HTC Tattoo

Fabrički OS, Android, Windows
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OS
Odgovori
makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

antec ne znam nisam menjao softer... gago nemam nista od toga insalirano,koj ce mi antivirus,kolko znam nema virusa za androdi....ne znam ja mislim da je od toga,od kad sam ga obrisao ne koci,sve je ok. jbg mozda sam se i ja istripovao ali.....

Marko.85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Ned, 27. Jun 2010. 21:15

Post od Marko.85 »

I ja sam skontao da mi tel koci zbog handcenta. Ne znam da li to ima veze, ali kako sam presao cifru od nekih 1000 poruka, prvo je handcent poceo da koci a kasnije i ceo tel. Sada imam oko 2500 poruka u telefonu. Nisam siguran da to ima veze i sa ovim sto mi je sporiji telefon generalno, ali sigurno ima sa tim sto mi je handcent sporiji. Ali necu da brisem poruke a necu ni da ih cuvam na njihovom serveru.
HTC Tattoo

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

2500 poruka?! :ohmy: :o :blinky:
Nije ni cudoda ti koci...svaki telefon uskori pose toliko poruka, pogotovu ako ih cuvas na mem. kartici. Treba njemu da ih ucita sve redom... A koja je poenta cuvanja toliko poruka? Zar su sve toiko bitne? Mislim, razumem par desetina ili 100tinak zaista bitnih poruka ali 2500. Svaka cast!

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

axaxaxa brate i ja sam do skoro imao preko 2500 i da mi verujes ne znam koj sam ih djavo cuvao,i jednom popizdim i obrisem sve poruke.... trebalo mu je vise od sat vremena ja mislim da ih obise :) .sad ih ne cuvam vise,koj ce mi...

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

Ja trenutno u tel imam oko 1200 poruka i normalno radi ! I mrzi me da brisem :) .
HTC Tattoo

Flying_man
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 01:20
Kontakt:

Post od Flying_man »

Imam problem sa sinhronizacijom kontakta izmedju telefona i googla. Prilikom sinhronizacije telefon mi pregazi (obrise) kontakte, pri tome iz googla ne ucita u telefon a ni sa telefona na google. Kad odem na synhronizaciju trayi mi da podesil parametre, koje ja ne znam. Pa ako neko zna u cemu je problem i kako da ga resim bilo bi lepo da podeli ovde.
Hvala unapred
LG G2, LG G4, HTC Tattoo, Nokia 6630; HTC WildFire S; http://flyingman.net

Marko.85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 37
Pridružio se: Ned, 27. Jun 2010. 21:15

Post od Marko.85 »

:D Sto se tice poruka.... pre tatoo-a sam imao sony ericson T630 u koji je moglo da stane nekih 60ak poruka. Ja sam, ako ne svaki dan onda svaki drugi morao da brisem poruke i to me jakooo nerviralo. Zato mi sad milina, nisam brisao poruke od kada sam kupio tel :D Nisu mi uopste vazne al mi feeling da su sve na broju :)
HTC Tattoo

Flying_man
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Sre, 03. Mar 2010. 01:20
Kontakt:

Post od Flying_man »

Ne znam da li je bi;o negde reci o ovom upgrade za tattoo http://www.htc.com/uk/SupportDownload.a ... &dl_id=948 , ako jeste interesuje me koje bugove ispravlja i je li ga neko koristio?
LG G2, LG G4, HTC Tattoo, Nokia 6630; HTC WildFire S; http://flyingman.net

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

ne znam nisam jos radio nikakav upgrade na svom tattoo ali razmisljam o jednom kolko sam razumeo to je neki najnoviji zove se SPQRom 0.5 - CM6 (FroYo 2.2.1) ili cyanogen.jel neko nesto zna mozda o njemu? izleda sasvim do ja...... evo linka http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=767049

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

ljudi ima li ko da prodaje tattoo i da bi ga poslao za banjaluku? neka mi se javi na PP hvala puno unaprijed i nadam se da mi nece moderator obrisati post...ali nece da mi prime oglas tamo...izvinjavam se jos jednom zbog ovog upada u temu

