Honor 8 lite

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Goran85
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 01. Jul 2018. 23:55
:: Honor 8 lite

Honor 8 lite

Post od Goran85 »

Molim Vas ako neko može da mi pomogne da rešim problem. Naime kosristim honor 8 lite malo jače od godinu dana i od početka imam problem sa kamerom. Kad hoću da je uključim da nešto fotografiše nekad moram da čekam i po minut da bih mogao da koristim kameru, uglavnom onda kad treba na brzinu da uslikam nešto pa mi tada dođe da ga tresnem o zemlju.... :) Da li neko zna kako da rešim problem? Drugi problem je u imeniku jednostavno kad sa desne strane hoću da odaberem neko slovo u imeniku telefon ne reaguje na zadatu komandu....

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: Honor 8 lite

Post od 95Darko »

Ja imam honor 8 lite, ali nemam tih problema... Fabricki reset resava vecinu problema, verovatno ce i taj tvoj..

Ili probaj prvo udji u settigns pa nadji aplikaciju za kameru i idi Force stop.. Pa je pokreni opet

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Honor 8 lite

Post od Sale_M »

Goran85 napisao:Molim Vas ako neko može da mi pomogne da rešim problem. Naime kosristim honor 8 lite malo jače od godinu dana i od početka imam problem sa kamerom. Kad hoću da je uključim da nešto fotografiše nekad moram da čekam i po minut da bih mogao da koristim kameru, uglavnom onda kad treba na brzinu da uslikam nešto pa mi tada dođe da ga tresnem o zemlju.... :) Da li neko zna kako da rešim problem? Drugi problem je u imeniku jednostavno kad sa desne strane hoću da odaberem neko slovo u imeniku telefon ne reaguje na zadatu komandu....
Ako mozda koristis memorisjku za cuvanje slika promeni u memoriju telefona.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: Honor 8 lite

Post od Ensiferum »

Vrati na fabricka podesavanja i obavezno ubaci kvalitetniju memorijsku karticu klase 10, ako mislis da cuvas slike na njoj. :wink:
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: Honor 8 lite

Post od 95Darko »

Jos nekome?Slika

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Honor 8 lite

Post od sugarcoated_ass »

Stiglo je kolegi, koji je uzeo moj honor 8 lite, pre koji dan. Nije imao mesta za apdejt pa ne znam da li ga je još vozdigao. Videću posle godišnjeg. [emoji38]

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

95Darko
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 278
Pridružio se: Sre, 10. Dec 2014. 16:34
:: Xiaomi Redmi Note 7
:: //

Re: Honor 8 lite

Post od 95Darko »

Ja cu morati pola telefona da obrisem za ovo [emoji23]

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk

alex1986
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 20. Avg 2018. 20:34
:: samsung
:: huawei

Re: Honor 8 lite

Post od alex1986 »

pomagajte :D imam problem sa zakljucavanjem ekrana tj sifrom za isti..vezao sam je sa otiskom prsta da mogu i ovako i onako da otkljucam al sam je u medjuvremenu hteo da je promenim i zaboravim je ladno..i sad samo otiskom otkljucavam nmg cak da ga vratim ni na fabricko,trazi mi svuda tu sifru. Kko da je ponistim ili sta vec..

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Honor 8 lite

Post od TosaNS »

koju šifru ti traži da vratiš na fabrička podešavanja da li PIN ili PUK ? ako možeš da ga vratiš na fabričko podešavanje uradi to bolje nego da zaključaš telefon da ga ni bog otac više ne može otkljućati :)
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Honor 8 lite

Post od sugarcoated_ass »

Traži šifru koju je on zaboravio. Ako ništa možeš mu hard reset odraditi. Ugasi telefon, drži Volume+ i power dok se ne pojavi logo. Odatle možeš odraditi factory. :)

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Odgovori