Huawei P8 lite

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Huawei P8 lite

Post od Joker123 »

Deksi, Ensiferum, meni je stao na B602 update-u i tako je već 2-3 mjeseca,ništa od update-a ne dolazi a i nema potrebe,od B584 je čini mi se svaki isti,samo security patch-evi. Nema nugata za ovaj telefon nažalost.. Mislim da bi hardverski mogao da ga podnese s obzirom da su neki slabiji telefoni dobili isti,ali šta je tu je,skoro 3 godine je star telefon.

Stole Balkanboy, tako je isto i kod mene,sve je u redu,a telefon sam kupio nov prije oko godinu ipo. Baterija mu je generalno mana,jedva izgura dan,ali meni ne smeta toliko jer ga dopunjujem na poslu ako ga malo više koristim..

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Huawei P8 lite

Post od Deksi »

Moj telefon došao do B631, da nikakvih vidljivih izmena nema sa ovim apdejtima.

Poslato sa jugoistoka.

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Re: Huawei P8 lite

Post od Ensiferum »

Deksi, isto B631 i EMUI 4.03. Sve su to neke sitne zakrpe. Mislim da bi mogao da gura Nugat bez problema iako je star 3 godinw. Samo da mu je jaca baterija, P9 Lite ima solidnu autonomiju.
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

Joker123
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 27. Jul 2016. 22:46
:: //
:: //

Re: Huawei P8 lite

Post od Joker123 »

Da i meni je emui 4.0.3,a pretpostavljam da je kod vas single sim s obzirom da je B631,za moj je B630 ili B628.Ma mogu da skinem i ja taj update pa ručno da update-ujem preko dload-a ali nema potrebe,vidim sve je isto već neko vrijeme ništa se ne mijenja.Ispeglali su ovaj telefon koliko su htjeli,generalno nema bagova i problema sem baterija koja je standarno loša nažalost i što developeri nisu napravili potpuno funkcionalan custom rom (teško se bore sa kirin 620 chipsetom).

A da, i ja mislim da bi gurao nugat bez problema,ali Huawei nas nije počastio.Mada fino radi na MM ja nemam prigovora. :)

Stole Balkanboy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 23:42
:: Xiaomi Mi 9 Lite
:: Huawei P8 Lite

Re: Huawei P8 lite

Post od Stole Balkanboy »

I moj je stao na B602, EMUI 4.0.3. Ovo mi nije jasno uopšte ali se ne bunim nimalo, kada sam prešao sa 5-ice na 6-icu dobio sam Dual sim mogućnost, iako je moj telefon Single sim :lol: :lol: :lol:

Shtefanek
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 18. Jul 2018. 12:47
:: Huawei P8 lite

Re: Huawei P8 lite

Post od Shtefanek »

Zdravo! Imam Huawei P8 Lite i nece da mi udje u kameru i u galeriju. Da li znate sta je problem i kako ga resiti? Hvala unapred

Stole Balkanboy
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 124
Pridružio se: Sub, 12. Nov 2011. 23:42
:: Xiaomi Mi 9 Lite
:: Huawei P8 Lite

Re: Huawei P8 lite

Post od Stole Balkanboy »

Probaj da ga vratis na fabricka podesavanja. A pre toga sacuvaj sve sto ti je bitno!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Huawei P8 lite

Post od Deksi »

Tako je meni bio pobrljavio kada sam bio instalirao Microsof launčer, resetom sam bio rešio problem.

Poslato sa jugoistoka.

MikeTask
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Feb 2017. 16:20
:: Idol 3(4,7)

Re: Huawei P8 lite

Post od MikeTask »

Imam jedan problem sa p8 lite. Ekran i tač su čitavi. Sve se lepo vidi na ekranu. Donji deo ekrana je otkazao gde je ona traka za nazad itd. 20% donjeg dela ekrana je otkazalo. Da li je otišao samo tač ili i ekran sa tačem? Pitam da znam šta da naručim da li samo ekran ili samo tač ili oba u kompletu. I još jedna stvar, da li bih ja to sam mogao da zamenim? Hvala na svakoj pomoći.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Huawei P8 lite

Post od Deksi »

Imaš na youtube kako se rastura telefon, pogledaj pa proceni možeš sam to da odradiš. Mislim da je bolje, bezbednije i lakše da se zamene tač i ekran samo dali ti se to isplati da radiš i ulažeš u taj telefon. Mada rade oni i dalje odlično, ja sam moj skoro promenio i dve ipo godine je radio bez problema.

MikeTask
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Sre, 08. Feb 2017. 16:20
:: Idol 3(4,7)

Re: Huawei P8 lite

Post od MikeTask »

Ok. Hvala na savetu. Videću već da li da se mučim i ulažem u njega ili da dodam pa da uzmem bolji. Inače ja imam mate 10 i odličan je. Ovaj mi stoji sa strane zbog toga pa sam rešio da ga sredim.

Odgovori