Siemens SL 65 Escada

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Siemens SL 65 Escada

Post od stefank »

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-slik ... -Escada/1/ ljudi jel vam ovaj telefon zenski ili ovako svejedno...? :unsure: Meni je ultra lijep, ljepsi cak i od D500, ali... :unsure:

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

heheheheheeheheh pa zar ne vidis da je sacinjen od dragog kamenja on ce se proizvoditi u ogranicenum kolicinama i cena ce mu biti oki 550 i vise evra tako da.....
The Bloody Alboz

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Nije drago kamenje nego Swarovski kristali... :wink: Svejedno, nista od toga, definitivno je zenski telefon... :D :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

em je zenski em mu su mu funkcije katastrofalne jeste lep pravi zenski. :D .................... :D :lol: :D

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

pa ako nesto rekoh ti ja ali i mnogo ce da kosta sto dati 550 i vise evra kad za te pare mozes da uzmas dva visoko kvalitetna fona (npr.d500+6630)tako da je taj fon napravljen a ine koji sa dubljim dzepom a ne za nas koji jurimo po sto prodavaca dne bili nasli fon 10 ili 20 evra jeftiniji od obicne cene
The Bloody Alboz

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Vidim ja cijenu, ali je zenski i to je problem najveci. :P
A ja inace D500 inace vise ne ubrajam u kvalitetne fonove, uzas sam se razocharao u njega... :D

Drobnjak81
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 28. Feb 2005. 15:15

Post od Drobnjak81 »

gov... kao gov... samo slatko, mada fensi telefoncic za dame psiha je to ali opet moda, opravdavam skoro sve to je isplatljivo :lol: !

Kopte3
Banned
Postovi: 58
Pridružio se: Ned, 17. Jul 2005. 15:13
Lokacija: Beograd

Post od Kopte3 »

Ja mislim da boja sve govori... :roll: Kada bi te video neko da setas s njim, pa... ovaj.. reakcije i ne bi bile bas najbolje... :disgust: :o 8) Drzi se ti neceg "klasicnijeg", to ti je moj predlog, ali ako ti se mob bas svidja (a telefon izgleda sasvim okejk), pokusaj da nadjes da li postoji u nekoj drugoj boji, mada opet... :lol: :roll:
Pa dooobroo!

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Hehehehe, Stefane, lepo ti ja rekoh da je to zenski fon.... :lol:
A vidim da su se i ostali slozili samnom :D :lol:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ma i ja kazem sad, na prvi pogled mi nesto bio ok. :D Sad mi je chak bljak... :disgust: :lol: Ali je zato SX1 McLaren Limited Edition strava... :D

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

jeste li vi primetili da je ova escada kod nas drugacije boje i bez onih kamenja ispod tastera nego ona obicna varianta :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky: :blinky:
The Bloody Alboz

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Sve je moguce u zemlji Srbiji....... :D :D
Inace, telefon je o-dvra-tan, u bilo kojoj varijanti....... I to jos Siemens....... Ha, pitam se koja budala ce dati 600 eura za taj krs?! :lol:

mitar
Banned
Postovi: 185
Pridružio se: Ned, 23. Jan 2005. 15:45
Kontakt:

Post od mitar »

pa i ja se cudish posto je fon najavljen jo pre oko 3 mjeseca ako se ne varam vi bilo je potvrdjeno od strane siemensa da ce doci sa onim dragim kamenjima medjutim ovde kod ove 'nase' verzije nema :? :? :? :? :?
The Bloody Alboz

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Mozda u Siemensu kontaju da su ga bez tog dragog kamenja prilagodili prosecnom srpskom kupcu! :lol: :lol: :lol:
To jest, ako je do Siemensa..... Kakvi fonovi se ovde prodaju, ne bi me cudilo da je tu neka treca strana umesala prste, if you know what I mean.... :wink: :lol:

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

sta ma sad ces videti pola beogradskih snobova kako vadi taj simens na sto cim sedne u neki krem kafic. :lol: :lol: :lol:
ma to ti je bre nas narod samo da bude bolji od komsije i to mora da pokaze da bi mu drugi zavideli na tome sta on to ima.
tel je zesca krza ne bih ga ni laserom dirao :D :D :D :D :D :D

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Fon je stvarno bezveze, i izgleda mi kao neki nakit, nista drugo... :uhuh:
Pa i napravljen je za ljude koji vole da se "kite" :lol:

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

samo nek se kite pa kad ih neko mlatne u mraku ili na plazi ili na splavu pa kad im telefon dobije noge bice njima sta sam im ja skrivila pa da ga meni ukradu!!!! :D :D :D :D

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Hehehehe, stvarno si lik, mada moram priznati jos jednom da si opet u pravu :)
Fon stvarno izgleda tako, ono u fazonu ja sam fensy i imam para za bacanje... :D :lol:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Ljudi kakvo drago kamenje, shta prichate? Pa to su Swarovski kristali!!! Link ---> http://communications.siemens.com/cds/f ... rN,00.html . I koliko ja vidim kod nas je doshao u jednom komadu... :dry: A postoji i druga verzija Escade, naravno, razlika je samo u dizajnnu. Link ---> http://communications.siemens.com/cds/f ... rN,00.html . Na ovom liku ima jos nekih Limited Edition Siemensa...

ivana_ns
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 22
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 15:50
Lokacija: NS

Post od ivana_ns »

Svarovski, dijamanti - whatever....... Glupo kaciti na fon kako god da okrenes....... Tako nesto mi se jedino dopalo u Samsungovoj "izvedbi", tj. cuveni T500.....

Odgovori