Palm Treo Pro

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

To ćemo dalje u operaterima da ne idemo i off... :wink: .
Nokia C6

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Evo, i ja pogledah ovo chudo, i na prvi i drugi pogled i nije loshe. Meni se jedino ne svidja kockast ekran :( ali valjda ne mozes sve imati. Videcemo iskustva prvih kupaca, pa onda donositi odluke. Staro je pravilo da se prvi machici u vodu bacaju, pa tako i ja cekam iskustva drugih sa telefonima, i tek onda donosim svoj sud.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Evo komplotnog reviewa: Review: Palm Treo Pro

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

sve u svemu...ispade da je ovo prilično solidna spravica.samo koliko vidim,cena će mu biti malo iznad onog što ja mislim da bi bilo normalno.

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Review za svaku pohvalu kao i sam uredjaj isto :roll:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Joj,ja bih se tako rado dokopao ovoga!Što ga više gledam,sve me više zove.....mada,sa cenom od 500 i neki dolar,mislim da je malo mnogo.To mu dođe oko 400 evrića,a za te pare se može naći štošta.Ne nužno bolje,ali rasprostranjenije,lakše za kasnije uvaljivanje i eventualno serivsiranje :smutny:

Ma ko zna....možda se iskombinuje nešto :wink:

By the way...ja ponovo sanjam 650/680 varijantu...videh jedan 650 u oglasima za 150,ali nemam sad love :cry:

luckyyy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sre, 23. Jan 2008. 19:32

Post od luckyyy »

Te pare sigurno ne vredi, ali hajde da sacekamo malo, cene idu dole svim uredjajima.
P.S. licno mislim da ti fali jedan Win Mobile u tvojoj kolekciji...
:D
Old Nokia ::: Asus Zenfone Max Leather Black

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

luckyyy, imao sam TYTN i bio mi je sasvim ok,winmob je super zbog gomile softvera,ali plm OS me privlači svojom neoborivošću i tvrdoglavom jednostavnošću. :wink:

Istina,kad bih mogao nešto od ova moja tri čuda da zamenim za neki solidan winmob,to bih verovatno i uradio :wink:

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

araphel, čitao sam da je palm OS ne moguće oboriti,a drćao sam jedan treo 750 u ruci (nisam palio) meni je on lepši od ovih novih palmova!
Nokia C6

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Ja sam prilicno citao o palmu, i informacije su prilicno kontradiktorne, od toga da je mrtav skroz, do toga da se ocekuje neka nova verzija 2009, ali u nacelu mislim da je windows u prednosti nad palmom, dok je jedina prednost palma ta individualnost, sto je fino; ali opet nosi sa sobom manjkavosti koje je araphel spomenuo.

Ne znam zasto, meni je od ovog cuda ljepsi treo 680, pa cak i treo 800w, cija je jedina mankavost u odnosu na pro, slabija baterija.

Sto se tice dobavljivosti;, to jeste problem, slabo se prodaju, cak ni u Hrvatskoj, ga nema, ali zato prada, soul, luna itd, nema da fali.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

tehno maniac
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1594
Pridružio se: Ned, 29. Jun 2008. 08:26

Post od tehno maniac »

Nisam jedini kome se više sviđa 680/750,nekako mi imaju neki šmek,ne znam,šmekerski izgledaju :) .kefalo, je sam video jedan jedini palm uživo u svom životu a to je 750 i nikada više! :cry:
Nokia C6

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

kefalo, tehno maniac, Ja kad bih našao nov narandžast 680 ili eventualno crven,verujte mi da se ne bih razmišljao.Rado bih ga posedovao.Ali ne pada mi na pamet da kupujem po ovim cenama.360 evrića za Treo 680,za koliko ga prodaju u ovo malo radnji što šatro zvanično uvoze,to je nenormalna cena.Taj telefon nov ne bi trebao da ide preko 200 evra plafon!

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

araphel,
pa to jeste problem, sto ako nemas mogucnosti iz vana, ostajeti malo alternativa.
Naravno, Treo 680 ni u snu ne vrijedi 360 evra
tehno maniac,
Vidio i drzao Treo 600,680,750 i centro, ova dva srednja su najljepsa, po meni.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Mislim da se kod nas pojavio i Treo 500v u Gigatronu, izgleda dobro, steta sto nema TS i Wifi.
Ovaj Treo Pro mi deluje pomalo jeftino, kao da ce da skuplja otiske
Motorola Moto G

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

treo 500 je u suštini kopija HTC s620,samo bez wifi i još sa malim fizičkim izmenama...ali to je u suštini to,smartphone edition,qvga ekran...mnogo para traže za njega u gigatronu,kao uostalo i za sve treo uređaje...ali šta je tu je....Treo 650 je bio keva,pa još onaj black Tie edition....mmmmmm :roll:

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Pa i nije bas kopija s620 - ima jaci/brzi procesor, a i 2.5mm jack, tako da uz obican adapter moze da sljaka kao mp3 plejer sto se ne moze reci za s620. Takodje ima bolju kameru iako je isto 2mp. Mislim da je cena oko 320 jura.
Motorola Moto G

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

Ljudi evo sam u novinama, PC press, nasao reklamu firme difo, odnosno rrc, za koju sam cuo jos od ranije da je veleprodaja palm i htc aparata.
E i u ponudi izmedju ostalog i palm treo pro, pa me interesuje, da li neko ima informaciju da li je stigao u neku od maloprodaja, jer me interesuje cijena.
Inace najskuplji legalni palm je treo 680 i kosta 370 evra, dok im je najjeftiniji centro i kosta 300, pa me sad interesuje koliko bi mogao ispasti ovaj kod nas.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

kefalo, sigurno preskupo.inače,čini mise da sam video centro za manje para,oko 250,tako nešto.Očekujem da neće tresnuti manje od 5 glavica za ovo čudo u maloprodaji,što je po mom mišljenju zaista mnogo.

kefalo
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 854
Pridružio se: Pon, 04. Jun 2007. 19:46
Lokacija: beograd

Post od kefalo »

araphel, jeste 5 glava je previse, postoje fonovi i to legalni, bolji za te pare.
Centro je na IT svet bio 285, a sada je 300, sto je vjerovatno posljedica fluktuacija kursa, jer nasi su trgovci prepredeni, dinar ojaca, ali se niko ne odrice tog ekstra profita, dok na drugoj strani, kad malo poskoci evro, odmah eto razloga za korekciju,naravno na gore.
Doktor Foster, krenuo za Gloster u vrijeme strasne kise.... U baru je stao, do pasa propao u Gloster ne ide vise....
SE W950+senheiser sluske, MOto F3

Wicker Man
Expert
Expert
Postovi: 2120
Pridružio se: Sub, 06. Jan 2007. 14:53
:: HTC Desire
:: Sony Ericsson K800
Lokacija: nije poznata

Post od Wicker Man »

Ja sam veliki ljubitelj trea,ali ovo je prvi put da mi se jedan treo ne dopada.Nije dizajn tako los ali nema onu "crtu",onaj smek ranijih modela.Kada bi mi bio ponudjen ovaj ili 650/680 odlucio bih se vrlo lako za opciju broj dva. :roll: (pusti snovi)
When I'm walking a dark road I am a man who walks alone!

Odgovori