LP
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Svaka vam cast ljudi kada cuvate tolike poruke, mene prosto nerviraju kada mi stoje u fonu, svakih dva do tri dana pada complete delete poruka i log poziva, ne vidim svrhu cuvanja jer moje poruke su skroz bezveze, tipa kad stizes kuci, jel ima sta za klopu, ajd na kafu... Mrzi me da ih kucam, do sada imam prenesenih 1500 poruka a sada od 1. dobijam novih 400 kom. Treba nekom? Menjam ih za minute :lol:
HOX Titanium gray

Pedjoni
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Uto, 19. Jun 2007. 22:00

Post od Pedjoni »

Ljudi i mene interesuje ono sto i Flying_man-a, jel neko probao onaj update sa HTC-ovog sajta?
Sta tacno ispravlja taj update i valja li cackati fon zbog toga?

sasabor
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 262
Pridružio se: Pon, 08. Mar 2010. 18:47

Post od sasabor »

Ja sam probao da ga skinem ali nece.Kaze da mi je pogresan serijski broj u telefonu i nikako ne mogu da ga skinem.Ako je jos neko pokusao neka javi da li je uspeo

hirurg
Banned
Postovi: 753
Pridružio se: Sub, 19. Dec 2009. 23:51
:: Samsung Galaxy Note
:: Samsung Galaxy Tab 2
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Post od hirurg »

pitanjce jedno, moze li tattoo sa VIP da radi na bosanskim mrezama, tj mtelu? ima li ko da mi kaze? ili je potrebno dekodiranje da se izvrsi? pomooooooooccc
SAMSUNG GALAXY NOTE N7000

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

hirurg, ako nije zakljucan na mrezu, a ima i takvih iz VIP-a, onda mozes da ga koristis na bilo kojoj mrezi. Ali ako je zakljucan, koliko ja znam, ne moze se jos uvek otkljucati.. To vazi bas za Tattoo..
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Gaga3
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Čet, 25. Mar 2010. 21:41

Post od Gaga3 »

mkvb kad nadjes neku cicu pa ti napise nesto tipa...MMmmmmmm sto si.....aj necu dalje onda ces verovatno da cuvas poruke! :D 8)

Hej Ninolina pa gde si ti :D pozdrav od mene
HTC Tattoo

thedjwooly
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 15. Jun 2010. 14:43

Post od thedjwooly »

Evo cisto da se javim i ja, da kazem da sam gurao i drugu karticu od 4gb, probao - radi par puta, i onda se pojavi isti problem.. u bilo kakvom poslu (5 minuta posle restarta, do kada radi normalno) sa karticom javlja se error. Load ili Save,nije bitno. Jednostavno ne tretira kako treba! Ako neko ima resenje neka se javi..ali cisto sumnjam da mi moze ista pomoci.

jooko
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 41
Pridružio se: Ned, 29. Nov 2009. 12:36

Post od jooko »

Ljudiii, plsss pomagajte..!! Imam problem..!! Gubi mi se signal na telefonu, cas ga ima cas ga nema, i poruke dosta kasne.!? Kako to da popravim..?!PLss

vylota
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 47
Pridružio se: Sre, 11. Nov 2009. 14:17

Post od vylota »

Ako neko sa Tattoo-om ima problem sa ANDROID MARKETom, i skidanjem apk, pa mu se javlja download unsuccesful, evo resenja, meni je proradilo:

My solution:
In Settings -> Applications -> Market, (pa dugi klik) I have a button that says "Uninstall updates". Clicked that, open market, had to log in again, then it worked for me.

bianconerro
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 01. Sep 2009. 22:26

Post od bianconerro »

Potreban mi je savet. Koristio sam milion Symbian telefona i hocu da probam i jedan Android. E sad, ne raspolazem bas velikim budzetom pa sam nekako dosao do zakljucka da je Tattoo najbolji sto se tice odnosa cena/kvalitet???
Hvala unapred. :unsure:

Odgovori