Huawei P10 lite

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

Iako je bio abdejt za instagram on nije popravio gašenje telefona i dalje se dešava taj problem neaktivnog ekrana.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Abioye
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2016. 16:06

Re: Huawei P10 lite

Post od Abioye »

Instaliraj aplikaciju "Caffeine", pa probaj...

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

Probaću tu aplikaciju trebalo bi da radi posao, hvala na odgovoru.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Abioye
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Ned, 02. Okt 2016. 16:06

Re: Huawei P10 lite

Post od Abioye »

Nema na čemu, aplikacija je dobro radila ali odavno nije ažurirana, vidim da prijavljuju da na novijim telefonima negde radi a negde ne, zavisi od telefona do telefona

GoranKica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2017. 13:32
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od GoranKica »

Jel ima jos neko problem sa baterijom svaki brzo se prazni? ?

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

ne ja sam prezadovoljan sa baterijom koja uz moje korišćenje izdrži dva dana bez problema
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei P10 lite

Post od sugarcoated_ass »

Svi koje znam da ga imaju su prezadovoljni baterijom.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei P10 lite

Post od Evindzer »

Dakle, braćo, jedno pitanje na brzaka: da sad možete da birate, da li biste opet kupili ovaj fon ili ne?
Jedna prijateljica hoće da zameni slomljeni G2 i kupi G4, a ja sam joj predložio ovaj model.

mugy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2009. 20:56

Re: Huawei P10 lite

Post od mugy »

Evo i ja imam problem sa baterijom.Na B127 je nekako i drzala,ali posle update-a na B183,trosi se ko luda.Ne moze da predje nekih 4.5h SOT-a,pa mogu da radim sta hocu.Imam osecaj,da svaki put kada pipnem samo telefon,ode 1% baterije.Radi on odlicno,ali me baterija nervira svakim danom sve vise.Ponovo ga sigurno ne bih kupio,a i ovaj se nece jos dugo zadrzati kod mene.Podrska im je isto katastrofa.Isti fon,za isti region,uzet kod istog operatera,na jednom stigne update,a drugi ceka po mesec dana.Kolega ima potpuno isti telefon kao ja,uzet kod istog operatera,Single SIM,za isti region.Njimu pre malo vise od nedelju dana stigao update na B185,kod mene jos uvek nista.Nemam nameru da cekam mesecima,da oni popravljaju svoje greske.A i updat-i,ne resavaju nista bitno,vec neke potpuno nebitne stvari.Da mozda ovi iz Huawei-a,ne znaju ko je vlasnik,pa po tome pustaju update? :) Hvala.Prvi i poslednji fon,ove kompanije,koji sam ja uzeo.Definitivno ovo ide kod devojke,jer se njoj mnogo svidja dizajn telefona,a i koristice ga kao Nokia-u 3310 :)

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

Evindzer napisao:Dakle, braćo, jedno pitanje na brzaka: da sad možete da birate, da li biste opet kupili ovaj fon ili ne?
Jedna prijateljica hoće da zameni slomljeni G2 i kupi G4, a ja sam joj predložio ovaj model.
Kratko i jasno da.

@mugy nije mi jasno kako imaš problema sa baterijom, meni izgura komotno dva dana sa nekim prosečnim korišćenjem, koje podrazumeva čitanje i slušanje muzike telefon ne koristim za igru.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei P10 lite

Post od Batak »

Evindzer napisao:Dakle, braćo, jedno pitanje na brzaka: da sad možete da birate, da li biste opet kupili ovaj fon ili ne?
Jedna prijateljica hoće da zameni slomljeni G2 i kupi G4, a ja sam joj predložio ovaj model.
G4 ni najgorem neprijatelju. Crkavanja su neizbezna.
Koliki joj je budzet i koji su prioriteti? Ja ne bih isao na P10L ali je najbolje da otvoris temu pa da prodiskutujemo.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei P10 lite

Post od Evindzer »

Hvala svima za odgovore.
Budžet do 350€ - mislim da ima više tema sa sličnom cifrom. Pritom u obzir dolaze samo regularne radnje (sa najvećim cenama), ništa oglasi i te varijante. Ona je specifičan slučaj, ne zna ni šta neće, a kamoli šta hoće, pa sam pomislio da bi joj ovaj vršio pos'o na malo duže staze.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P10 lite

Post od znemanja »

^Za tu cifri ima boljih modela od P10 lite. No, za to otvori posebnu temu.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei P10 lite

Post od sugarcoated_ass »

J7 2017 u Gigatronu ista cena kao P10 lite. Kraj. Ne moraš da otvaraš temu. [emoji38]

Sent from honor 8 lite using Tapatalk

Batak
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1118
Pridružio se: Pon, 01. Maj 2017. 11:31
:: Samsung S8 plus

