Siemens CX65/CXT65/CXV65

lale
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 01:47

Post od lale »

da bi prestao skljoc morash da firmweryjesh fon tj da ubacish novu verziju softvera , najnovija je a600 mislim u u njenim specifikacijama izmedju ostalog pishe da sredjuje i to ... ssamo da nabavim kabl pa cu i ja to da sredim ...
bla bla bla

urgh
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 23. Okt 2004. 13:37

infra red....siemens cx65

Post od urgh »

jel ima neko iskustva s ovim vidom konekcije?shta mi je sve tachno potrebno shto se softvera i hardwera ticehe?na koji nachin se odvija komunikacija izmedju fona i pc-a?koji usb-irrda mozete da preporuchite?

lale
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 16. Sep 2004. 01:47

Post od lale »

sam ti treba kabal i driveri ako nemash xp , a ako imash xp ubaci kabal komp sve sam odradi samo stavish telefon i prebacujesh ... e da trebao bi da skinesh sa simensovog sitea i mobile phone menager program mnooogo je dobar ...
konekcija je sam po sebi spora ali to je irda ... npr za prebacivanje nekih 120 slika u rezoluciji 640 - 480 trebalo mi je 10 min
bla bla bla

jacvi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 06. Nov 2004. 23:56

cx65 - jacina zvuka za sms melodiju?

Post od jacvi »

kad preslušavam melodije super su glasne, a kad odaberem melodiju za poruke, kod dolaska poruke ona je tiha a pojačano je do kraja, software je 12. jel se još kome to dešava
I ako da, sta da uradim?

mambo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 09. Avg 2004. 11:54

Gde da nadjem serijski kabal za Siemens CX 65?

Post od mambo »

Ubih se trazeci po BG-u..... mislim da original data kabl nosi oznaku DCA 500 .. potreban mi je zbog flesha....jel zna neko gde i za koliko para mogu da ga nadjem..

mekkto
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 09. Sep 2004. 19:53
Lokacija: zagreb

Post od mekkto »

i meni se to dešava i tu nemožeš napravit ništa osim da si izabereš neku dulju melodiju jer se melodija postepeno pojačava a kad je kratka ne stigne se pojačat do kraja. žalosno.

gusha
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 18. Nov 2004. 19:19

cable

Post od gusha »

gsm service marvel, novi sad, 021-451-186
probaj od ponedeljka

p.s. ne znam kako hoces da izvedes flashovanje sa data kablom, jedino sto mozes je prenos podataka, upisivanje softvera je nemoguce tako (bar full flash-a) :arrow:

la_ninja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 22. Nov 2004. 13:21

Post od la_ninja »

kod mene je verzija programa 06 i deshava mi se da kod premium videa nakon jednog snimljenog nece vishe nego prijavljuje nekakav error. a i samovoljno oduci da se iskljuci. shta da mu radim?

The Riddler
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 20. Dec 2004. 21:51

Post od The Riddler »

Moze li neko da preporuci stabilnu kombinaciju firmwarea i varianta za cx65 sa kojom je zadovoljan u smislu da je pojava bugova eliminisana ili svedena na minimum?

alexxx
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Čet, 13. Jan 2005. 02:32

CX65 <-> Mobile Phone Manager ne vidi telefon

Post od alexxx »

Imam CX65 i skinuo sam Mobile Phone Manager i uopste ne prepoznaje telefon! A kad upalim IC pc mi odmah prepozna mobilni! Program uopste ne reaguje na telefon. Sta treba da radim da li postoji nesto sto treba podesiti u samom telefonu ili je problem u necemu drugom?

nid
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 15. Jan 2005. 13:30
Lokacija: Beograd

Siemens CX 65 download

Post od nid »

Sa kog sajta na internetu mogu da download-ujem java igrice, melodije, teme i slicice za SIEMENS CX 65??

