BlackBerry Curve 8310

serija 7000, 8000, 9000
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS
tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

davidludak, posto, ako se ne varam, 8310 nema Wi-Fi neces moci nikako da podesis WLAN.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Naki
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 19. Jan 2009. 00:31
Lokacija: Beograd

Post od Naki »

kupio sam BB curve 8310 i ne koristim BB usluge ,ali hocu da se konektujem na net preko GPRS
da le je to moguce i kako da uradim to ?
Hvala u napred

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Pa trebaju ti pode[avanja za taj model sa tvoje mreze.Posto ga sva tri operatera imaju,predlazem da najbolje trazis od njih da ti ih posalju. :wink:

daneilic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 04. Feb 2009. 19:43

Post od daneilic »

Pomoc

Ne mogu da saljem SMS poruke sa BB, kupio sam nov uredjaj, ali ne kod operatera vec u prodavnici. proverio sam sve parametre za SMS i sve je OK. Zapravo, SMS ide na neke brojeve a na neke ne ide. Ima li ko idjeu u cemu je problem?

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

Drugar mi u skorije vreme dolazi iz Ameriku i voljan je da mi tom prilikom donese neki BB :)
Razmišljao sam o 8900,al me nekako cela ova priča u ove 3 stranice malo plaši :|
trenutno imam ajfon koji mi se sviđa,al bih želeo da ga menjam,jer cela ta priča oko krekovanog operativnog sistema,softvera,pa do totalne ludnice kad je hladno,do kucanja poruka usput...
Interesuje me,kakav mu je sms klijent,stabilnost,besplatna podrška u vidu skidanja besplatnih aplikacija sa BB sajta,jačina melodija zvona,mp3 plejer i naravno baterija :?

mica-
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 03:06

Post od mica- »

Ćao narode ima li neko informaciju gde bih mogao kupiti bateriju za BB 8310 pošto ovde u NS niko živi nema ??

Misko_Sd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pon, 01. Sep 2008. 02:19

Post od Misko_Sd »

darkado napisao:pod kojim os-om rade bb uredjaji?
Rade pod RIM Blackberry OS, koji je inace iznad Windows Mobile platforme, tacnije 2. po zastupljenosti u svetu, odmah iza Symbian-a.
mica- napisao:gde bih mogao kupiti bateriju za BB 8310 pošto ovde u NS niko živi nema
Kako niko nema u NS??
Jesi li gledao ovde: http://www.mobihaus.net/categories/Bate ... lackberry/, oni su u NS.

husky1504
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 19:29

Post od husky1504 »

Ljudi da li iko zna kako da uradim update OS-a na mom blackberry-ju?Nece da mi uradi update preko desktop menadzera pa ako neko zna bio bih mu zahvalan.I jos nesto,da li mozete da mi objasnite kako da podesim gprs i mms na njemu.Inace da napomenem ja sam na MT:S mrezi

СтокаБахата!
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Sub, 16. Mar 2013. 18:59
:: Xiaomi Mi 9 lite

Re: BlackBerry Curve 8310

Post od СтокаБахата! »

Имам један проблем са овим моделом, а то је да неће да шаље и прима поруке... Хвала унапред! :)

Odgovori