Benq-Siemens S68

mihajlovic
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 189
Pridružio se: Uto, 27. Dec 2005. 13:39
Lokacija: Beograd

Benq-Siemens S68

Post od mihajlovic »

U domaćim prodavnicama se pojavio i prvi Benq-Siemens mobilni telefon. Prvi model koji se našao na našem tržištu je stilizovani i tanki S68, koji doduše nema kameru što će odgovarati pre svega biznis korisnicima.

Slika
Тренутно вршим дужност председника. Мада имам запажене улоге и у другим комедијама.

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

ja ovo ne bih shetao ni da ga dobijem na poklon i +300€ uz njega... :lol: :D dizajn mu je OCAJAN a i funkcije nisu ko zna sta... :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

mica
Banned
Postovi: 101
Pridružio se: Uto, 21. Feb 2006. 11:01
Lokacija: Kac NS

Post od mica »

bas ni meni nije lep a boje koliko vidim ima simensove!!! :D :D Lose 8) 8) 8 8) 8) 8) 8) 8) 8) :D :D :D :D )

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Totalno bzv,uopshte mi se ne svidja... :dry:

Roy Fokker
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 288
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:39
Lokacija: Podgorica

Post od Roy Fokker »

Hahaha! Pa pokažite ga bilo kom "ozbiljnom" starijem poslovnom čovjeku, i dajte mu da bira između njega i onoga što se vama sviđa... mislite da neće uzeti S68? :wink:
Sony Ericsson W950i + Motofone F3 + Acer Aspire One 6-cell + ARCHOS 404

iqa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 09:35

BenQ Siemens S68? Molim za mishljenje...

Post od iqa »

Ljudi... shta mislite o ovom telefonu, da li ga vredi kupiti...?
(s obzirom da nisam bash spreman da iskeshiram vecu sumu)
Hvala unapred...

Saki7
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Ned, 08. Jul 2007. 10:50
Kontakt:

Post od Saki7 »

A koliko kosta S68, ovde na sajtu ne pise da ga ima u prodaji... Koliko novca si spreman da das za mob?

goranj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 04. Maj 2007. 17:33

Re: BenQ Siemens S68? Molim za mishljenje...

Post od goranj »

iqa napisao:Ljudi... shta mislite o ovom telefonu, da li ga vredi kupiti...?
Zavisi sta ocekujes od telefona. Taj telefon je sustinski redizajniran Siemens S75 osim sto nema podrsku za MP3, nema mogucnost prosirenja memorije karticama i nema kameru. Kako vidim niko se ovde ne oglasava da ga prodaje, a koliko znam potpuno legalno se moze kupitit u Idea Extra za nesto manje od 11000 din (oko 140 eur). Ako ti nije stalo da ti telefon bude bas 100% legalan, bolje kupi Benq-Siemens EF81 za 90-ak evra.

iqa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 09:35

Post od iqa »

Ja sam taj telefon video po nishkim radnjama... i koshta samo 55 eura!!!
Uz njega ide i usb kabal... Ne znam, na prvi pogled mi se svideo, jer je tanak i lagan, ima i Bluetooth. Iskreno, nishta mi vishe i ne treba... Samo mi se ne svidja shto ne podrzava mp3, ali koliko para toliko muzike. :wink: Interesuje me samo da li je pouzdan, da l' se brzo kvari i kakva iskustva imate s njim...

goranj
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 80
Pridružio se: Pet, 04. Maj 2007. 17:33

Post od goranj »

Pa neka posebna iskustva, osim sto sam jedan primerak imao prilike da koristim par sati (telefon je od komsije kome sam podesavao parametre za gprs itd) i nemam. Za to vreme nije pravio neke probleme i delovao je solidno. Pored toga lepo je dizajniran. Ako je cena samo 55 eura i daju + dca-140 kabl onda je to sasvim OK kupovina.

A MP3 je nebitan ako nema mogucnost prosirenja memorije - sumnjam da bas moras da imas MP3 ringtones ;-)

Sumnjam da u tom cenovnom rangu mozes naci bolji telefon (skoro toliko npr. kosta Siemens A65 koji se tesko moze porediti sa BS S68)

Odgovori