HTC Sensation XE

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC Sensation XE

Post od sugarcoated_ass »

Ljudi pomagajte! Je l' zna neko gde mogu pazariti mat foliju za ovo cudo? Pregledao sam 80% radnji u NS-u, trazio na limundu i kupindu i nista... :smutny:
Pokusao sam sa onom sto se secka (lik mi je u servisu perfektno odfikario parce), ali nisam mogao lepo da je zalepim zbog zaobljenih ivica na staklu. Aj' ako neko nesto zna nek mi javi, plz! :)

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC Sensation XE

Post od zoreli »

To je i meni bio problem , kupio sam original foliju za Sensation ali zbog zaobljenih ivica ekrana nema teorije da se zalepi tako da sam odustao.Nego opet sam se zapalio da kupim XE , čovek mi nudi star 2 meseca u fullu za 290 evra :|
16 godina na forumu MOBILNISVET

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: HTC Sensation XE

Post od hirurg »

drustvo, zna li ko hoce li biti zvanicni JB za sensation? jel ko gdje sta nasao?
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

pera987
Novajlija
Novajlija
Postovi: 17
Pridružio se: Sub, 30. Jan 2010. 15:47

Re: HTC Sensation XE

Post od pera987 »

pa ne verujem ni da ce ga biti za sensation... nemoj previse da se nadas...:)

kunkun
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 155
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2010. 21:20

Re: HTC Sensation XE

Post od kunkun »

interesuje me koliko mu baterija izgura i da li je tacno da ima ocajan zvuk pri snimanju videa?
Iphone 6, space gray

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC Sensation XE

Post od sugarcoated_ass »

kunkun, sve zavisi kako ga koristis. Da. Jos nesto? :D

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

HTC Sensation off

Post od toda81 »

Drug je upravo kupio htc sensation xe iz Nemacke. Telefon ima problem sto se cas puni, a cas prestane da se puni. Probao je i punjac od htc-a koji ima njegov drug i problem definitivno nije do punjaca. Da li neko mozda ima neku ideju sta moze da bude u pitanju da ne bi gubio vreme i slao telefon za Nemacku? Da li moze ovde kod nas da se pozove na Nemacku garanciju u nekom htc-ovom ovlascenom servisu i koji je htc-ov ovlasceni servis ovde u Srbiji?
Note IV N9100 dual

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: HTC Sensation

Post od Sale_M »

Nema sta,definitivno je problem na ploci,i verovatno moze da se resi,a garanciju ce malo teze ostvariti jbga....
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Re: HTC Sensation

Post od toda81 »

Znaci najbolje je da ga vrati za Nemacku i da mu zamene telefon jer je sve ostalo gubljenje vremena

EDIT: Da li ovaj telefon ima onu wifi bolest? Mislim na to da gubi wifi signal kada se ruka drzi tamo gde se nalazi wifi cip?
Note IV N9100 dual

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: HTC Sensation

Post od sugarcoated_ass »

toda81, a sto nisi postovao u temi za XE?
viewtopic.php?f=52&t=25048

Meni se nije desavalo da mi opada jacina WiFi, ali je mreza znala da mi padne za jednu crtu. To naravno nikada nije predstavljalo problem. :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation

Post od toda81 »

Pogresih ja temu :( Ma moj drug ocigledno ne zna sta svetli i sta znaci to sto svetli na telefonu oa se uspanicio, a izgkeda da je sve u redu sa telefonom jer sada puni kako treba. Kazem mu ja da je baterija kada ga je dobio bila sigurno totalno prazna, a i telefon je tri dana bio kod AKS-ovaca u nekom podrumu pa se prehladio. Sredio sam mu navigaciju na daljinu i sada samo jos da ga nabudzi programima i malo da se opusti i da uziva. Da sam ja mogao live da imam taj tel u rukama sigurno ne bi doslo do svega sto se desilo. Zalio se i na signal da padne sa punog na dve crte pa sam mu rekao da stavi samo na gsm mod i sada je i to ok
Note IV N9100 dual

~Arkan~
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1459
Pridružio se: Čet, 12. Jul 2012. 16:06
:: Xiaomi Mi A1
:: Gsmart Aku A1
Lokacija: Leskovac
Kontakt:

Re: HTC Sensation XE

Post od ~Arkan~ »

Da li se isplati uzeti ovo cudo tamo maja, mnogo me privlaci dizajn a tad ce cena sigurno da mu padne na oko 200e (vec je 250e nov) posto cu tad uzeti neki telefon u vipu (ugovor mi tad istice) pa cu ga prodati ? :)

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation XE

Post od toda81 »

Malo je falilo da ja kupim taj tel jer mi se mnogo svideo, ali sam se ipak odlucio za s2
Note IV N9100 dual

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC Sensation XE

Post od zoreli »

Vidim ovaj telefon nov u oglasima 240 evra :? , šteta što neće dobiti JB nadogradnju .
16 godina na forumu MOBILNISVET

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Одг: HTC Sensation XE

Post od toda81 »

Jesi li gkedao da su odradili na xda JB rom za njega? Ako jesu, a ti bas zalis ovaj tel ne vidim razlog zasto ga ne bi kupio
Note IV N9100 dual

aleksandarmrva
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 22. Mar 2013. 23:56
:: HTC Sensation XE

Re: HTC Sensation XE

Post od aleksandarmrva »

Pozdrav drustvo! Imam ovaj telefon nekoliko mjeseci i prezadovoljan sam! Treci dan mi ja pao na metalni grezbavi pod :disgust: i osim par tackica na masci sve je ok. Nisam neki ljubitelj maski i futrola, jer kupim tel koji mi se svidja i onda mu obucem odijelo. Onda sam mogao da kupim bilo koji ruzni telefon.. Nego: Primjetio sam da i mene zeza malo signal! Ja sam mislio da je to problem do njih, nisam pretjerano obracao paznju. Moze li neka pomoc? Sledece je sto ne znam da napravim folder za slike u Galery :shock: I nesto sto me najvise neeervira je sto nsiam dobio Beats headset!!! Ima dje da se kupi? Ili neko da proda? Inace zvuk na obicnim HTC je odlican, nikakve probleme sa jacinom nisam imao. Cistoca zvuka i na ovim obicnim u Beats modu me odusevila! Sto se tice softvera ne razumijem se mnogo. Pa neki savjet ako nije problem i to :D

zoreli
Moderator
Moderator
Postovi: 5253
Pridružio se: Sub, 28. Feb 2004. 01:38
:: Galaxy S21 Plus
Lokacija: Шид - Србија

Re: HTC Sensation XE

Post od zoreli »

Napravi u memorijskoj kartici folder Pictures i u tom folderu opet pravi foldere sa nazivima po želji :wink: , a beats sluške original imaš u oglasima i kreću se od 40-50 evra polovne do 100 evra nove (zvuk na njima je 10000 puta bolji nego na fabričkim slušalicama , imam ih pa znam) .
16 godina na forumu MOBILNISVET

aleksandarmrva
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 22. Mar 2013. 23:56
:: HTC Sensation XE

Re: HTC Sensation XE

Post od aleksandarmrva »

Odlicno! Ja bih rado kupio nove! samo jesu to u oglase u novinama ili...? jer ja sam iz CG :wacko: pa eto cisto da nadjem nacina kako da ih dobavim ili stupim u kontakt sa nekim ko prodaje. Cisto da se razumijemo :) ja bih one sto imaju mikrofon :wink: jer sam po netu gledao i te beats sto imaju uglavnom su obicne sluske :) ja sam malo,malo vise, perfekcionista :D a sada cu da probam foru sa slikama ;) Hvala, prika!

aleksandarmrva
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 22. Mar 2013. 23:56
:: HTC Sensation XE

Re: HTC Sensation XE

Post od aleksandarmrva »

Bas bezveze... jedini nacin da se slike prebace je preko kompa.... :dry:

vust
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 66
Pridružio se: Uto, 11. Sep 2007. 18:18
:: Note 5

Re: HTC Sensation XE

Post od vust »

Batalite te Beats slusalice. Kupite lepo ozbiljne AKG sluske i bicete najsrecniji na svetu. Beats je kozmetika. Jedini ozbiljni komadi tih slusalica su Executive ili Pro modeli koji kostaju 300-injak evrica. Za 100e imate AKG u visoj srednjoj klasi da birate.

Odgovori