Tesla 6

Odgovori
Joxy
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4989
Pridružio se: Uto, 25. Feb 2014. 13:31
:: Samsung & Apple
:: Spajamo nespojivo :D
Lokacija: Kragujevac

Re: Tesla 6

Post od Joxy »

Ledjo napisao:Mnogo daleko odosmo od "naseg" brenda Tesla. Bolje da se vratimo na temu
Слажем се, претерали смо.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Tesla 6

Post od sugarcoated_ass »

Cekaj bre! Jos nisam dovoljno odbranio svoju titulu... a nasliste moju omiljenu temu. :D

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Tesla 6

Post od staff »

Ispada da svi Srbi koji su ziveli u Austrougarskoj nisu bili Srbi, verovatno ni Srbi iz BiH nisu Srbi jer nisu ziveli u Srbiji. Bas bih voleo da vidim tog junaka koji bi im ovo rekao u lice. :-D.

Ajvar su brendirali Slovenci a mi brendiramo kineske proizvode. Jedini kontakt sa njima ovi iz CT-a su imali kad su pokazali prstom s koje gomile da im utovare. :-D Sta je tu je, bitno je da mi dobijemo kvalitetne a jeftine proizvode a sad kako ce se oni zvati, na kraju krajeva nije ni bitno.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Tesla 6

Post od sugarcoated_ass »

Hajde, hajde... Imamo i mi nase starlete, pravi ponos Srbije! ;) I onako je prosecnom stanovniku najbitnije kad su doticne prd**le... :D

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Re: Tesla 6

Post od Azimuth »

Drustvo, drzite se teme inace ce znemanja da vas brise :P

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Tesla 6

Post od znemanja »

Azimuth i ja samo od danas stupili na dužnost, tako da kao novi šerifi budno pratimo da sve na forumu bude pod konac. Vratite se na temu da ne bi palo brisanje.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Tesla 6

Post od vojkan85 »

Azimuth, znemanja, Momci, ako treba neka klopa ili pice za obrisane postice :) :) :). Sala. Kada li ovo cudo mozemo videti uzivo?

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Tesla 6

Post od miodrage »

Uuu ovakav razvoj teme, bez mene da udarim po avemu... pa to je nedopustivo. Serifi, ja moram, a vi radite svoju duznost.
Elem, Muamer Zukorlic, koji je neki tamo dole u Sandzaku, tvrdi da je Tesla pred kraj zivota presao u islam... ja iskreno me znam, ali znam da Teslu svojataju Ameri pre svih la onda mi i Hrvati koji tvrde da je on bio Hrvat.
I sta cemo sad?
Da se vrnemo na temu... ovo obicno smece koje je CT uzeo kako neko rece sa neke gomile, pa dao neki brend i ostalo, ne vredi upola toliko za koliko se prodaje. I to ako hocu da pokusam da budem realan, jer zbog svojih stavova kao i ovde slavljeni Note4, za mene sve to ich ne vredi nista.
Kad se pojavi nesto sa WP/win sistemom videcu, mada, ako cena bude >130€ smatracu je bezobraznom.
Toliko o ovim nazovi uredjajima.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Tesla 6

Post od probotzor »

a cekaj,hoces da ti se uredjaji prosto daju besplatno?

slazem se da je 250e skupo za taj telefon i da bi 200e bila neka gornja granica,ali tebi je sve preko 130e bezobrazno? zasto onda imas telefon skuplji od toga?

a to "obicno smece" je isto smece kao i bilo koji drugi telefon,ako cemo vec tako da pricamo


pratim dosta foruma,ali nigde nisam video toliko neargumentovane rasprave kao ovde(ne mislim konkretno samo na ovu temu sad)
ako ti se vec nesto ne svidja,jednostavno zaobidjes kao sto to rade drugi

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Tesla 6

Post od vojkan85 »

probotzor, Nije hteo to da kaze. Sustina je da ovo nema veze sa nasim proizvodom, jer se sve sklapa i pravi u Kini, i sada smo odjednom mi napravili prvi telefon. Za cenu od 250 evra mozes da biras mobilne telefone po oglasima koji siju Teslu uzduz i popreko. Srpska posla.

Coni
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1743
Pridružio se: Ned, 21. Apr 2013. 10:26
:: LG Leon LTE

Re: Tesla 6

Post od Coni »

Baš tako, neće ljudi da se otvore toliko i rizikuju. Zukorlićeve gluposti neću da komentarišem, čovek lupa ko otvoren prozor, a i Hrvatsko svojatanje Tesla mi se smučilo, ne znam ni što pominješ to...

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Tesla 6

Post od pero0000 »

Možda bi trebalo da se sačeka da telefon izađe, pa da se komentariše, ali ajd...

Cena je prevelika, za te novce(250€) ima da se kupe mnogo bolji telefoni(S4, G2, Mi3, itd...)

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Tesla 6

Post od vojkan85 »

pero0000, Naravno, ali vec u samoj najavi si se postavio sa cenom od 250 evra za nesto sto vec ihaj ima na trzistu. Da je to nesto novo, da je izbaceno nesto sto do sada nije vidjeno pa da se zainteresujes, ali ovako...

