Huawei P10 lite

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: Huawei P10 lite

Post od Ensiferum »

Ccyo, trebalo bi da podrzava, verzija LX1i LX1A za evropsko trziste podrzava LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps. 8)
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Ccyo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 03. Jul 2018. 19:39
:: Sony Xperia V

Re: Huawei P10 lite

Post od Ccyo »

Ensiferum napisao:Ccyo, trebalo bi da podrzava, verzija LX1i LX1A za evropsko trziste podrzava LTE-A (2CA) Cat6 300/50 Mbps. 8)
hvala na odgovoru :lol:

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

Stigao Oreo update i na moj telefon preko Telenor mreže, opšti utisak je da ništa posebno ne primećujem novo i drugačije, osim što su u opcijama grupisana podešavanja, čini mi se da baterija duže traje, a primetio sam da se pojavio i neki novi hi folder koji mi se kreirao za aplikacije koje su bile gurpisane u top folderu. Pitam se koja je svrha tog Hi foldera da li neko može da mi odgovori. Nisam napomenuo da me posebno iritira to što su neke ikonice promenile svoj oblik i postale okrugle za razliku od originalnih koje su zadržale svoj kockasti oblik. Izgleda smešno i glupo jer mi se više sviđalo kako je bilo do sada uniformno, nema pomoći tako mora biti već sam se raspitao jer idioti iz google-a guraju kroz Oreo taj okrugli oblik ikona i neki programeri su to prihvatili i napravili taj novi izgled ikona dok neki to još nisu uradili pa sada izgleda smešno da ne kažem ko cirkus, pa bar da postoji opcija kojom se može birati kako će izgledati ikona na desktopu ovako si primoran da imaš to što ti neko drugi servira, a to me baš nervira. To me je oduvek nerviralo kod androida što ako menjaju nešto ispod haube nema teorije da se nešto ne pokvari na površini pa makar to bile i glupe ikone.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

ciklon
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 532
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 07:03
:: Mi Note 10 Lite

Re: Huawei P10 lite

Post od ciklon »

Скини неки Huawei-јев icon pack или у продавници нађи неки custom који има иконе истог облика.

knezevic76
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 356
Pridružio se: Sub, 06. Sep 2014. 13:35
Kontakt:

Re: Huawei P10 lite

Post od knezevic76 »

TosaNS napisao:Stigao Oreo update i na moj telefon preko Telenor mreže, opšti utisak je da ništa posebno ne primećujem novo i drugačije, osim što su u opcijama grupisana podešavanja, čini mi se da baterija duže traje, a primetio sam da se pojavio i neki novi hi folder koji mi se kreirao za aplikacije koje su bile gurpisane u top folderu. Pitam se koja je svrha tog Hi foldera da li neko može da mi odgovori. Nisam napomenuo da me posebno iritira to što su neke ikonice promenile svoj oblik i postale okrugle za razliku od originalnih koje su zadržale svoj kockasti oblik. Izgleda smešno i glupo jer mi se više sviđalo kako je bilo do sada uniformno, nema pomoći tako mora biti već sam se raspitao jer idioti iz google-a guraju kroz Oreo taj okrugli oblik ikona i neki programeri su to prihvatili i napravili taj novi izgled ikona dok neki to još nisu uradili pa sada izgleda smešno da ne kažem ko cirkus, pa bar da postoji opcija kojom se može birati kako će izgledati ikona na desktopu ovako si primoran da imaš to što ti neko drugi servira, a to me baš nervira. To me je oduvek nerviralo kod androida što ako menjaju nešto ispod haube nema teorije da se nešto ne pokvari na površini pa makar to bile i glupe ikone.
Barem ikone i fontove možeš menjati kako želiš.
Ubaciš samo temu sa prethodne verzije i gotovo.

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

Stigao mi neki mali update - ispravke i tako to oko 300mb :) Da li je nekom poznato šta ispravlja?
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

liman3
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 407
Pridružio se: Sre, 28. Maj 2014. 08:54
:: P10 Lite

Re: Huawei P10 lite

Post od liman3 »

To je samo Google security patch za jul (iako je avgust [emoji23] )

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

Samo da ne pokvare nešto sa tim pečom, baterija se konačno vratila u normalu...

Poslato uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

dachakragujevac80
Expert
Expert
Postovi: 2328
Pridružio se: Sre, 03. Sep 2014. 16:44
:: Iphone 11 pro

Re: Huawei P10 lite

Post od dachakragujevac80 »

Jel moze na ovom telefonu da se zameni samo prednje staklo,bez tača?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka

Odgovori