HTC Wildfire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
yamaha420
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 15:05

Post od yamaha420 »

Nisam delio sd na particije nisam nista dirao kako sam ga kupio samo klasika stavljao slike ,mp3... i instalirao apps sa marketa ali apps ide na memoriju telefona. sta preporucujes 8 ili 4 gb. i naravno HVALA jedno VELIKO

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

yamaha420, ja sam uvek za vecu karticu.. Tako da bih pre izabrala 8GB.. :-)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

presvega
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 131
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 17:39

Post od presvega »

Evo mene sa jos jednim pitanjem. Problem je sledeci. Na plejerima koje koristim u ovom telefonu, na onaj fabricki i winamp koji sam ubacio headset ne radi kako treba. Problem je u tome kada slusam muziku na originalnom headsetu koji sam dobio uz telefon, kada imam dolazni poziv, pritiskom na dugme za javljanje na headsetu, uopste se ne ukljucuje poziv. Vec se pauzira muzika, mislim konkretno na winamp. Dakle ne mogu da se javim sve dok rucno na telefonu ne pritisnem answer. To je za winamp, a sa ovim fabrickim je problem da dok ide muzika sve je ok, ali cim pokusam da odem u glavni meni, muzika se prekida, nece da ostane da svira u pozadini. Dosta neprakticno, da kada mi je mob u dzepu, da ne mogu da se javim pritiskom na dugme slusalica. Eto ako neko zna provereno dobar mp3 plejer koji je kako da kazem, ''kompatibilan'' sa originalnim slisalicama, neka preporuci. Dakle da se muzika jednostavno prekine, da se prihvati poziv pritiskom na dugme, i da posle toga nastavi. Hvala unapred.

mix
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 09. Jan 2011. 18:40

Post od mix »

cao svima

kupio sam tel juce
I nista mi nije jasno, kako ovo funkcionise. ako ima neko upustvo na srpskom nek posalje mirkoni86@beogrid.net

nisam uspeo nista da prebacim sa pca, ni da blututom prebacim sa starog tel. sta bih prvo trebao da uradim. kao sam kreirao onaj google account i sta dalje

Pomagajte
hvala unapred :o

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

mix, kada nakacis telefon na komp, u status baru ce ti ispisati "charge only", povuci status bar na dole i klikni na stavku "charge only" i izaberi opciju "disk drive" i posle prebacujes sa kompa, kao na obicnu fles memoriju, mem. karticu itd.....
p.s. preporucujem da odes u settings > connect to PC > default connection type. i izaberes 'disk drive' pa da ne moras svaki put da radis gore pomenutu proceduru... :wink:

-a sto se Bluetooth-a tice, kada upalis bluetooth, ides u settings > wireless & networks > bluetooth settings. i stikliras opciju "Discoverable" i sledecih 120 secundi mozes da se konektujes sa drugim uredjajima, kada oni isteknu, drugi uredjaji nece videti tvoj HTC, kad ta 2 min. isteknu, ponovo ista procedura... zasaad nema drugog leka. :dry:
Samo nek se rolaju....sarme.

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Skini sa htc sajta uputstvo i procitaj ga celo, zatim procitaj ovih 20 strana pa ce ti valjda biti jasnije nesto :)

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

ljudi, jel moguce da mi je aktiviran mobilni internet, iako nisam podesavao nista, niti su mi stigla automatska podesavanja kako za gprs tako i za mms... postao sam telenorov korisnik i nesto mi je stuklo ovih 200 din brzinom svetlosti a ne znam sta... btw. uvek koristim WiFi (posto sam prepejd i nemam dzabe megabajte) i u onom HTCovom wizardu sam podesio WiFi only... :wacko:
Samo nek se rolaju....sarme.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

moguce je da imas vec podeseno, pogledaj tamo u settings u apn .

mix
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 09. Jan 2011. 18:40

Post od mix »

@ Pera Detlic HVala
Interesuje me sledeca stvar: Sta sve streba da iskljucim sa telefona, da ne bi i meni sam abdejtovao stvari i sao sam na iternet, npr budjavo vreme itd
a kako se to podesava :wink:

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

pa iskljuci samo mobile network i to je to nece ti trositi kredit a update ce vrsiti samo kada si nakacen na wifi .

yamaha420
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 07. Jan 2011. 15:05

Post od yamaha420 »

htc Wildfire i sa njim 2gb kartica , posto planiram da instaliram igo i da ubacim vise malo mapa, planiram da uzmem vecu karticu od koloko gb vi preporucujete da bi bilo dovoljno ,a da ne usporava?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

8gb klasa 6 i radi sve bez usporavanja .

dragang
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pon, 05. Dec 2005. 13:19

Post od dragang »

Moze li neko da mi kaze da li je HTC Wildfire kupljen u Vipu uz neki postpaid paket otkljucan za sve mreze ili ga ovi u Vipu kodiraju samo za Vip. Ako mze neko ko ga je kupio u Vipu da mi kaze

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

drugarica ga je uzela letos u vipu i bio je otkljucan za sve mreze, takodje jos dva ortaka su ga uzela u vipu i isto je otkljucan za sve mreze ali su ga svi uzeli letos, e sada kakvo je stanje ne znam ali uglavnom bili su otklucani.

urke3006
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 24. Nov 2010. 12:13

Post od urke3006 »

Ja sam uzeo pre dva meseca i otkljucan je... Rekli su mi tamo da su imali neke probleme sa tim pa su resili da HTC telefone ne zakljucavaju..

Wizards
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 135
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 16:25

Post od Wizards »

Uzeo sam pre neki dan Wildfire, i mogu reci samo WOW :o Nisam verovao u Android ranije, ali sada mislim da je ovo trenutno najbolji i najzabavniji operativni sistem koji je izuzetno prilagodjen korisniku telefona. Jendom recju brilijantno! :roll: Sve se maltene samo podesava, skinuo mi je kontakt slike sa fejsbuk profila i dodelio ih u kontakte, cak mi je i upisao kontakte sa fejsa u kalendar, tj. uneo njihove rodjendane u kalendar. Mislim sta reci. Odusevljen sam. :o
Jos nisam detaljno proucio telefon, ali sam siguran da skriva u sebi sve i svasta, tj. jos ovakvih stvari koje sam naveo. Ako je nekoga jos nesto odusevilo neka napise pa da i drugi znaju.
P.S. Ekran uopste nije tako los kao sto neki kazu. A ima i dosta aplikacija i igrica da se skine za njega, a po komentarima na marketu vidim da sve vise igrica i aplikacija usavrsavaju i prave ih da budu dostupne i za HTC Wildfire. Tako da ima nade! 8)
LG G2 black

Kuguar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 11. Dec 2010. 19:08

Post od Kuguar »

Instalirao sam juce 2.2 operativni sistem, pa me zanima da li je neko imao ovakav problem...
Internet mi radi, ali market ne radi?!? Tacnije ne radi DL na marketu. Bilo koju aplikaciju da izaberem, ne zapocinje DL nego u notifikacijama pise "ONGOING"...

Zna li neko u cemu je problem??

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

meni preko 2.2 nije radio market preko vikenda ali sad radi... verujem da je to nesto do njih, povremeno se ''zakuca''... pozzz :wink: :wink: :wink:

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Meни од updatea на 2.2 уопште не приказује прву страницу са апликацијама на Маркету, односно Top app...

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

Izasao CyanogenMod 7 Nightly Builds za wildfire ...Known bugs: Nema ih radi i kamera izgleda, moracu da ga isprobam sutra :D

Odgovori