Re: Huawei P10 lite

Post od Batak »

+1

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

mugy
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 81
Pridružio se: Pon, 27. Jul 2009. 20:56

Re: Huawei P10 lite

Post od mugy »

@TosaNS,i ja P10 Lite ne koristim za igru,ali ga ne koristim ni kao obican telefon,jer on to i nije.Ovo je smartphone.Ovo sa baterijem je software-ske prirode i moze da se resi,ali to kod Kineza ide malo teze.Rekao sam sebi i pre ovoga,da nikada vise necu uzeti Kineski telefon,skuplji od 100 evra,a uzeo sam.Ovo ce biti definitivno poslednji put.Telefon je sasvim ok i radi zaista odlicno,ali zbog te njihove neozbiljne pordrske i update-a,koji kasne i nicemu ne sluze,osim da jos vize zeznu rad telefona.O Huawei podeli na regione,necu ni da pricam.Neverovatna nebuloza.Videh,kupih,koristih,hvala lepo,ali ne. :)

Evindzer
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 9942
Pridružio se: Ned, 24. Avg 2014. 20:07
:: Samsung Beleška 10
:: Široka Noklica

Re: Huawei P10 lite

Post od Evindzer »

znemanja napisao:^Za tu cifri ima boljih modela od P10 lite.
U regularnim prodavnicama?
sugarcoated_ass napisao:J7 2017 u Gigatronu ista cena kao P10 lite. Kraj.
Predložio već. Neće, prevelik. :)

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Huawei P10 lite

Post od sugarcoated_ass »

Sledeće jedino A5 2017, ali on je malko skuplji, skoro 380€, a za malko manje para možda Moto G5 plus. Tako da baš i ne bih rekao da ima previše opcija kad su regularne radnje u pitanju.
Naravno za još manje para ima honor 8 lite koji je provereno dobar, ali ako već ima para za P10 lite / J7 2017 onda koji su ipak nešto bolji onda je bezveze njega gledati.
Ali jbg... Pali onda temu.

Sent from honor 8 lite using Tapatalk
Poslednja izmena od sugarcoated_ass u Uto, 24. Okt 2017. 19:51, izmenjeno 2 puta ukupno.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P10 lite

Post od znemanja »

Za poređenje otvori temu, svaki dalji off će biti obrisan.

Sent from my Samsung Galaxy S8 using Tapatalk
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

TosaNS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 733
Pridružio se: Pon, 19. Sep 2016. 16:36
:: Xiaomi Mi 9 lite
:: Huawei p10 lite

Re: Huawei P10 lite

Post od TosaNS »

@mugyli obzirom da si napisao da p10 light ne koristiš kao obican telefon, molim da mi pojasniš za šta konkretno korsitiš telefon jer me zbunilo da možda ja dovoljno ne upošljavam svoj telefon.

Kažeš da je problem sa baterijem je software-ske prirode ali kako onda da ja nemam taj problem kao ti, a vidim da ni ostali ljudi koji takođe koriste ovaj telefon nemaju taj problem softverske prirode? Da li si možda nešto radio na telefonu mislim instalirao, modovao?

Razumem da nisi ljubitelj Kineza i da nikada vise nećeš uzeti Kineski telefon, koji je skuplji od 100 evra,a eto ipak si uzeo pa mi se čini da to tvoje nezadovoljstvo Huaweiem, možda jeste pravi razlog tvog problema :). Nisi konzistentan jer prvo tvrdiš da ima neki softverski problem, a onda u drugoj rečenici kažeš da je telefon sasvim ok i da radi odlicno,pa se onda žališ na neozbiljnu podršku koja ume da zezne rad telefona. Pitam se da li je tvoj problem softver ili podrška, po meni ni jedno ni drugo.

Jasno mi je da si nezadovoljan Huawei telefonom mada ima ljudi koji su nasuprot tebi zadovoljni tim "Kinezom" i koji će vrlo rado ponovo kupiti telefon brenda Huawei pre neki drugi pogotovo ako u prodavnici nema drugog boljeg izbora osim tog :).

Danas je teško kupiti telefon za gotov novac da se ne zadužiš da li u banci ili kod prodavca (provajdera: Telenor, MTS; VIP), kad govorim o našem tržištu, tako da najčešće ti prodavci svojom ponudom i određuju šta će se prodavati na policama. Pretpostavljam da bi danas svi voleli da imaju ili Iphon ili s8 ali na žalost ne radi svi u jakim firmama koje ili vam kupe telefon ili vam daju takvu platu da možete sebi priuštiti taj model ali bez obzira na na to svakako imate izbor šta uzeti spram budžeta sa kojim raspolažete.
Ukoliko ti se neki proizvod (ne)sviđa, podeli svoje mišljenje, ali ne pokušavaj da ubediš ostatak planete da živi u zabludi.

Odgovori