Slika za Nokiu N93

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
faster929
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 10. Sep 2006. 22:45

Slika za Nokiu N93

Post od faster929 »

Drug mi nosi Nokiju 6280 i kad postavi sliku slika ide preko celog ekrana ali bukvalno celog. Ne kao kod vecine nokiinih aparata samo do linije gde stoje signal, operater i baterija. Kada skinem wallpaper sa neta za moj tel (nokiu N93) ne pusta je preko celog ekrana, cak ni do kraja stranica sa strane vec samo u centru ekrana stoji slicica a kamoli od pocetka do kraja. Da li postoji mogucnost da slika na nokiji n93 ide bukvalno preko celog ekrana i kako? A ako ne kako da podesim da slike idu do linije sa signalom i baterijom i operaterom.

Jager
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 22:46
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od Jager »

jednostavno, slika koju si skinuo je u manjoj rezoluciji od rezolucije ekrana telefona :)
Photoshop, pa resize i vratis u tel... :)

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Jager, tako je. To je što se tiče pozadine na ekranu. Pošto pitanje nije baš potpuno precizno, moguće je da faster929 misli i na pregled slika u galeriji (iako nemam N93, verujem da je ovo isto rešeno) Images>Open>Full screen (+eventualno Rotate).

A ako baš hoćeš da ti slika bude i ispod crtica za mrežu i baterijau, i menija, moraćeš da napraviš temu. Nina još neće da nam obajsni kako to mnogo jednostavnije radi nego u Theme Studiju, ali očigledno je moguće, i nije preterano teško. Sorry Nina . . . :oops:

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Mislim da to nije bas tako jednostavno. N93 je Symbian fon a 6280 nije. taj prostor kod Symbian-a gde se nalazi sat, signal i baterija je mozda neka vrsta System tray-a, kao taskbar u XP-u na koji isto tako ne mozemo staviti wallpaper. Mislim da je jedino resenje pravljenje teme sa datom pozadinom. Ja znam za program ThemeCreator koji je mnoooogooo jednostavniji od Theme Studija! faster929, svakako probaj u Photoshopu ali mislim da neces dobiti ono sto trazis
HOX Titanium gray

Odgovori