu verziju igo za wildfire, ona totalno odgovara i ne beze dugmici sa ekrana :wink: proguglaj malo pa skini ovu odgovarajucu, ako ti smeta.

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

tolero, da li si testirao mozda tu verziju? Ne smeta mi preterano... Mozes li mi mozda poslati link na pp, pa da vidim... :roll:
Hvala unapred! ;)
LG G2 black

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Wizards, testirao sam ja tu verziju (ne vidi se pola dugmeta dole) sem toga, sve je super.....
ostavi mi mejl na pp, poslacu ti ako hoces...

Malopre sam probao ovaj novi CoPilot (pogledaj proslu stranu u ovoj temi...) i mogu ti reci da je odlican.... :wink:
Samo nek se rolaju....sarme.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ljudi , da li neko zna, namestio sam na gmail-u da rucno (manual) refresh-ujem podatke ali mi mejlovi ipak stizu tj. pojavi mi se notification kao i SMS kad stigne...imam zvanicni 2.2 update... :dry: :dry: :dry:

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

probaj da iskljucis automatsku sinhronizaciju u settings aconut and sync pa tu idi na gmail i njega odcekiraj

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

aha, evo probao sam, iskljucio sam gmail ali ne i calendar i contacts... hvala... probacu sam sebi da posaljem mejl pa da vidim... :wink: :wink: :wink:


update: sad je sve ok, radi... thanks ;) ;)

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

tolero, radi sve fenomenalno, hvala ti puno! :wink: Svaka cast! 8) 8) 8)
LG G2 black

Kuguar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 11. Dec 2010. 19:08

Post od Kuguar »

Molim vas za pomoc!

Koristim Yahoo Mail aplikaciju, sa marketa!
Desava mi se par dana u nazad, da, iako sam na internetu, da mi prikazuje problem sa mrezom, i nece ni da salje ni da prima mailove??? Cesto koristim mail, i potrebno mi je da radi aplikacija! Zvuci suludo, ali negde u popodnevnim satima sam primetio da "proradi". Takodje, koristim BW i primetio sam da kad mi ne radi mail, nece ni da refreshuje vremenske podatke... Samo te dve opcije ne rade...
To sam primetio da mi se desava, od prilike kad sam presao na 2.2 os (ne vezujem za taj update, ali od tada primecujem)...

Hvala

bgajic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 26. Jan 2011. 12:15

Post od bgajic »

zanima me sta se konkretno gubi (npr. kamera,radio, WiFi...) stavljanjem odredjenih custom ROMova (WildpuzzleROM, CyanogenMod...), a sta se dobija (stabilnost, brzina, trajanje baterije...)?

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

@ Kuguar Probaj neku drugu aplikaciju ili ako si prebacio na sd vrati na telefon, Widgeti ne valja da su na sd pogotovu ako imas sporu karticu... proveri sinhronizaciju da li je sve stiklirano, ako nece uradi factory reset prethodno backup. Vidim da dosta ljudi ima problem posle prelaska na 2.2
@ bgajic Ako imas 2.2 ota ne mozes da rootujes jos uvek, a prednosti su velike... WildpuzzleRom v8 je zadnja verzija i ona je odlicna , nema nijednog baga. Mozes prebaciti sve aplikacije na sd i mozes clokovati i time ubrzati telefon, ako bas volis mozes koristiti i live wallpapers na sensu , kao i neke programe koji zahtevaju root.
CyanogenMod je po meni najbolji Rom momci ga odlicno rade, jos nije zavrsen bice za mesec dana ali nema neke nedostatke ja koristim nightly # 19 i odlican je nema bagova i zamrzavanja.
Kod njega mozes ukljuciti jit i time povecati brzinu i graficke performanse na Wildpuzzle ne moze, ima mnogo podesavanja , npr mozes da pojacas zvucnik , slusalice ukljucis bas, mozes da ubacujes razne animacije. Najbolja animacija po meni crt on/ of on za razliku od wildpuzzle nema sensa zbog toga je i dosta brzi, nedostatak nema fm radio( ja ga inace ne koristim tako da nije neki nedostatak). Baterija traje zadovoljavajuce na oba Roma , oko dva dana ... baterija zavisi od radio verzije ova zadnja koju koristim nije losa...ako ti je clocovan telefon ukljucen jit i sve na high podesavanja 2 dana su super. Nadam se da sam ti malo pomogao :)

bgajic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 26. Jan 2011. 12:15

Post od bgajic »

@tolero:
Hvala, jos samo neko da pohvali neki drugi ROM, i to bi bilo to :D

Kuguar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 11. Dec 2010. 19:08

Post od Kuguar »

@tolero
Bas sam proverio, ni jedna od tih aplikacija nije na sd kartici... Ne mogu na marketu da nadjem drugu, ovo je jedina Yahoo Mail aplikacija koju sam nasao! Malo simptomaticno je to, sto osim yahoomaila, refresha prognoze, ne rade ni skajp kao ni DL sa marketa. Istina skajp ne koristim toliko kao mail..

Za skajp i market nisam toliko siguran, ali za ova dva pomeuta, siguran sam da kad nece mail da mi radi, ne radi ni refresh vremena. Opet kazem, ne znam koliko je to povezano.... :shock:

Odgovori