BlackBerry 9800 Torch

serija 7000, 8000, 9000
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS
Dragana_Dada
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 13. Mar 2011. 12:03

BlackBerry 9800 Torch

Post od Dragana_Dada »

Da li neko zna gde kod nas mogu da nadjem originalnu futrolu za ovaj telefon? Na nekim hrvatskim sajtovima sam videla da postoji i u rozoj boji
i to kozna, kod nas ne mogu da pronadjem... Pa ako neko zna nek me obavesti,
unapred hvala :roll: :)

Beli Mag
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Pon, 13. Feb 2006. 12:59

Post od Beli Mag »

a st ose tice ovog modela... radi li skajp na njemu? na skajovom sajtu kaze da ovaj model nije kompatibila :blinky:

na sajti je ponudjeno samo BlackBerry® devices: BlackBerry® Storm™ 9530, BlackBerry® Storm 2™ 9550, BlackBerry® Curve™ 8330, BlackBerry® Curve™ 8530, Blackberry® Curve™ 3, BlackBerry® Tour™ 9630, BlackBerry® 8830 World Edition and Blackberry® Bold™ 9650.

dule88
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 318
Pridružio se: Uto, 27. Sep 2011. 19:03
Lokacija: Beograd

Post od dule88 »

Ima li neko ovaj model?Kakav je telefon uopsteno?Vidim da je kod operatera najskuplji,skuplji cak i od S2 a ne znam zasto.Deluje lepo,ima lepu tastaturu ali mali ekran.

avram92
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2011. 13:18
Lokacija: Beograd

Post od avram92 »

Nemam taj model,ali sam vec 2 godine korisnik bold-a 9000.Telefon,koliko sam ja imao prilike da ga vidim je prosto u nekom smislu pojava.Ukusi se razlikuju al meni se svidja to resenje slajd telefona,touch screen i qwerty tastatura po meni odlicno resenje,ali isto tako ukusi se razlikuju. A sad ono glavno pitanje,zbog kog sam morao da prokomentarisem jeste Zasto je kod nasih operatera skuplji od s2. Pa ja imam neku teoriju, a ona zvuci ovako, da se nasi dragi operateri vode nekom politikom,da ako hoces blackberry i imas blackberry da ujedno i imas pare,i da tebi to ne predstavlja problem,mislim na cenu.I ako je S2 dosta bolji po pitanju hardvera a i sad isto tako po pitanju softvera,posto je Android dosta bolji za koriscenje i pruza vise mogucnost nego BB OS 7 (to je,ja mislim,poslednji Os za bb), i naravno vise odgovara nekom prosecnom korisniku da kazemo,koji nije striktno vezan business opcijama koje pritom pruza BB. A ovo za operater kazem iz licnog iskustva,posto sam imao neprijatnu situaciju da sam otisao izvan zemlje,sa naravno BB,na 4 dana,koristio ga minimalno (pod tim smatram da sam imao 2 dolazna poziva,i mozda sve ukupno 10 poruka),a da i da poslednjeg dana ga nisam ni koristo posto se ispraznila baterija a ja nisam imao mogucnosti da ga napunim,znaci telefon ugasen.To je da kazem 3 dana u inostranstvu u roamingu sa gore navedenim koriscenjem.Presli smo granicu,vratili se u Srbiju,iz ciste znatizelje da vidim koliko ce iznositi taj roaming,ubacim karticu u drugi telefon.... I imao sam sta da cujem, vase trenutno zaduzenje iznosi 13.500 da zaokruzimo naravno bez pretplate i ostalog.Nisam mogao da verujem,al prosto kad sam otisao da ulozim zalbu,rekli su mi na fin nacin,ali gospodine vi imate blackberry,naravno zalba nije prihvacena,tako da mislim da je to razlog zasto je skuplji od s2 :wink:

samo-partizan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 117
Pridružio se: Ned, 10. Dec 2006. 00:46
Lokacija: Novi Sad

Post od samo-partizan »

Interesije me dali prilikom prikopcavanja slusalica mora negde u opcijama da se aktiviraju ili samo da se utakmnu te 3.5 slusalice u tel.I da ima li aplikacija za radio da se slusa.

NiksMan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 07. Jul 2013. 15:21
:: blackberry 9800

Re: BlackBerry 9800 Torch

Post od NiksMan »

imao sam jednu nezgodu sa ovim telefonom, pre svega odlican je i zaista je najbolji telefon koji sam ja ikada imao, stoga jako zalim za njim. a situacija je sledeca, ukljucio ga na punjac, koji je pustio jace impulse jer se pokvario, i sprzio mi nesto u telefonu od cega on vise ne moze ni da se upali..zna li neko za tako neki slican slucaj i da li se tu ista moze popravljati..?

lugercina
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 25. Jul 2013. 22:52
:: blackberry 9800
:: nokia

Dekodiran 9800

Post od lugercina »

Pozdrav drustvo posjedujem telefon bbtorch 9800 koji je skinut sa A1 mreze

imam problem sto ne mogu niti jednu aplikaciju da instaliram na njega (watsapp viber i sl.) te se uopste ne mogu da logujem bbaps svaki put mi izbacuje istu poruku da provjerim da li sam konektovan na wifi ili You are currently on service plan that does not suport this aplication please connect your service provider to upgrade your data plan

ili tako nesto zavisno koju aplikaciju pokusavam da koristim.
pokusao sam an app world da se konktujem i preko kompjutera ali nije uspjelo tu sam dobio poruku da da ne moze da registruje uredjaj jer ga koristi druga aplikacija
ako neko nesto zna kako da rijesim ovaj problem neka pomaze kako zna :D
inace koisti mrezu mobilna srpske

Odgovori