N73 display

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Dafe
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 09. Okt 2006. 14:39

N73 display

Post od Dafe »

Pao mi je telefon sa 25-25,5 cm visine i slomio mi se ekran. Katastrofa.
Ne mogu da vjerujem da je telefon tako osjetljiv.
Da zlo bude veće, niko u zemlji ne može da mi poruči ekran. Navodno, telefon je isuviše nov i još nisu počeli da isporučuju rezervne djelove za njega.
Ima li neko neku vezu u državi Finskoj?
:lol:

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Verovao ili ne, isto se i meni desilo :smutny: :smutny: :smutny: :o :o :o
Usao sam u tramvaj posle 2 godine i debil vozac zakocio naglo, i pade zena preko mene, i ja zgnjecim telefon na onu sipku za drzanje...
Znaci hteo sam da se ubije... Sa leve strane mi sve crno, nissta se ne vidi
katastrofa.. jako su ga mekano uradili...

AKO IKO ZNA GDE MOZE DA SE NADJE, BIO BIH MU DO NEBA ZAHVALAN, A I CASTIO BIH GA BICEM DEFINITIVNO :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Kuku, a ja se baš nameračio da ga ispazarim... :smutny: Ovo me je prilično pokolebalo. Znači da je kućište toliko mekano da se uvija, baš bezveze... :(

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

Koja tragedija pa ti popste, samo sto si uzeo telefon.Pa jedino da prodjete po nekim servisima da vidite da li imaju display ako ne onda mislim da nema pomoci,nego da sacekate da dobiju.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

zigi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 19. Jun 2006. 19:07

Post od zigi »

Zao mi je decki,kad smo ves kod padova.... moja n80 je prezivila puno padova i to gorih od vasih,cak je bila na kisi bila par minuta i ziva je :roll: :roll: :roll:

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

zigi, smanji tu pricu o N80 da moj N93 ne bi poceo da kuva rucak i usisava 8) :shock:
Miskoni, sta te pokolebalo,25cm ili letece zene u tramvaju zvanom zelja?
Ako nemas nekog poznanika sa N73 svrati do radnje i pogledaj N73,nije bas tako mekan!
Poslednja izmena od 6630 app u Pon, 09. Okt 2006. 20:01, izmenjeno 1 put ukupno.

zigi
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 40
Pridružio se: Pon, 19. Jun 2006. 19:07

Post od zigi »

A dobro ako ne vjerujes,ja znam sta sam dozivio i imam prijatelje koji su bili samnom kad se to dogodilo :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Tanja
neaktivan nalog
Postovi: 342
Pridružio se: Pon, 02. Jan 2006. 16:22

Re: N73 display

Post od Tanja »

Dafe, ne mogu da verujem d je toliko osetljiv :shock: malo me to razocarava,zar nokia ne moze da napravi najzad jedan telefon sa normalnim kucistem? :uhuh:

ixtis
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 246
Pridružio se: Pon, 14. Nov 2005. 15:10
:: Galaxy J5
Lokacija: Ниш брее!

Post od ixtis »

:cry: :( ... ma lepo sam ja govorio o ovom mobu :dry: , i nisam se pokajao sto sam odustao od njega. Zao mi je popste, sta drugo da ti kazem :cry: . Mogu samo da zamislim kako bih se ja osecao :x , i najverovatnije bih ga u besu razbio od zida.

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Ne znam zasto, ali nisam iznenadjen... nekako mi normalno zvuci taj nekvalitet. Vreme kvalitetnih i dugotrajnih stvari je proslo.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Ma kvalitetan je on veoma... Maska jako lepo lezi, nema krckanja i gluposti, ali je problem sto je izgleda prednja maska veoma blizu ekranu, i na svako jace pipanje, vidi se otisak na ekranu...

Malone
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 372
Pridružio se: Pon, 07. Avg 2006. 10:32

Post od Malone »

Ja sam stvarno isplanirao da kupim ovaj fon za jedno godinu dana.E sad videcu da li ce jos vas da se zali na kvalitet maske.Ja kada sam kupio E1000 delovao mi je kao da je od stakla.Mislio sam da ako mi jednom padne ode u parcice.I bas sam bio odlucan da ga cuvam al od toga ne ispade nista.Padao mi je par puta.I to jednom gurne me jedan na igralistu i telefon mi izleti pravo na beton.Mislio sam da je kraj kad ono par ogrebotina,vratih bateriju i radi.
Ali ipak i dalje zelim da kupim N73.Al kao necu da ga nosim bilo gde.Mozda i kupim neki polovan krs kad idem na neka rizicna mesta...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

6630 app, gledao sam ga live ali ga nisam uzimao u ruku, ne deluje mi uopšte loše, naprotiv. Ali malo mi je neverovatno da su se dva čoveka javila sa istim problemom nastalim na način koji bi većina telefona preživela... Moj N70 je nagnječen, iskrivio se okvir prednje kamere i napukla je prednja maska, ali displeju ništa ne fali. Ne znam kako su to rešili na N73 ali podatak da displej reaguje na pritiskanje maske uopšte mi se ne sviđa.

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Reguje na pritiskanje maske, to je tacno... Ali zaista, telefon je odlicno odradjen, i vec sam rekao, po meni najbolja nokia ikada... Ako ti treba neki savet, pomoc ili nesto, reci, barem sam ga izucio dok ga nisam razbio

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ma sta ce vam ekran,telefon sluzi za razgovor,zar ne? :D :lol: :lol:
Salim se naravno.Jeste li pokusali u Rajicevoj 18,kod generalnog zastupnika? Osim toga jedina nada vam je ili narucivanje preko neta ili cekanje :smutny:

Dario
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1230
Pridružio se: Sub, 05. Nov 2005. 14:51

Post od Dario »

Lobachewsky napisao:Ne znam zasto, ali nisam iznenadjen... nekako mi normalno zvuci taj nekvalitet. Vreme kvalitetnih i dugotrajnih stvari je proslo.
To mozda kod Nokie! :P ;)

A i stvarno je glupost, dash 400 evra za telefon i dobijesh krsh na kvadrat! Za 400 evra mozesh da kupish hiljade i hiljade pametnijih (i kvalitetnijih/trajnih) stvari od "glupih" telefona! Strasno!

@miskoni: kupi k800 ..... (tishina 5 minuta)..... I instaliraj symbian na njemu :lol: :lol: :lol: .

Poz 8)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Dario, uzeću SE, čim krene da pravi S60 platformu... :wink:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Miskoni, ma nije ni uiq los ;) ...... pogotovo mi se svidjaju m600 i w950 ..... stvarno steta sto nemaju kameru...

ja bih video da narucim displej preko net-a ...... mala je masa u pitanju pa nije problem .. mislim....... jer steta je da takav tel stoji u fioci, "bez glave" i da se ne koristi...

poz...

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Ma znam, ali ipak sam privržen S60 okruženju. A za naručivanje displeja - nađeš ga, pošalju ti ga i kad stigne u našu poštu, zgužva ga službenica sa upakovanim biciklom iz Nekermana - slučajno... :wacko:

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Miskoni, pa te stvari se transportuju u "idiot-proof" pakovanju, pa moze babasera iz poste da skace po njemu do sutra ;) .... salim se, naravno ..... ja sam narucio dve knjige i obe su stigle neostecene .... dobro ih upakuju ..... a postoji i varijanta e-ducan - oni snose odgovornost, ali to vec vise kosta jer se ugradjuju...

pozdrav...

Odgovori