HTC Desire HD

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

pa jesi imao mapu beca ubacenu u igo ?

marens
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 17. Nov 2010. 15:07

Post od marens »

imam mapu Austrije cele kao i Srbije i madjarske, hrvatske, bosne... a to valjda ukljuicuje i bec. mislim da nije u tome problem. ne znam da li ima smisla da izbrisem igo pa da instaliram Motonav ?

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

marens, nema smisla... :P :lol: :wink:
Samo nek se rolaju....sarme.

Evil_Zo
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 220
Pridružio se: Pet, 23. Sep 2005. 13:54
Lokacija: Beograd i Herceg Novi
Kontakt:

Post od Evil_Zo »

marens, jesi li probao da samo restartujes telefon? Meni je sve odlicno radilo u Njemackoj i u Svedskoj...

marens
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 17. Nov 2010. 15:07

Post od marens »

Probao sam da resetujem telefon pet puta. I nista, ista prica. Probacu da unistaliram i ponovo instaliram pa cemo videti. U petak idem u trst pa eto prilike. :D koju vi ( sto vam odlicno radi) verziju imate? Kako vam se zove fajl sa apk ekstenzijom?

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

Imam problem da mi se posle 2 meseca
koriscenja ljudi sve cesce zale da me ne cuju
dobro! Telefon nije padao , nema ogrebotine a
kamoli nesto vise.
Sta mi savetujete kako da resim problem ?
HTC DESIRE HD

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

marens, nije mi jasno, jel ti sad raadi u Srbiji? Jel samo nece u inostranstvu? Ne znam sta da ti kazem, instaliraj neki program za GSP test, GSP status....

PrincIP, mozda tiho pricas :D , salim se, zameni se telefonima pa sam proveri da li slabo cujes sagovornika.... :unsure:

marens
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 17. Nov 2010. 15:07

Post od marens »

Za koji dan cu znati da li mi radi u inostranstvu. a da li neko zna da mi objasni kakva je razlika izmedje Motonav, iGO primo i iGO myway?

Zemun79
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 31
Pridružio se: Pet, 15. Sep 2006. 09:34
Lokacija: Zemun - Serbia

Post od Zemun79 »

Pozdrav... Prešao sa Desire na HD, uzeo nov, neotpakovan aparat i od prvog dana problem... :( I to sličan onom na koji ser već neko žalio... Telefon koči i secka čak i pri najjednostavnijim operacijama, kad se radi par aplikacija u isto vreme, o tome i da ne pričam... Recimo kad ulazim u (bezazlenu) listu poziva, tj. call history, dešava se da mu treba i po 5 sekundi da otvori. Kad pozivam, pritisnem kontakt iz imenika, da bi on opet odreagovao posle 5 sekundi... itd.
Vidim ovde da su komentari bili da pomaže hard reset, odradim to, vratim sve fabrički, onda dva dana zezanja oko vraćanja svih aplikacija i podešavanja svega... Ali moram da priznam da mi se čini da malo bolje radi. E sad, vremenom, već posle dva dana, ponovo isti problem... Možda ne baguje baš onoliko, ali opet malo iritira. Uključio sam HTC Sense dan posle reseta i iskreno, mislim da stvarno može da bude do njega, pa me zanima mišljenje iskusnijih?

I da ne dužim više, ono što me najviše zbunjuje i što je pitanje za vas, to je što mi u system panelu konstantno pokazuje opterećenje procesora 100%?!!!!
Dakle... Šta raditi?
Hvala vam unapred. Pozz...
...Samsung Galaxy S2...

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

Zemun79 napisao:I da ne dužim više, ono što me najviše zbunjuje i što je pitanje za vas, to je što mi u system panelu konstantno pokazuje opterećenje procesora 100%?!!!!
Dakle... Šta raditi?
Hvala vam unapred. Pozz...
Bas sam i ja to danas uocio i hteo da pitam ali eto, citas mi misli. Nazalost...
HTC DESIRE HD

Pera Detlic
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1169
Pridružio se: Pon, 21. Dec 2009. 13:45
:: HTC One [m8]
Lokacija: Beograd

Post od Pera Detlic »

Zemun79, ja ti preporucujem da iskoristis garanciju i zamenis uredjaj. ja sam jos pre vise od godinu dana na Hero-u imao slican problem, i nism uspeo da ga resim ni menjanjem ROMa, ni overklokovanjem, ni menjanjem kernela, ni radia.... nikako... zatim sam ga prodao i resio stvar. :dry:

nazalost, to je bio tako dobar telefon, da mogu sad bih zamenio ovaj Wildfire za jedan crni Hero! :roll:
Samo nek se rolaju....sarme.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

PrincIP napisao: Bas sam i ja to danas uocio i hteo da pitam ali eto, citas mi misli. Nazalost...
Isključi (ili uključi) usb debugging, koliko se sećam to rešava problem.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

Da se ne bih ponavljao procitaj prva dva moja odgovora na strani 14 po tom pitanju. Isto se i meni desavalo, nadji taj program...neka aplikacija ti opterecuje procesor, iskljuci auto task killer ako imas...

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

telep, Kako ti da uradim?

Ispasa, Ja imam system panel lite i tu sam video da mi je cpu 100% ali ne znam kako da vidim koja spp mi to opterecuje jer kad pritisnem cpu on otvara cpu actyviti i ne vidin konkretne programe. :lol:
HTC DESIRE HD

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

Sad sam na poso, ali posalji mi na PP tvoj mail da ti posaljem popodne verziju programa koju ja imam

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

PrincIP, Settings / Aplications / Development i tu uključiš usb debugging ako ti nije uključeno.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

PrincIP
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 76
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 16:12
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od PrincIP »

spasa, telep, Hvala drugari. :D :D Poslusao sam vas ali sam i uradio jedan restart tako da sad sljaka sve kako i treba. Poz vas
HTC DESIRE HD

spasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 145
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 17:48

Post od spasa »

Verovatno ce opet uskoro to da ti se desi a onda ubaci app koju sam ti poslao i resices problem bez reset

marens
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 25
Pridružio se: Sre, 17. Nov 2010. 15:07

Post od marens »

samo da prijavim da mi je navigacija ovaj put radila savrseno. i italija i slovenija i hrvatska. izgleda da je bio problem sto prosli nisam imao strpljenja da sacekam da mi telefon pronadje satelit. nisam znao da za to nekada treba i 5, 10 min :chytry:

bezbi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 59
Pridružio se: Ned, 31. Maj 2009. 02:19

Post od bezbi »

ej globalno pitanje :) jel ima neko rotovan i da je instalirao revolution rom za xda sajta? jel moguce da se instaliranjem drugog roma moze poboljsati kamera, zvucnik itd.?

Odgovori