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Tesla 6

Post od pero0000 »

Nisam Vojkane uopšte zainteresovan da ga kupim(imam druge svoje "adute" za kupovinu) , samo pratim dešavanja kao i većina na ovom forumu. :)

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Tesla 6

Post od vojkan85 »

pero0000, Ni ja, ali bih voleo da napravimo nesto sto je stvarno nase pa da imamo o cemu da razgovaramo. Prostora sigurno ima i za to.

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Tesla 6

Post od probotzor »

vojkan85 napisao:probotzor, Nije hteo to da kaze. Sustina je da ovo nema veze sa nasim proizvodom, jer se sve sklapa i pravi u Kini, i sada smo odjednom mi napravili prvi telefon. Za cenu od 250 evra mozes da biras mobilne telefone po oglasima koji siju Teslu uzduz i popreko. Srpska posla.

ali niko ne govori da je nas proizvod,vec da je nasa firma samo

ocigledno je da proizvod nije nas i suludo je i dalje se hvatati za to i svadjati se oko toga

a i cinjenica je da ni jedna firma osim kineskih firmi ne proizvodi u redjaje u svojoj zemlji,pa sigurno ne mozes ocekivati da to radi srbija

vojkan85
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1943
Pridružio se: Sre, 14. Nov 2012. 22:52
:: Samsung Galaxy S8
:: Huawei Honor 8 Lite
Lokacija: Beograd

Re: Tesla 6

Post od vojkan85 »

probotzor, Pa tako je pretstavjen, kao nas proizvod ;)

probotzor
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 110
Pridružio se: Sre, 22. Apr 2015. 17:15
:: iPhone SE
:: iPhone 4

Re: Tesla 6

Post od probotzor »

pa u smislu jer ga je izbacila nasa firma

realno,gotovo svaka firma iz bilo koje zemlje,pravi proizvode tamo gde je radna snaga najjeftinija,ali to ne znaci da je proizvod kineski...to je proizvod te firme,a ona sto se tice zakona i papirologije,moze da ga pravi i na marsu


nema smisla hvatati se za trivijaliju kao sto je poreklo proizvoda,kada je ono ocigledno

i nema smisla hvatati se za ime brenda kao sto neki rade,jer da firma nije imala pravo i da nije ispunila uslove za dobijanje brenda,ne bi ga dobila

moramo se razumeti samo oko jos jedne stvari
postoji gomila firmi koja uvozi genericke kineze i lepi nalepnice kao bluberi
tesla ipak radi nesto malo drugacije,a i tesla tableti su se do sada pokazali najbolje od svih tih kvazi uredjaja koje plasiranju druge firme iz ove i okolnih zemalja...cak mogu rame uz rame da stoje uz neki asus ili acer tablet

sto se tice telefona,to stvarno ne znam i ne mogu da pricam dok telefon ne izadje i ne vidim ga,ali ne sumnjam da ce biti dobar.jedino je cena jaca i mislim da bi 200e bila realnija cena za takav telefon (odmah da kazem da ne patim od brenda i zato ne gledam sa visine na uredjaj koji plasira firma koja je nova)

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Tesla 6

Post od araphel »

Ljudi, sve bi sa Tesla tabletima i telefonima bilo u redu da je to neko dizajnirao, smislio, pa dao kinezima da naprave i sastave. Onda bi se to moglo nazvati nasim proizvodom. Tako Apple radi, i niko ne govori da je iPhone kineski.

Ovde je problem što nema govora da je CT sve to dizajnirao i smislio. To je čista laž, i ostajem pri tome dok ne vidimo jasan dokaz suprotnog.

Pritom, da je CT barem odabrao modele koji će se prodavati pod Tesla brendom, pa kinezima malo tapnuo para za neki ekskluzivitet, pa da kažeš hajde neka im bude. Nego se bukvalno identični uređaji prodaju na drugim tržištima pod drugim imenima.

I kako je to onda srpski tablet ili srpski telefon? Kinez smislio, kinez napravio, kinez prodaje na veliko pod kojim god hoćeš imenom...šta je tu domaće?

I da batalimo dalje tu priču.

A ovaj tablet što su nedavno najavili, ne da su skinuli Jolla tablet, nego su sve iskopirali, barem koliko sam ja video.

staff
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 684
Pridružio se: Sre, 13. Mar 2013. 18:14
:: RN3 Pro

Re: Tesla 6

Post od staff »

CT je rekao da oni imaju firmu u Kini od 300 radnika koja proizvodi ove telefone i ljudi iz Srbije su stalno tamo i kontrolisu ih. Ako je tako neka objave kako se zove ta njihova firma u Kini pa da proverimo u kineskom privrednom registru. Ako se ispostavi da je to laz, onda CT treba nazvati pravim imenom a nesto ne verujem u tu njihovu pricu jer su se "njihovi" tableti prodavali u drugim zemljama pod drugim imenom.

Odgovori