HTC Wildfire

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
urke3006
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sre, 24. Nov 2010. 12:13

Post od urke3006 »

Jel zna neko gde mogu da skinem bejeweled blitz app za wildfire?

Usput vratili su mi telefon iz servisa, zamenjena je maticna ploca. A problem je bio sa Airplane modom...

Hvala

Mihailo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 14. Jun 2010. 17:21

Post od Mihailo »

Jel mi moze neko reci ove stvari:
1. Da li je moguce koristiti internet sa kompa kad ga prikljucim usb-om
2. Da li se mogu instalirati neke aplikacije/igre preko kompjitera a da nije potreban root?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

2. moguce je instalirati aplikacije perko kompa ako nije odradjen root, skini neki file explorer sa marketa snimi aplikaciju na sd i preko file explorera nadji apk i instaliraj, i da u settings stikliraj unknown sorces i to je to.
1. Za ovo prvo nisam siguran ali mislim da neces moci, mozes sa njega internet da koristis na komp ali sa kompa na njega mislim da ne moze

Mihailo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pon, 14. Jun 2010. 17:21

Post od Mihailo »

Hvala Lesa, i jos jednu stvar moze li se gde naci launcherpro full verzija a da ne mora da se prati, tipa cracked? Dja mi se ta aplikacija, lepsi izgled u globalu.

PS Lesa pogledaj privatne poruke.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

moze imash pp od mene, nije mi stigao taj tvoj pp al valjda hoce ako ne odgovori na taj sto sam ti poslao

bianconerro
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 22:26

Post od bianconerro »

Da li radi iGo na Wildifre-u(sto se tice rezolucije mislim :wink:), da znam da li da krecem da se mucim da trazim mape i sl?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Radi provereno bez problema ima samo mali problem da se vidi pola dugmeta za ok i izadji ali e vidi i moze da se pritisne

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

sad citam komentare ovde: http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2609/HTC/Wildfire i ljudi kazu da su dobili Froyo, jel stvarno izasao 2.2?? :D


edit: sad je sigurno...
http://www.htc.com/europe/support.aspx
Samo nek se rolaju....sarme.

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

Коначно је изашао!
Управо га апдејтујем, па ћемо да видимо како ради... :wink:

ПС: Пошто имам кувани ром, да ти треба да вратим званични да бих урадио update?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Mislim da ne trebas da ce ti samo odraditi preko toga, moguce je da gubis root takodje i da ti se vraca garancija hahahah :lol: :lol:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

ljudi, je l taj display toliko los kod ovog modela? sve ostalo mi je ok za kupovinu... :smutny: :smutny: :smutny:

godja
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Čet, 05. Maj 2005. 09:27

Post od godja »

evo ja sad zavrsih instalaciju,app2sd sam primetio,novi market ( mozda nema veze sa 2.2 ),navigation ikonicu ( a možda je i nisam ranije primetio :( ),wi-fi hotspot...
neke nove widgete i nisam baš primetio,live wall nikako da namestim
Samsung S10+ red

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Pa luca nije sada nesto toliko lose sta znam aplikacije sve rade dok sam ga koristio nisam imao problema sve su mi radile, igrice ne rade, tj neke rade ali nije to to, ekran ida dobar odziv. Generalno za neku ceno do 180 evra on je zaista dobar. E valjalo bi da mozes da ga pogledas uzivo prvo pa da vidis da li bi ti odgovarao, mada kazem ti nije toliko losa ta rezolucija.

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

video sam ga uzivo, dobar je, ali nisam mogao na net jer tada bi se videlo koliku ulogu igra ta famozna rezolucija... :wink: :wink: :wink:

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

lesa0208 napisao:Mislim da ne trebas da ce ti samo odraditi preko toga, moguce je da gubis root takodje i da ti se vraca garancija hahahah :lol: :lol:
Неће да одради update. На једној трећини избаци онај троугао упозорења и тако остане, тако да једино на power могу да уђем у recovery.

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

Hahaha, pa pobogu naravno da ti nece odraditi update ako nemas stock rom.. Flashuj stock rom (moze biti i rootovan) i onda update.. Naravno izgubices root posle toga, al ces vratiti garanciju :D
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

Draco
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 375
Pridružio se: Čet, 25. Feb 2010. 13:32
:: iPhone 11
:: ???

Post od Draco »

То сам сконтао и сам :dry:
Међутим, када одрадим nandroid restore дешава се исти проблем, и даље неће. Могуће да сам некако "оштетио" официјелни ром...
Зна ли неко одакле може да се скине официјелни 2.1 за Wildfire?

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

pa imas ono shipped roms pa probaj tamo samo ne znam koji od onih treba da se skine jer mi to nesto tamo konfuzno :/

vanjuska
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 404
Pridružio se: Pon, 31. Avg 2009. 00:45
Lokacija: Novi Sad

Post od vanjuska »

Draco, kako mislis ostetio? Pa ne mozes samo backup ristorom da vratis oficijelni rom,moras da stavis novi ...
Life is not the amount of breaths you take, it's the moments that take your breath away! HTC DESIRE!

tolero
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 231
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2010. 15:09

Post od tolero »

@ Draco Sta ce ti uopste oficijalni rom vidim da si rootovao wildfire, izaslo je par dobrih u zadnje vreme, i svi su bolji od njega, jos ces izgubiti root. Odradi wipe prvo pa pokusaj restore.

Odgovori