Srbin
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 725
Pridružio se: Sre, 08. Dec 2004. 21:08
Lokacija: Privremeno odsutan :(
Kontakt:

Post od Srbin »

[Probaj ovde - Mozda ti i naleti nesto zanimljivo. Mada igara za cx nema, ali ima za druge serije pa mozda rade

kzeljko
Novajlija
Novajlija
Postovi: 18
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2004. 13:49

Post od kzeljko »

Srbin napisao:[Probaj ovde - Mozda ti i naleti nesto zanimljivo. Mada igara za cx nema, ali ima za druge serije pa mozda rade
probaj na ovom sajtu:
http://wap.siemens-club.ru :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ja sam poskidao dosta dobrih igrica,tema i wav melodija sa tog sajta. :P
p.s. sajt je na ruskom jeziku. :?

ja-sam-lud-100
Banned
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 18. Sep 2004. 10:31

Post od ja-sam-lud-100 »

Slusaj kada pokrenes phone menager idi u setup pa na konection posle izaberi da trazis manual pa posle izaberi tel i noviji i aply pa posle automatic i OK
Kod mene radi tako na infru i na data cable

ppavlovic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pet, 14. Jan 2005. 06:19

Post od ppavlovic »

Hm... Ja imam isti problem sa CXV70 (kupljen u Mobilland).

Probao sam sa dva data kabla, oba su ("turcin/kinez", sta li vec...)... I Nece!
Jedan kabl je bio deklarisan za SIE CF62 (prijavio se kao port COM4), kad sam utaknuo mobilni, nista se ne desava... Na mobilnom u *#06# pod Acc. stoji prazan string... Drugarov Siemns C60 radi na tom kablu bez problema. Kabl ima kontroler/konverter PL2303

Drugi kabl, deklarisan za C55 sa generickim imenom USB Data Cable mi "smrzne" telefon cim ga utaknem.

Telefon ima sledeci info:
CX70
P-Date: 2004-12-04
SW: 36
Variant A100

Elem, IR nisam probao u vezi sa racunarom, ali fercera sa drugim telefonom.

Ima li mi pomoci ili moram da menjam telefon? Moze li uopste da se desi da telefon ne radi sa data kablom ?

ja-sam-lud-100
Banned
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 18. Sep 2004. 10:31

Post od ja-sam-lud-100 »

Nije problem u telefonu vec u kablovima koje imas.
Pokusaj kod nekog u servis da kupis ili se informises o orginalnom kablu bilo koje serije c-m-cx-65 serije i pokusaj posle

MilanLaz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 14. Mar 2005. 00:00
Lokacija: RS

Post od MilanLaz »

Svaki USB kabal mora da ima softwer tačno za mob koji posjeduješ! Ja sam imao MAT USB to serial (nije original) koji je mogao za sve 65-ice i 55-ice sem s65! Kad u popis telefona izaberem sl65, mob mi se zaledi kada ga povežem, a kad instaliram za s55, mob mi se puni, ali ne prepoznaju ga programi! Kupio sam novi kabal i odabrao s65, mob mi ga u *#06# prepoznaje kao DCA-510, što su standardni nazivi za Simensove kablove (DCA-500/510/540)! Imao sam još stariji kabal istog proizvođača i softw za s55 je odgovarao i za mc60 (npr.)!
C25->3210->M35i->A50->MT50->S55->S65

terza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 24. Avg 2005. 09:49

Baterije vece od 1000mAh za CX65, da li ih ima kod nas?

Post od terza »

dobio sam ovaj telefon na poklon i stvarno sam odusevljen , ali video sam da mu je baterija od samo 600mAh sto je malo...

za moj stari M35 sam nasao bio neku bateriju od 1400mAh Li-jon (barem je tako pisalo) ali je stvarno trajala ko luda(preko nedelju dana)

zanima me da li tako nesto moze da se nadje za CX65?? dakle barem 850-900mAh pa na gore(sto jece to bolje ali ne "muzicka snaga :chytry: " nego prava)??

unapred hvala!

p.s. moze i link ka nekom stranom sajtu koji prodaje baterije u evropi i hoce da salje kod nas!

dugi
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2004. 23:50

Post od dugi »

uz cx65 dolazi baterija od 750mAh i otprilike traje cetiri dana uz normalno koristenje. ja za jace nisam cuo

terza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 24. Avg 2005. 09:49

Post od terza »

pa trbalo bi da dodje, ali ja sam dobio bateriju od 600mAh uz aparat. traje dva dana, ali sad sam dobio tel, a ga dosta koristim...


nista onda, koristicu ovu, jer su mi baterije kod nas sumnjivog kvaliteta pa da ne kupujem jacu(na kojoj pise 750) a da mi traje manje od ove koju imam...

hvala puno na odgovoru!

Odgovori