Nokia 3660

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

@Nebojša - osim c:\nokia\installs\ ima još c:\nokia\games\ ako ne igraš MixPix. Što se tiče ostalih stvari, ako naiđeš na fajl koji ima u nazivu nešto što asocira na program koji je uninstaliran, to izbriši, ali samo ako si siguran :!: Ne bih da snosim odgovornost ako neko zezne mob jer je pobrisao sve što mu se učinilo nepotrebnim... :wink:

@Sova - simpatični editori slika su ImagePlus, PhotoRite, PhotoPlus, a i FaceWrap je odličan, silno smo se smejali sa njim, pošto ima foru da deformiše lice... :mrgreen:

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Pitanje u vezi bt. On je non stop aktivan na pc a na telefonu ga stavim na off kada ga ne koristim jer trosi bateriju. Da li pravilno postupam. :?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pravilno postupaš. Nego, da odvojimo jedan odeljak u forumu za "Sovina pitanja"? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Šalim se malo, naravno, pitaj sve što te zanima. Kao što Saša reče (a zaista je tako) u nekom od prethodnih postova (kada si uzela mob), jaaako je simpatično i neobično da se jedna devojka zanima sa Smart mobićem, a čak i kad ga ima, sigurno ne koristi ni deo mogućnosti i pitanje je da li uopšte zna šta telefon može. Ti si definitivno "izrod" :wink: (u pozitivnom smislu) i pomoć svakako neće izostati.

Kad si već pomenula, evo saveta i ostalima: pošto aplikacije za BT na kompu zauzimaju prilično memorije kada su pokrenute, možete ih slobodno izbaciti iz StartUp-a, da ne budu aktivne kad nema potrebe. Imate BTTray i dva mRouter shortcut-a - BTTray izbacite na desktop ili u Start meni (gde god vam je zgodno), a ostala dva prebacite u Nokia dir u Start meniju (ili ih jednostavno izbrišite). Kad bocnete BT, pokrenite ručno BTTray, a mRouter će se već sam pokrenuti zajedno sa PC Suite-om. Kad završite sa mobom, Log Off ili Restart windows-a i opet ih nema. Eto, tips & tricks... :wink:

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Ma gde odeljak za mene treba citav forum!!! Ehhhh koliko bi ja jos gluposti ovde pitala no se stidim :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Trick je na mestu!

Odgovori