BlackBerry Storm 9530

serija 7000, 8000, 9000
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS
hkusec
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 19. Jan 2012. 22:40

BlackBerry Storm 9530

Post od hkusec »

Pozdrav!

Prije par dana sam kupio od jednog lika novi BlackBerry storm 9530. Imam problema sa njime... :smutny:
Ne mogu nikako složiti internet opcije. Mogu zvat, slat poruke, ali ne mogu na internet... Gledao sam malo po internetu za Blackberry-e ali ništa. Ja na svome mobitelu nemam ništa pod Service Book, prazno je... Dok idem pod Mobile Network tu mi je složena Network Technology na GSM/UMTS i upaljen mi je Data Services i While Roaming... Kada odem na svoju mrežu i Diagnostics Test, pa Run pišu mi podatci o mreži i piše mi da BlackBerry nije registriran i Connected to BleckBerry: Abort, te ispod pod Service Book piše Unknown... Trebao bih pomoć, ako netko zna... Prvi put se susrećem s BleckBerry-em, ovak je super, malo je kompliciran i još taj internet ne radi...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

hkusec, moze biti da to ne vazi za novije modele, ali ako se dobro secam BB Internet browser ocekuje da imas aktivne BIS/BES servise i ne radi sa GPRS/3G konekcijama.
Probaj da nadjes Operu Mini za blekberi pa je instaliraj i probaj da iz nje pristupis internetu.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

hkusec
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 19. Jan 2012. 22:40

Post od hkusec »

Hvala, tomas.hokenberi, svaka informacija mi dobro dodje, jer se prvi put susrećem s njime, a baš i nema nešto o tom mojem blackberry-u na internetu ili ne mogu nać...
Ne razumijem te BIS/BES servise... Jel se da to složiti free ili se mora to plaćati?
Probao sam već sa Operom ali ništa... Idem probati ponovno...

Odgovori