HTC Touch HD "Blackstone"

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
gaggga
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 11. Jul 2010. 11:38
Lokacija: Beograd

Post od gaggga »

Zdravo svima, od pre dan dva ponosni sam vlasnik htc hd, veoma sam zadovoljan telefonom. Svašta nešto ima i lepo radi. Međutim imam jedan problem sa sms-om. Poruke mi stižu sa zakašnjenjem od 10min do skoro 1 sat. Desi se i da poruku ne primim uopšte iako onaj koji mi je poslao poruku dobije izveštaj da sam je ja primio. U čemu može da bude problem i ako neko zna kako da ga rešim molim za pomoć! Tražio sam po forumu slične probleme ali ih nisam našao ako teme ima molim vas za link. Ovaj me problem frustrira veoma. Često koristim sms a i primam razne poruke obaveštenja tipa od banke i slično pa mi je veoma važno da poruku dobijem odmah. Izveštaj o poruci koju sam ja poslao dobijem odmah kada je neko primi ali poruke meni slabo dolaze!!! :smutny:

Igoritza
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 319
Pridružio se: Pet, 23. Mar 2007. 00:52
Lokacija: BG

Post od Igoritza »

jes da je ovo stariji telefon vec, al moram da pitam -

jel uspeo neko da potera Android na ovom fonu ? na XDA ima par verzija androida, ali svi prijavljuju odredjene bagove, interesuje me konkretan user experience prilikom koriscenja android-a.
There is no knowledge that is not power

Odgovori