6230 IRDA <-> PC

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
sasatz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 20. Jun 2004. 09:03

6230 IRDA <-> PC

Post od sasatz »

:?: moze li mi neko objasniti kako se spaja nokia 6230 preko IC-a na racunar! kako napraviti tu konekciju? imam i program pc suite! na tom programu mi otvori samo poruke i imenik!

Hvala

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Nemam 6230, pa ne mogu baš da pomognem, ali možda bi ti drugi mogli dati odgovor u koliko mi malo opširnije napisao šta tačno uradiš, pa kako u toj situaciji telefon odgovori... :D
U susret novim izazovima...

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

Na fonu odesh u connectivity pa na Infrared, preko PC Suita uradish isto i vuala. :mrgreen:
Dokle si tachno stig'o :?: Jel se pojavljuju neke greshke :?: U chemu je problem :?:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

sasatz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 20. Jun 2004. 09:03

6230

Post od sasatz »

ovako, kad spojim 6230 i pc (preko ic naravno), na programu pc suite mi otvori samo poruke i imenik, dok recimo kad hocu otvorit galeriju, ili nesto drugo, samo kaze " the operation culd not be completed "! dok na oxygwn phone manager-u ispise "IrDA: unknown error (WSA : 10055)! jedan prijatelj mi rece da trebam instalirati modem, koji u tel nije instaliran! pa ne znam da nije u tome problem! ja sa driver skinuo, sa nokia.com, ali ne mogu ga staviti putem IC-a, samo preko kaba, ili bluetooth-a! je li sad sta malo jasnije

hvala unaprijed

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Verovatno ti je telefon bagovit... A mozda je i do PC Suitea, ko ce ga znati... Da nisi zakljucao krticu na telefonu, jer onda PC Suite nece hteti da izvlaci podatke sa nje??? :D
U susret novim izazovima...

sasatz
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 20. Jun 2004. 09:03

proradilo

Post od sasatz »

Ludak@,do kartice je bilo, kada sam izbrisao password, sve je proradilo!
i sad fercera

Hvala na pomoci

Sasa

Odgovori