5100?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
R310
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Pet, 27. Avg 2004. 15:52

5100?

Post od R310 »

Razmisljao sam da pazarim ovaj telefon pa me interesuje kako se pokazao.Kako radi na GPRS kada se spoji preko IRDA sa PC.
Koristio bih ga za to;nadam se da moze da izdrzi 3000 sati na GPRS kao T68i???

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Dobar je fon, moj drug ga ima već skoro godinu dana, telefon nije nikada bagovao, meni je veoma brz. On je zapravo "ojačani" 7210. Za te pare, a ako tražiš telefon otporan na udarce, bolji nećeš naći. :D
U susret novim izazovima...

bucko
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 13:31

Post od bucko »

Tel. je super!Za te pare (110 e) cini mi se da nema boljeg!Kupujem ga ovih dana!Citao sam na nekim stranim sajtovima komentare korisnika telefona i neki su pisali da im je ekran pukao iz cista mira.Koliko to moze biti istina?Zar tel. nije otporan na udarce?

Koko Bil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Uto, 05. Okt 2004. 11:21
Lokacija: NS

Post od Koko Bil »

bucko napisao:neki su pisali da im je ekran pukao iz cista mira.Koliko to moze biti istina?
Kojesta! Ja sam ga imao godinu dana, telefon je izvanredan. Nikad nikakvih problema s njim, radio je savrseno.

boka
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 39
Pridružio se: Pet, 13. Avg 2004. 09:23
Kontakt:

Post od boka »

Zna li ko kako da posaljem melodiju preko nokie 5100,ako uopste moze.Jer mogu samo sliku da posaljem.
3220

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Nikakvi zvučni zapisi se ne mogu slati sa 5100, mada se mogu primati i melodije i AMR zvučni zapisi. :cry:
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Sve nokie serije 60 ne mogu da salju zvuk u mms-u, to im je velika mana, ako se ne varam prvi tel koji ima tu funkciju od novijih je 6230! Ispravite me ako gresim!
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

S60 mogu da šalju audio preko MMS-a samo u AMR formatu, ovi noviji modeli će moći svašta, jer ko zna koliko ljudi je iznelo pritužbe zbog ovog nedostatka. Već sam komentarisao da i najbuđaviji polifoni mob može da ubaci MIDI u MMS... A Symbian jok. Tuga... :|

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Svi Symbian telefoni mogu da šalju bilo koje podatke MMSom, samo je prethodno potrebno instalirati F Explorer. :D
U susret novim izazovima...

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Da, da, da izvinjavam se mislio sam na seriju 40, a u brzini napisah drugo... Ne zamerite :oops: :!:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ludak napisao:Svi Symbian telefoni mogu da šalju bilo koje podatke MMSom, samo je prethodno potrebno instalirati F Explorer. :D
A jesi li slučajno probao da pošaješ midi fajl iz bilo kog explorera? Naravno da postoji mogućnost "send via mms", ali kad probaš - dobićeš poruku "Unable to insert object...". Probaj, i ispravi me ako grešim. :wink:

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja sam ladno poslao sa N-gagea na 6600 MIDI uz pomoć F Explorera, probaj. A p800 i p900 ne trebaju nikakve dodatne programe, oni šalju sve fajlove bilo gde... :mrgreen:
U susret novim izazovima...

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

A ja ladno saljem sve s QD-a, pa ne znam o cemu pricate. :lol: Isto sam citao i za s40 fonove, ali i na 7250i mogu da ubacim i posaljem lagano melodiju, tako da mi nije jasno o cemu pricate? Nego, odosmo u off... :roll:
5100 nije los telefon samo boje na ekranu mogu biti i bolje, kao i melodije. (4-tonske su... :roll: ) A to sto se tice pucanja ekrana, ne puca ekran nego providni dio maske iznad ekrana. To zna lako da pukne, ali to nije nista, zamijenis masku i eto...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ludak napisao:Ja sam ladno poslao sa N-gagea na 6600 MIDI uz pomoć F Explorera, probaj.
Da li si poslao preko MMS-a ili preko BT-a? Explorer će da otvori program za pisanje MMS-a i tada će program da prijavi da je fajl oštećen ili da nije podržan. Probaj ponovo i uveri se.
Ludak napisao:A p800 i p900 ne trebaju nikakve dodatne programe, oni šalju sve fajlove bilo gde... :mrgreen:
Naravno, SE šalje sve živo jer po tom pitanju funkcioniše totalno drukčije od Nokie.

Odgovori